Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbséggel becsúszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbséggel becsúszott egy gyerek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,nem kérek megmondó kommenteket,köszi.

Kavarunk egy egyetemista csajjal 1,5 éve. Neki nincs senki,nekem sincs senki komoly,mióta évekkel ezekőtt elváltam,a cégem mellett időm sincs,neki meg az egyetem meg kitudja milyen teendői mellett.

Ezen kívül külsőre\belsőre fiatalos vagyok,nyilván ez tetszik neki. Mindegy. Lényeg hogy jól elvoltunk , szexelgettünk,bohóckodtunk,élveztem hogy kicsit újra fiatal lehetek mellette.

Becsúszott egy baba...a héten pozitív lett a tesztje.

Az a helyzet,hogy ez nem egy rendes kapcsolat és konkrétan a lányom lehetne,21 éves...az egyetem 2.évében jár.

Nem ő a hibás,ő nem akart gumi nélkül szexelni,mindig mondta vegyem fel mert nem lesz jó vége,de én jópár alkalommal rávettem.

Nem akarja elvetetni,mert azt mondja nem képes rá,de megszülni sem,csináljak valamit és hisztizik,kivorult. Teljesen összeomlott. A szülei nem is tudnak rólunk természetesen.

Kérdésem,hogy mi a .... csinálnátok a helyenben? Nem ez volt a terv nekem sem nyilván..

43F



2020. szept. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul, hogy jól esne nélküle, még se ejtenék valakit teherbe csak azért, mert úgy jobb lenne vele. Véletlenül teherbe ejteni valakit, nem olyan dolog, mintha idegesen elszólnád magad és rosszat mondanál. Kiba.szott hülye vagy.
2020. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
94%
Naná, minden pasi akarja gumi nélkül. De akkor lehet máshogy védekezni. Hormonális fogamzásgátlás, pesszárium, spermicid krémek, kúpok, termékenységtudat. Hihetetlen, hogy egy 43 éves férfinek el kell magyarázni, hogy ha nem akar gyereket, akkor védekezni KELL. Azt még inkább ne hangoztasd, hogy a lány mennyire nem akart gumi nélkül dugni. Ugyanis ha a lány nem akarta, de Te beleerőltetted a farkad, az bizony nemi erőszak.
2020. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó ha a lány belemt, akkor az nem erőszak. Miért lenne erőszak? Nem az. Sajnos hallgatott a kérdezőre, majd önszántából belement. Az ő hibája is, viszont sokkal inkább ezé a hülyéé.
2020. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a családodnak is, hogy hadd gratulálhassanak. A papi újra papi lesz.
2020. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
84%
Mond el az apjának hátha megver és megjön az eszed... persze mindig a csaj védekezzen mi?? Mert ti nem tudtok a kis pöcsötökre gumit felhúzni ??!! Hát viseld is el akkor a bajod és ne mást okolj
2020. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
75%

A legrosszabb az egészben, hogy felnőtt ember létedre még most is mennyire komolytalanul állsz az egész helyzethez, kérdező.

Röhögnék az egészen, de a lány, meg egy ártatlan lélek szív a helyzettől, amit okoztál. (És aminek nem csak a bekövetkezténél gondolkodtál egy felelőtlen tizenéves kissrácként, hanem sajnos azóta is.)

Leírtuk, mik a lehetőségek. Kezdetnek ideje lenne felnőttként kezelni a helyzetet. Nem a szülők, meg a saját családod reakcióin parázni, miközben telnek a napok, hanem érzelmileg is odaállni a huszonéves játékszered mellé, és legalább most támaszként, társként viselkedni. Elmondani neki a lehetőségeit, és bárhogy dönt, végigcsinálni vele.

Ha műtétre kerül sor, azt minél hamarabb. Onnantól, hogy dobog a szíve, napról-napra egyre több idegsejtje fejlődik ki. Egyre borzalmasabb pusztítás kell hozzá, hogy megszűnjön létezni. Tehát nincs mire várni.


Ezt a kérdést azért szívesen belinkelném a huszonéves lánykáknak, akik a negyvenes korosztályt preferálják. Meg a sok negyvenesnek is, akik szerint nekik "jár" a húszéves játékszer. Itt van, ennyit tudtok. Így vagy úgy, de merő önzésből tönkretenni a fiatal lány életét, elvenni a fiatalságát, cserébe nyújtani némi hazug biztonságot, ami az első problémánál elpukkan, mint a lufi. Ha valaha is lett volna bennetek felelősségérzet, akkor rá se másztok a lányra. De csak farkatok van, ami attól retteg, hogy hamarosan felette is eljár az idő, hát kiélvezitek amíg lehet. Mindegy milyen áron.

2020. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
65%
Beszéld rá h vetesse él, utána fizesd neki a pszichológust, majd építsd le és legközelebb gumi nélkül ne dugj. Bár ha nem védekeztek és ki sem húzod időben, mire szamitottal?
2020. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem mi a para oka.

Apának lenni jó.

Én 49 évesen lettem utoljára az, bár még később is szóba került.

Nem túl "szabályos", de hát nem én hoztam a szabályokat.

2020. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
77%

Jó nagy sebet ejtettél rajta az önzéseddel!

Szegényke egy abortusz nagyon rossz, az ügyintézéstől a műtétig..

Lehetne kicsit több eszed felnőtt férfi létedre! Tudod ezt sajnos visszaadja az élet, durván....

2020. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Girlll3 ***** válasza:
90%
Ilyen idiótát én is kifogtam. Csak én nem feküdtem le vele. Ott dőgöljön meg, ha gumit nem húz, meg képtelen megérteni, hogy a megszakításos módszer nem véd, úgy mint a gumióvszer.
2020. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!