Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A többség miért fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség miért fogadja nehezen a szexuálisan nyitott embereket? Miért akarják, hogy olyan értékrendem legyen mint a többségnek?

Figyelt kérdés

Az ítélkezőket nem értem.


Annyi szép nő van, olyan kár lenne monogámnak lenni.. csak egy kicsit vagyok hedonista, fiatalabb koromban sokat rohangáltam nők után, mostanra megnyugodtam, két állandó kapcsolatom van, most úgy érzem, már nem is kell több, jól érzem magam, ők is rendben vannak, tudnak egymásról, nekik is jó.


Munkahely, család.. tudjátok, jönnek a kérdések: miért nem állapodsz meg, hogy lehet, hogy egy ilyen fiatalembernek nincsen barátnője, bla-bla. :)

Erre mindig mondom, hogy nem akarok családot és nem is vagyok monogám. De azt hiszik viccelek. :D Amikor pedig komolyan felvázolom nekik a helyzetet, akkor jellemzően elfordulnak vagy ítélkeznek.


Kezdek ebbe belefáradni, értem én az általános értékrendeket, de nem érzem őket sajátomnak és nekem valóban így kerek az életem.


Őszintén nem értem, miért kell belekötni mindenbe. :) És miért kell úgy hozzáállni a dolgokhoz, mintha csak az volna a járható út, hogy az ember megtalálja a párját és lesz 2 szép gyereke..



2020. szept. 24. 14:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

#19: érdekes... hetero vagyok, és 100%-ban monogám.


De az ismeretségi körömben van homoszexuális is, és olyan is, aki 2-3 vasat tart a tűzben folyamatosan (akár még durábban is, mint a kérdező).



Egyik sem próbált sosem meggyőzni róla, hogy nekem követnem kellene az ő életmódjukat, vagy egyik sem nevezett sosem hülyének, bűnösnek, undorítónak amitt, hogy én monogám vagyok, és a nőket szeretem.



Nem tudom, hogy te milyen körökben mozogsz, de gyanítom, hogy neked is csak a szokásos "azt akarják, hogy mindneki olyan legyen, mint ők" lemez akadt be... Haja a propaganda jól működik

2020. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Régóta bebizonyították h olyan, hogy homoszexuális gén, nem létezik. Ez nem veleszületett dolog, hanem pszichés rendellenesség, de pontozzatok meg hurrogjatok szét, a nagy liberális elfogadás és demokrácia jegyében. :D
2020. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"Régóta bebizonyították"


Azt is régóta bebizonyították, hogy látens meleg vagy.


Látod, ilyen egyszerű, csak le kell írni, hogy bebizonyították (a ki, mikor, hol, hogyan nem számít), és máris igazzá válik. Már érez is, hogy bizsereg odalent mi?

2020. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
34%
Na igen, bocs, ezt kihagytam a felsorolásból, hogy látens meleg vagyok.
2020. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Na, te Mr. bizonyíték nem ígéret.. ezt a fennkölt vitát a kocsmában lehet folytatni.
2020. szept. 24. 15:00
 26/34 anonim ***** válasza:
53%
Még szerencse, hogy ilyen toleránsak vagytok, és elfogadjátok a nézeteimet! ❤️🥺
2020. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
19%
Te nem nyitott vagy, hanem egy szerencsétlen. Nem tudsz találni egy nőt aki mellett elégnek éreznéd magad, ezért bebújsz emögé a hedonista álca mögé, hogy ne menj tönkre lelkileg a valóságtól. Az a durva, hogy valószínűleg még te magad is elhiszed amiket írsz. Tudatos agymosást végeztél magadon. Nincs is ezzel baj, mindenki máshogy dolgozza fel, csak ne hirdesd hogy ilyen mentális problémáid vannak.
2020. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
31, te sem vagy különb, mint a homofób válaszoló.
2020. szept. 24. 15:32
 29/34 anonim ***** válasza:
21%
Hat mert szuperalfa Chad vagy, akinel sorbanallnak a nok. Nem mindenki ilyen, bizony :)
2020. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
De valaki amúgy világosítson már fel, hogy pont a 26os válasz, amiben csak arra kérdeztem rá, hogy milyen alapvető emberi jognak nincsen birtokában egy homokos, mitől gyűlölködő? Köszi!
2020. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!