Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok a párotok ha se a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a párotok ha se a gyerekkel nem foglalkozik se otthon nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Ma bejelentette, hogy még a füvet is én vágjam, eddig ezaz egy volt amit megcsinált itthon. 3 éves gyerekkel mindig én vagyok, napi 5 percet nem szán rá. Dolgozik aztán fekszik és tvzik vagy csavarog a haverjaival. Semmi közös családi program nincs már. Az igaz, hogy én nem dolgozok mert most kezdte az ovit a kicsi és folyton beteg meg nem is találtam még munkát. Már ott tartok, hogy inkább nem eszek de ne kelljen tovább ezt tűrnöm. Én házam, de felújítás közös pénzből ment így azt is ki kell neki fizetnem úgy tudom. 1 éve megy ezaz állapot.

2020. okt. 4. 11:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Aki az óvodát megkezdi mindnél így van szinte az elején
2020. okt. 4. 13:06
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
Itt csak a 9-es értette egyedül a lényeget. Kérdezö, az a baj, hogy háziasítani akarod a férfit, és menekül. Párkapcsolatot hiányolja veled, mikor voltatok utoljára bulizni, étteremben, ketten, gyerek nélkül?
2020. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha nincs itthon a gyerek se megyünk sehova. Ha felhozom, hogy menjünk el valahova mindig azt mondja fáradt. Csak a haverjaihoz nem fáradt. Nem azt mondom, hogy mosogasson vagy főzzön, csak napi fél órát szánjon már a gyermekére meg legalább a kinti férfi munkákat csinálja meg, ne könyörögni kelljen azért is.
2020. okt. 4. 15:13
 14/17 anonim ***** válasza:
8%
Lehet azért megy a haverjaihoz, mert velük valami olyanról beszélgethet, amiröl veled nem mer vagy nem értenél hozzá. De persze ha családja van, foglakozzon is vele.
2020. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
És ha kidobod akkor mi változik? Akkor is neked kell megcsinálnod ezeket a feladatokat csak akkor magától értetődő lesz nem pedig bosszantó.Meg hogy tovább? Gyerekkel már nem nagyon kezdhetsz új életet
2020. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne kezdhetne új életet. Ha kidobja, legalább egyel kevesebb embert kell kiszolgálni.
2020. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a férjed félrekúr.
2020. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!