Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak egyszer már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak egyszer már volt házassága és belőle van egy gyerek is. Mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
Igazából amikor összejöttünk,akkor is tudtam róla,de nem hittem,hogy ilyen nehezen fogom viselni,hogy már volt nős. Mindig az exhez hasonlítgatom magam,a gyerekben is az exet és a köztük lévő köteléket látom. A gyereket nem szeretem... Állandóan az apjára van csimpaszkodva, és azt érzem, elveszi tőlünk az időt, amit kettesben tölthetnénk. Egyszerűen rosszul vagyok a gyerektől már akkor,amikor meglátom...
2020. okt. 5. 16:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%

#5: kedves kérdező, nem vagy te normális. Egy gyermek születése mindig hatalmas élmény marad, attól, hogy a második, vagy harmadik, ez nem vesz el belőle.

Ennek ellenére, nem való neked a gyerekes férfival való kapcsolat.

2020. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%
Akkor minek vagy vele? Önző vagy nagyon.
2020. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt majd megérted ha neked lesz gyereked.

Másrészt az hogy a gyerekét helyezi előtérbe, az a NORMÁLIS.

Ha ennyire nem bírod elviselni akkor szakíts. Ennyire egyszerű.

2020. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nekem Ő lett volna a nagy Ő,a gyerek nélkül. Szörnyen nehezen viselem. Bár vissza repülhetnénk az időbe jópár évet, még a másik nő elé,vagy a gyerek születése elé. Most minden más lenne. Rólunk szólna minden, igazi szerelmes pár lehetnénk. Akárhogyan is szerettem volna,nem tudom elfogadni a gyerekét. Tudom,hogy miatta sosem lesz semmi olyan, mint szeretném,nem leszek az első helyen.
2020. okt. 5. 16:37
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért jöttél vele össze? Értem ezeket az érzéseket mint a nem együtt lesztek szülők de ezen vagy túlteszed magad, vagy lelépsz. Gyereket meg ne utáld, nem tehet semmiről. Ha azt gondolod hogy nem egyformán fogja szeretni az elsővel, és ez igy is lenne, akkor az tudod mit jelent? Azt hogy ő emberileg nem jó és nem azért mert már van neki gyerkőc 🙂
2020. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Minek jöttél össze gyerekes pasival?
2020. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Valóban nem való nekem gyerekes apa. De már nehéz ebből kilépni, mert szeretem. A gyerek miatt nem tudunk együtt lenni sajnos.
2020. okt. 5. 16:39
 18/33 anonim ***** válasza:
91%
17 nem, nem a gyerek a gond, ő már eleve benne volt a pakliban, hanem te vagy aki miatt nem tudtok együtt lenni
2020. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
70%

9 Egyébként nem vagy rossz ember attól, hogy így érzel. Nekem sem menne egy ilyen kapcsolat, nekem is fontos, hogy a párom velem élje át az első gyerek születését stb. Abban is egyetértek, hogy a második kevésbé fontos lesz stb.

VISZONT ez a kapcsolat ezzel jár. Én nem véletlen nem vagyok hajlandó gyerekes férfival kezdeni. Te is keress magadnak olyat, akinek nincs gyereke. Így nem fog működni a kapcsolat.

Nem mindenki hajlandó arra, hogy a párja előző családjának a támogatásához asszisztáljon egész életében. De magad látod, hogy ilyen helyzetben ez az elvárás. Szerintem találsz jobbat is.

2020. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Azt hittem, majd tudom kezelni. Az elején azt gondoltam,majd kialakul. De ahogyan teltek az évek,csak rosszabb lett. És mindig a gyerek miatt van a feszkó. Bár nem mi neveljük,mégis mindig itt van. Ilyenkor én nem létezek. Úgy érzem,igen, ha szülnék neki,az már nem lenne olyan öröm neki. Mindig azon munkálkodna, hogy az első gyerek ne érezze hátrányba magát, és ezzel azt érné el,hogy a mi gyerekünk lenne részéről elhanyagolva. Meg is mondta, szerelmes a lányába. Sosem tudnám elviselni,hogy másodikok és harmadikok legyünk.
2020. okt. 5. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!