Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak egyszer már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak egyszer már volt házassága és belőle van egy gyerek is. Mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
Igazából amikor összejöttünk,akkor is tudtam róla,de nem hittem,hogy ilyen nehezen fogom viselni,hogy már volt nős. Mindig az exhez hasonlítgatom magam,a gyerekben is az exet és a köztük lévő köteléket látom. A gyereket nem szeretem... Állandóan az apjára van csimpaszkodva, és azt érzem, elveszi tőlünk az időt, amit kettesben tölthetnénk. Egyszerűen rosszul vagyok a gyerektől már akkor,amikor meglátom...
2020. okt. 5. 16:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve,hogy az ex felhasználta a gyereket folyamatosan,hogy tönkre tegye a kapcsolatunkat. Éveken át kivette óvodából napokat,hogy ide passzolja hetekre, napokra a gyereket. Alig volt otthon. Nekünk szinte semmi kettesben töltött idő nem maradt. Ha valamit elterveztunk,az ex keresztbe húzta,hogy vigyázni kell a gyerekre. A párom pedig azt mondta,a lánya, imádja és nem bánja ha itt van. De én ilyenkor egy nullanak vagyok nézve,a cselédjük vagyok, még ők jókat szórakoznak. Ha nincs itt a gyerek, depressziós,és a munkájába menekül.
2020. okt. 5. 17:28
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amilyen gyorsan tudsz, szakíts. Minél tovább maradsz a kapcsolatban, annál jobban fel fog emészteni. Ez rossz helyzet, nyilván, hogy szereted, és a helyzetet nem tudod feldolgozni, de attól még nem fog megváltozni a helyzet, ugyanúgy ott lesz a gyerek,
2020. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, ahogy a gyerekkel bànik, hanem az, ahogy veled. Szerintem ez a szerelem csak a rèszedről lètezik ès bàrmit teszel, egyre jobban megutàltatod magad.

Legyen egy kis önbecsülèsed ès bàr fàjò, de hagyd ezt a "kapcsolatot". Eleinte rossz lesz, de majd jön valaki, akinek te leszel a vilàg közepe👍

2020. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!