Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak egyszer már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak egyszer már volt házassága és belőle van egy gyerek is. Mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
Igazából amikor összejöttünk,akkor is tudtam róla,de nem hittem,hogy ilyen nehezen fogom viselni,hogy már volt nős. Mindig az exhez hasonlítgatom magam,a gyerekben is az exet és a köztük lévő köteléket látom. A gyereket nem szeretem... Állandóan az apjára van csimpaszkodva, és azt érzem, elveszi tőlünk az időt, amit kettesben tölthetnénk. Egyszerűen rosszul vagyok a gyerektől már akkor,amikor meglátom...
2020. okt. 5. 16:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%

"Azt mondta amikor itt a gyerek,nem foglalkozhat velem"

Azért ez is vicces, hármasban tilos együtt csinálni valamit? Ha ő is az a fajta egyedülálló szülő, aki azt hiszi, hogy szívességet tesz neked azzal, hogy veled van, akkor kesergés helyett menekülj. Te találsz mást simán, ő még boldog lehet, mert a gyerekén kívül senkivel sem kell együtt lennie.

2020. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Rossz embernek érzem magam,de annyira szeretem... Bár én lehettem volna a felesége,és a gyermekei anyja. Ezzel meg is mérgeztem az egészet,kinyirtam a kapcsolatot. Mégis az jár a fejemben,ha az a gyerek nem lett volna,most minden más lenne... Nem tehetek róla, rosszul vagyok amikor meglátom. Az anyja képe rajzolódik ki.
2020. okt. 5. 16:47
 23/33 A kérdező kommentje:
Lehet csinálni hármasban programot,szokott is. De nem tudom magam jól érezni. Olyankor pl ha sétálunk is,csak az ő kezét foghatja,én hátul kullogok. Csak öt öleli és puszilja. Ha beülünk valahová, ölébe ülteti. Én egy pótkocsinak érzem magam. És amikor itt a gyerek,napokon, heteken keresztül ez van. Reggel ő ébreszt,bebujik az ágyunkba,az apja már fordul is el. Mindig csak rá gondol. Azt se tudja milyen ajándékokat, meglepiket vegyen neki. Hová vigye kirándulni, szórakozni stb.
2020. okt. 5. 16:50
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező csak ezt a nyavajgást hagyd abba kérlek! Nem segítesz vele magadon. Igen felfogtuk te a gyereket hibáztatod, pedig ő semmiben nem hibás.

De ezzel nem vagy előbbre. Ha ennyire nem bírod elviselni, lépj ki a kapcsolatból, mindenkinek jobb lesz.

2020. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te minek vagy ott? Legyen már egy kis tartásod, és hagyd ott a pi**ába.
2020. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Rengetegszer nyomatékosította,hogy neki a gyerek a szerelem,imád vele lenni,stb. Barátoknak, ismerősöknek csak róla áradozik. Rólam sosem. Mintha nem is léteznék! Szeretem ezt az embert,de néha már én sem értem,miért. Mert én a gyereke nyomába nem érhetnek. Pl. Egy nyomorult szabit nem vesz rám ki. Azt mondta,az mind a gyerekre van.
2020. okt. 5. 16:52
 27/33 anonim ***** válasza:
61%
Felfogtuk, nagyon rossz neked. Viszont egy jó apuka, ami elég ritka. Szóval akkor csak szakíts vele :D hát mi értelme ennek százszor leírod, hogy jajajjj a gyerek a hibád, nem léphetek a nyomába. És igaz. Nem fogsz a nyomába lépni, mert ő az első. Akkor ha ezt sikerült felfognod, és nem tetszik neked, akkor ott a megoldás hogy elhagyod.
2020. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
62%
Tudod mit? Ha ekkora ostoba pitsa vagy, akkor vergődj csak tovább, hamar kiteszi a szűröd. Egy ilyen nőt nem lehet sokáig szeretni, még az ő türelmével sem, meg is fogod érdemelni.
2020. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem érhetsz a gyerek nyomába, de nem azért, mert ő az első, hanem mert ő az egyetlen. Biztosan nem véletlenül elvált.
2020. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%

" Pl. Egy nyomorult szabit nem vesz rám ki. Azt mondta,az mind a gyerekre van."


Kérdező, azért tudja veled ezt megtenni, mert nettó hülye vagy. Hagyd a náthás 3,14csába. Te találsz jobbat is. Neki pedig marad a tenyere meg az öt ujja, így járt.

2020. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!