Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek ezt párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek ezt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mikor hosszú ideje együtt van az ember valakivel és igazi kötelék alakul ki a két ember között. Hűségesek vagytok egymáshoz, mélyen szeretitek a másikat és mindig támogatjátok stb. De aztán telnek az évek és mindenkinek szerintem a vágy, a szenvedély csitul. Normális, hogy gondolkodom azon, hogy vajon milyen lenne mással?

Első gyerekkori szerelmemmel vagyok együtt több, mint 7 éve. Szeretem és a tenyerén hordoz. Viszont kezdem érezni, hogy a stressz, az időszakonkénti szürke hétköznapok miatt kicsit alábbhagyott a szenvedélyem. És ezt annyira fáj beismerni, mert örökre vele szeretnék maradni. De közben meg félek attól, hogy ilyen kicsit már megszokott szexben örökké részem és nem lesz több udvarlás (mondjuk mivel első szerelmem, nem is volt olyan úgymond) Ez normális, mindenkinek előjön ilyen sok idő után? Ha igen, hogyan kezelitek? Nem szeretném elhagyni, sem megcsalni, de nem érzem ezt normálisnak, sem boldognak magam emiatt.

22l



2020. okt. 9. 18:27
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Még lemaradt:

Lelkitársak vagyunk és teljesen úgymond a személyiségünk (mivel együtt nőttünk fel) összecsiszolódott, nagyon hasonlóak lettünk, átvettük egymás szokásait teljesen. Mint egy lélek. Azt is tudom, hogy tökéletes apa lenne és mindig én és a jövőbeli családunk lenne az első neki. Mindig azért dolgozik, hogy nekünk jó legyen majd. Nem tudnék nélküle élni, legalábbis így érzem és egy hihetetlenül biztonságosan jónak tűnő jövőképről mondanék le ha nem lennék vele. Ezért is érzem rosszul magam, mert haragszom, hogy egyáltalán miért vágyódom el ebből a jóból egy ismeretlen, esetleg ideig-óráig izgalmas dologba...de a belső hangnak nem lehet parancsolni. Nagyon érdekelne, hogy aki volt már hasonló helyzetben, érzett hasonlóan az hogy cselekedett és mi lett a vége.

2020. okt. 9. 18:34
 2/25 A kérdező kommentje:
Elnézést, van hogy kihagytam 1-2 szót.
2020. okt. 9. 18:35
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű, főleg ha már ennyi év után ez van. Én körülbelül 25-26 év után untam rá páromra, együtt vagyunk, de már rég nem olyan. 47F
2020. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
És hogy kezeled? Nem öli meg a szexet? Engem főleg ez zavar.
2020. okt. 9. 19:04
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Hónapok óta nincs szex közöttünk, mert már nem kívánom. Fiatalok voltunk mikor összejöttünk, előtte egy lánnyal volt összesen szexuális kapcsolatom. Valószínű hogy jobban jártam volna ha előtte egy kicsit kiélem magam.
2020. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát ettől félek én is.. hogyha nem éli ki magát az ember akkor vágyik másra...bár nem tudom, szerintem bármikor jöhet olyan, aki megmozgatja az ember fantáziáját akár kiélte magát, akár nem.
2020. okt. 9. 19:16
 7/25 anonim ***** válasza:
Végülis jöhet bármikor, de ha nem volt túl sok tapasztalat, akkor még inkább.
2020. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy múlt mással a szex, milyen mással az az érzés, milyen íze, milyen illata van. És minden másra is.
2020. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Pedig pofon egyszerű ez. Akit szeretsz, azt nem hagyod el. Elfogadjuk, hogy vannak jobb meg rosszabb periódusok. Az meg elég szomorú lenne, ha 7 év után ugyanolyan lenne a kapcsolatotok, mint az elején. Hiszen az azt jelentené, hogy egyikőtök sem fejlődött semmit és egy tapodtat sem haladtatok előre.
2020. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%

Az a veszélyes hetedik év 🤔

Akkor mi is szétmentünk, vagyis hogy finoman fogalmazzak, ki lettem dobva egy másik pasi miatt. Aztán én hülye néhány hónap múlva újra összejöttem vele, és azóta van három gyerkőcünk. De most már nagyon uncsi az egész, igazából szinte semmi nem tart össze, csak a lakáshitel.

2020. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!