Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek ezt párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek ezt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mikor hosszú ideje együtt van az ember valakivel és igazi kötelék alakul ki a két ember között. Hűségesek vagytok egymáshoz, mélyen szeretitek a másikat és mindig támogatjátok stb. De aztán telnek az évek és mindenkinek szerintem a vágy, a szenvedély csitul. Normális, hogy gondolkodom azon, hogy vajon milyen lenne mással?

Első gyerekkori szerelmemmel vagyok együtt több, mint 7 éve. Szeretem és a tenyerén hordoz. Viszont kezdem érezni, hogy a stressz, az időszakonkénti szürke hétköznapok miatt kicsit alábbhagyott a szenvedélyem. És ezt annyira fáj beismerni, mert örökre vele szeretnék maradni. De közben meg félek attól, hogy ilyen kicsit már megszokott szexben örökké részem és nem lesz több udvarlás (mondjuk mivel első szerelmem, nem is volt olyan úgymond) Ez normális, mindenkinek előjön ilyen sok idő után? Ha igen, hogyan kezelitek? Nem szeretném elhagyni, sem megcsalni, de nem érzem ezt normálisnak, sem boldognak magam emiatt.

22l



2020. okt. 9. 18:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

a gyengeség lehet kifizetődik, de lehet, hogy nem:)


Nem kell örök életre tervezni, főleg nem 22 évesen. Egészségben élhetsz még 50-60 évet. Az nagyon sok idő. Én már jóval idősebb vagyok, de 22 éves koromban gyakorlatilag még nem volt értelmezhető kapcsolatom. kb 25 évesen kezdetem ilyen szempontból létezni és így sok idő amióta házasságban élek:)

2020. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

#20

Mi is randizunk, mély beszélgetések, beszélgetünk erről, stb.

Szóval a munka bele van fektetve elég rendesen, bár ez nem munka, mert jön magától az igény rá.

Szóval ilyenkor mi van?

2020. okt. 10. 13:41
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem abból ahogy írsz róla annyi jön le, hogy neked nincsenek valódi érzelmeid. Neked van egy tökéletes ideálkép a fejedben, hogy jajj majd happy family meg a tenyerén hordoz stb. De ennyi, csupán ennyit akarsz a párodból. Nem a szerelem fűz hozzá, egyszerűen csak egy kényelmes kis ideálkép. Nem is a párodként tekintesz rá, csak egy eszközként a tökéletes kis kirakat élethez. Semmit de semmit nem írtál magáról a kapcsolatról. Csak erről a kis álomképről, hogy jajj milyen jó családotok lenne és milyen fontos lenne neki. De párt nem ez alapján kell választani. Hiába lenne valaki jó apa, ez nem azt jelenti, hogy a kapcsolat is jó vele. Engedd el ezt a kis tökéletes család álomképet és máris sokkal reálisabban fogod látni a kapcsolatotok hibáit.
2020. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%
Az eredménytől függ hogy mi van... gondolom akkor nincs eredmény. Az elhidegülést nehéz visszacsinálni, ahhoz még fiatal vagy hogy egy ilyen kapcsolatban elásd magad így ha nagyon nem megy talonba kell tenni a váltást is. Nem ajánlom ezt, azaz nem mondom, hogy ez a megoldás, de előfordulhat hogy ez lesz.
2020. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

#23

hát én igaz szerelemből jöttem vele össze, és igazán szeretem a mai napig is. nem tudnám nélküle leélni az életemet, mert már egyek vagyunk, és jó nehezen de sikerült neki megnyitnia. ez sem volt könnyű meló. én nem a kirakat élet miatt csinálom, sajnálom ha ez jött le, sőt hányingerem van az ilyen emberektől. csak azon morfondírozom, hogy vajon megéri-e egy ilyen jó kapcsolator elhagyni, ami tényleg a biztos, szeretettek teli jövő egy kis izgalomért.. ami meg aztán ki tudja lehet, higy nem kis izgalom lenne. sok a "ha", nagy a kockázat.

2020. okt. 10. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!