Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek ezt párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek ezt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mikor hosszú ideje együtt van az ember valakivel és igazi kötelék alakul ki a két ember között. Hűségesek vagytok egymáshoz, mélyen szeretitek a másikat és mindig támogatjátok stb. De aztán telnek az évek és mindenkinek szerintem a vágy, a szenvedély csitul. Normális, hogy gondolkodom azon, hogy vajon milyen lenne mással?

Első gyerekkori szerelmemmel vagyok együtt több, mint 7 éve. Szeretem és a tenyerén hordoz. Viszont kezdem érezni, hogy a stressz, az időszakonkénti szürke hétköznapok miatt kicsit alábbhagyott a szenvedélyem. És ezt annyira fáj beismerni, mert örökre vele szeretnék maradni. De közben meg félek attól, hogy ilyen kicsit már megszokott szexben örökké részem és nem lesz több udvarlás (mondjuk mivel első szerelmem, nem is volt olyan úgymond) Ez normális, mindenkinek előjön ilyen sok idő után? Ha igen, hogyan kezelitek? Nem szeretném elhagyni, sem megcsalni, de nem érzem ezt normálisnak, sem boldognak magam emiatt.

22l



2020. okt. 9. 18:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ez a hetedik év ennyire gáz? Majdnem 8.ban vagyunk amúgy.
2020. okt. 9. 20:54
 12/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, azt írják a nagyok, hogy minden hetedik év veszélyes. Nálunk bejött. Most 28 éve vagyunk együtt és ha jól számolom, akkor 4x7=28 🤔
2020. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Hosszabb kapcsolatnál azért teljesen normális, hogy megfordul a fejedben, hogy milyen lehet mással. Ettől nem leszel rossz és nem is kell sz.rul érezned magad miatta és azt sem jelenti, hogy ne lenne jó amúgy a kapcsolat. Lehet mostanában egy kicsit ellaposodott köztetek, de az is lehet, hogy csak te vagy épp ilyen hangulatban. Nem kell vele foglalkozni, koncentrálj inkább magatokra és hidd el, megint jó lesz. H vele érzed jól magad, nem arra fogsz gondolni, hogy milyen lenne mással. A hűség meg tényleg döntés kérdése és ilyenkor csak azt kell mérlegelni, hogy a pillanatnyi izgalom vagy a kettőtök közös jövője a fontosabb és máris kevésbé lesz vonzó a kaland.

Szóval nyugi, ez előfordul és amíg ez csak egy kósza gondolat, addig nincs gond. Persze ha arról lenne szó, hogy folyton másokról fantáziálsz, az más kérdés, de ha jól értem, itt nincs ilyenről szó, szóval tényleg ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod.

2020. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát a mostani időszak amúgy is baromi stresszes, lehet emiatt jött most ez ki rajtam. Köszönöm a megnyugtatást utolsó!!!
2020. okt. 9. 21:39
 15/25 anonim ***** válasza:
26%

Mi sokat beszelgetunk arrol, hogy miket (kiket;)) lehetne belevinni a szexualis eletunkbe, szerintem elobb vagy utobb "engedelyezni" fogjuk egymasnak a kihagasokat. De egyelore kozosen keresunk izgalmakat.

Nektek ez beleferne? Egy beszelgetest meger..

2020. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi is pedzegettük már a nyitott házasságot, nem tudom hogy mi lenne belőle. 🤔
2020. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

de ha meg már mással fekszel le, akkor az meg milyen kapcsolat? akkor meg nem kéne azzal a másikkal lenned, akivel lefekszel? hisz rá vágysz. meg nem zúgsz bele egy idő után?...a szex eléggé összeköti az embereket.

én egyszerűen nem bírnám megtenni, tuti, hogy azután ellaposodna teljesen a dolog köztünk. nem az a lényeg, hogy a szex is jó legyen egy kapcsolatban?

2020. okt. 10. 10:54
 18/25 anonim ***** válasza:
46%
Az lényeges hogy jó legyen a szex, de nálunk már egyáltalán nem az. A szexpartner már nem ilyen egyszerű kérdés, nehéz megállni, hogy ne szeressen bele az ember.
2020. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, nagyon nagy a rizikó.
2020. okt. 10. 13:24
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok az a probléma, hogy elmarad az udvarlás. Ez nem velejárója egy hosszú kapcsolatnak. Sokan nagyon rosszul látják ezeket az összefüggéseket. Nem az a dolgok "logikai" sorrendje, hogy régóta együtt vagyunk -> elmúlik a szenvedély -> nincs udvarlás. Maga az alap probléma pontosan azzal kezdődik, hogy nincs munka a kapcsolatban, nincs randizás, nincs udvarlás. Így semmilyen párkapcsolat nem fog működni, persze, hogy lapos, langyos szar lesz az egész. A hosszú kapcsolatokban nem az a probléma, hogy régóta együtt vannak. Az a probléma, hogy nem fektetnek valódi energiát a kapcsolatba.

Ezért fontos a párkapcsolati tapasztalat. A legtöbben csak a sokadik kapcsolatukban jönnek rá, hogy ha nem fektet mindkét fél maximális energiát bele akkor el fog laposodni. És ezek olyan dolgok amikről folyamatosan kommunikálni kell a pároddal. Mire lenne igényed, milyen programokat szeretnél, mennyi energiát a részéről. Ha nem beszéltek erről a folyamatról akkor sosem lesz változás.

Mi 12 éve vagyunk együtt de a mai napig megvannak a randik, a mély beszélgetések, a minőségi kettesben töltött idő, sok-sok munka a kapcsolatban. Emiatt nem lett a kapcsolatunk egy langyos, szenvedély nélküli szar. Ha nem dolgoztok rajta, nem beszéltek róla akkor nem működik, ilyen egyszerű. Soha nem szabad abbahagyni a randizást, a kedves gesztusokat.

2020. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!