Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a lányoknak az ilyen fiúk bejönnek? Vagy valakinek az ismerősei között van olyan lány ismerőse akinek az ilyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves srác vagyok és érdekelne hogy az alábbi tulajdonságaim általában bejönnek e a lányoknak vagy kevésbé vagy csak 1 része:magas vagyok kisfiús alkatú és arcú kb 185 cm magas,kb 65 kg,barna szemű,rövid melírozott hajú(eredetileg barna)szőrtelen mellkas,borotvált arc,hónalj,farok,csak a karomon,lábamon,fenekemen van szőr de az nem vészes,

kb 18 és fél 19 cm hosszú és kb 4,5-5 cm vastag a

farkam,lábam 43-as,

aranyos,kedves,figyelmes,őszinte,megértő,értelmes,

humoros és szűz fiú vagyok...azt hiszem mindent leírtam így elsőre amit lehetett:$:)Nem viccből írtam le csak érdekel hogy ezek alapján vannak olyan lányok akiknek az ilyen fiúk jönnek be?

Légyszives őszintén válaszolj és ne bunkózz!!!

Kort/Nemet írj!


2010. aug. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
Ha én a kedvesség példaképe vagyok, akkor te szerintem meg a metroszexuálisok gyöngyszeme lehetsz.
2010. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

Ezt már írtad 1x te nyomi!!!

És szerinted az már metroszexuális ha ad 1 kicsit is a külsejére???:D:D:D

Te nem vagy normális az tuti:D

2010. aug. 8. 19:03
 13/59 anonim ***** válasza:

ohh hát te se vagy sokkal különb.Én nem basztatni akarlak,csak ez a kérdés egy vicc.Ennyi erővel a bankkártya számodat meg minden fontos dolgokat megmondhattad volna:/

Nem értelek titeket,nekem sincs csajom,de mégsem írom ki h milyen vagyok,mert az már kapásból egy önbizalom hiányal teli srácot takar.Nekem ez a véleményem.Csoki

F/17

2010. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:

hopp ezt be@szoptad. Igaza van az előzőnek.

Ja és a farkam, lábam 43-as. Tényleg? figyeltél volna mikor ezt irtad!

2010. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:

19:06

Van ott vessző is tudod ez:,

Nem nézted látom.

2010. aug. 8. 19:08
 16/59 anonim ***** válasza:
Szerintem a , felsorolást is jelezheti. Ez csak kötekedés. De látod hogy egy normális válaszod nem jött erre az ökör kérdésre.
2010. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:

Kérdező,remélem azért nem pontozol le h énis megmondtam a véleményem.Másrészt még tovább írnám.

Honnan gondolod h a lányokat pont az fogja érdekelni,akarom mondani h elöször nem azt fogják nézni h mekkora a f*szod,nem az alapján döntenek elsőre.A lábad dettó ugyan ez.

"aranyos,kedves,figyelmes,őszinte,megértő,értelmes,

humoros és szűz fiú vagyok" na ebből pl az értelmeset lazán kihúznám a sorból.Ha az lennél nem írtad volna ki ezeket a hülyeségeket,sry.Itt is ugyan az van h leírod h szűz..ki a fszt érdekel,a lányok nem veszik észre.Szval vannak bajok a kérdésekben:/

Remélem nem bántottalak meg,de ez csak egy vélemény és te kérted.

Az előző 17 éves srác

2010. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
19:11 de az enyém:Daz elöbb még azt mondtadxD
2010. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
igazad van, bocsánatot kérek. De ezenkivül semmi normális válasz. És teljesen egyetértek veled. :))
2010. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
hmmm sztem nagyon jó pasi lehetsz:P
2010. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!