Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a lányoknak az ilyen fiúk bejönnek? Vagy valakinek az ismerősei között van olyan lány ismerőse akinek az ilyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves srác vagyok és érdekelne hogy az alábbi tulajdonságaim általában bejönnek e a lányoknak vagy kevésbé vagy csak 1 része:magas vagyok kisfiús alkatú és arcú kb 185 cm magas,kb 65 kg,barna szemű,rövid melírozott hajú(eredetileg barna)szőrtelen mellkas,borotvált arc,hónalj,farok,csak a karomon,lábamon,fenekemen van szőr de az nem vészes,

kb 18 és fél 19 cm hosszú és kb 4,5-5 cm vastag a

farkam,lábam 43-as,

aranyos,kedves,figyelmes,őszinte,megértő,értelmes,

humoros és szűz fiú vagyok...azt hiszem mindent leírtam így elsőre amit lehetett:$:)Nem viccből írtam le csak érdekel hogy ezek alapján vannak olyan lányok akiknek az ilyen fiúk jönnek be?

Légyszives őszintén válaszolj és ne bunkózz!!!

Kort/Nemet írj!


2010. aug. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
A stílusodból nekem az jött le, hogy egy igen ostoba vidéki kis paraszt gyerek lehetsz. no offense
2010. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Nem jött be hehe:D

Nem járt pont hehe:D

Se vidéki se gyerek nem vagyok látom nem olvastad:D

2010. aug. 8. 21:19
 53/59 anonim ***** válasza:

úristen...

nekem te 10000%osan bejössz a leírtak alapján! mondhatni ideál féleség :) téll tetsztel :D

2010. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Nem jönnek be. Előbb írod le, hogy milyen vastag a cerkád mint a belső tulajdonságaid? Am. nem szeretem a metroszexuális pasikat, a férfi legyen férfi.

18L

2010. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

09:20

B*meg te r*banc olvassál utána ennek mert rohadtul nem vagy tisztában a szó fogalmával!!!

Azért mert nem dzsungel szőr van az ilyen alap helyeken rajtam és mert nem vagyok marhára kigyúrva attól még nem vagyok az amit te leírtál!!!

Fogalomzavarban vagy az biztos.

2010. aug. 9. 13:22
 56/59 anonim ***** válasza:

Metroszexuális az a férfi, aki az átlagosnál többet törődik magával. Pl. szőrteleníti a lábát, szoláriumba is jár, arcpakolást használ, festi a haját!


Szerintem te fogalom zavarban élsz.

És mivel nem tudod hogy ki van a képernyő másik végén, akkor is jár neki a tisztelet és nem kellene igy beszélni róla.

2010. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:

B*meg ha maga a jóisten ül ott az se tud érdekelni!!!

"Metroszexuális az a férfi, aki az átlagosnál többet törődik magával. Pl. szőrteleníti a lábát, szoláriumba is jár, arcpakolást használ, festi a haját!"

ÉS EZEK KÖZÜL PONT HOGY EGGYIK SEM IGAZ RÁM OKÉ???

JÓ LENNE MÁR FELFOGNI FŐLEG HOGY SEMMI ILYET NEM ÍRTAM!!!

2010. aug. 9. 19:03
 58/59 anonim ***** válasza:

9:20-as vagyok.

Tudom mi az a metroszexuális, elismerem nem látlak nem kellett vna ilyet mondanom, viszont neked meg nem kellet volna le ribancoznod ennyiért. A válaszom másik felével látom nem is foglalkozol, pedig az sokkal fontosabb. Érdekes.

2010. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjunk már ezt a kérdést, bunkó volt aki feltette, és egy szar kérdés is amit feltett.
2010. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!