Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a lányoknak az ilyen fiúk bejönnek? Vagy valakinek az ismerősei között van olyan lány ismerőse akinek az ilyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves srác vagyok és érdekelne hogy az alábbi tulajdonságaim általában bejönnek e a lányoknak vagy kevésbé vagy csak 1 része:magas vagyok kisfiús alkatú és arcú kb 185 cm magas,kb 65 kg,barna szemű,rövid melírozott hajú(eredetileg barna)szőrtelen mellkas,borotvált arc,hónalj,farok,csak a karomon,lábamon,fenekemen van szőr de az nem vészes,

kb 18 és fél 19 cm hosszú és kb 4,5-5 cm vastag a

farkam,lábam 43-as,

aranyos,kedves,figyelmes,őszinte,megértő,értelmes,

humoros és szűz fiú vagyok...azt hiszem mindent leírtam így elsőre amit lehetett:$:)Nem viccből írtam le csak érdekel hogy ezek alapján vannak olyan lányok akiknek az ilyen fiúk jönnek be?

Légyszives őszintén válaszolj és ne bunkózz!!!

Kort/Nemet írj!


2010. aug. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
Köszi már:Dam lány vagy fiú?már bocsi h megkérdezem,de szívesen szét offolnám itt a dolgokat,és neh valami olyat írjak:$:D
2010. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
Mármint kinek szól ez az utolsó kérdés? AMugy szerintem is simán offolhatnánk. :)))
2010. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
A 17F igazat adó vagyok. Én 23 vagyok és lány. Amugy nekem sem jönnek be ilyen csupasz fiúkák. Tudod kikre emlékeztetnek. A steiner kristóf kutyájára őzgére.
2010. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Neked 19:25:))
2010. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
hehe:Dez jó volt:Dna mindjárt jön h mekkora kötsög vagy:Sde megvédelek:$:D
2010. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

19:27

Pfff te a majmokat szereted vagy csak olvasni nem tudsz???

Azért mert nem szőrös a mellkasom arról nem tehetek és az meg hogy nem tetszik nekem lent ha dzsungel lenne és nincs hónaljkutyám meg borotválkozok arcnál ez csak kötekedés ennyi de nem jött be:D

2010. aug. 8. 19:31
 27/59 anonim ***** válasza:

Jaj köszi. Micsoda érzéketlen vagyok. Nagyon sajnálom. :))

Nem tudom, hogy most hova tűnt ez a fiúcska. Biztos elment szőrteleníteni.


Amugy tényleg teljesen egyetértek veled. Tök jó hallani ilyeneket, nem pedig ezeket sok baromságot.

2010. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
Jaj azt elfelejtettem kérdezni, hogy szoliban mikor voltál?
2010. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Én nekem nagyon bejössz. Az ilyen fiúk az eseteim.


44/F

2010. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

19:31 Köszönöm:))Hát nem nagyképűségből mondom,de már egy jópár embert megtévesztett a korom:D

Kérdező nem arról van szó h most a faszod csupasz vagy valami...nekem sincs ott lent esőerdő,van mikor én is lenyomom csupaszra vagy csak rövidre vágom.A hónaljamat meg énis szoktam borotválni,mivel olyan szakmát tanulok amibe rendesen megizzadok,és így higénikusabb.

Remélem nem ijesztettelek el ezzel kedves leány h én is pár helyen néha néha csupaszítok:$:)

2010. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!