Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a lányoknak az ilyen fiúk bejönnek? Vagy valakinek az ismerősei között van olyan lány ismerőse akinek az ilyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves srác vagyok és érdekelne hogy az alábbi tulajdonságaim általában bejönnek e a lányoknak vagy kevésbé vagy csak 1 része:magas vagyok kisfiús alkatú és arcú kb 185 cm magas,kb 65 kg,barna szemű,rövid melírozott hajú(eredetileg barna)szőrtelen mellkas,borotvált arc,hónalj,farok,csak a karomon,lábamon,fenekemen van szőr de az nem vészes,

kb 18 és fél 19 cm hosszú és kb 4,5-5 cm vastag a

farkam,lábam 43-as,

aranyos,kedves,figyelmes,őszinte,megértő,értelmes,

humoros és szűz fiú vagyok...azt hiszem mindent leírtam így elsőre amit lehetett:$:)Nem viccből írtam le csak érdekel hogy ezek alapján vannak olyan lányok akiknek az ilyen fiúk jönnek be?

Légyszives őszintén válaszolj és ne bunkózz!!!

Kort/Nemet írj!


2010. aug. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Ez jó hozzászólás volt! :DDD
2010. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
19:34 uhh lol,ez már picit dúrvaxD
2010. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:

19:33

Nem járok szolizni...azért mert neked 1 majom az eseted vagy épp te vagy egy majom és szúrja a szemedet hogy valaki ilyen hát leszarom:D

2010. aug. 8. 19:37
 34/59 anonim ***** válasza:
Nana,azért tudjad már kivel beszélsz vazze...nem láttad h nő?meg akkor mivan?és ha az én csajom?:P:D
2010. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

19:38

A te csajod???Na ne röhögtess:D

Am meg leszarom mit pattogsz itt hülyegyerek:D

2010. aug. 8. 19:40
 36/59 anonim ***** válasza:
wtf én hülye?xDnem tudom ki írta le itt a f*sz méretét meg ilyenek xD egy aprócskát el vagy tájolódva nem?19éves létedre jó nagy szégyen vagy...
2010. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező? Meg mondom neked, hogy nem vagyok szörös sehol, ahogy gondolnád. Megmondtam a véleményemet, hogy ilyen fiúk nekem nem jönnek be.

Szerintem nem tennél fel ilyen kérdéseket, ha lenne barátnőd. De látom, hogy ilyen típusra nem igen buknak.


Köszi, hogy megvédtél! :))

És nincs semmi bajom, ha csupasz vagy, de jobban szeretem, ha valakin látszik, hogy férfi!!!

2010. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

19:41

Wáá ezt vártam komolyan:D

Full jó érzés így hülyíteni az ilyen kis hitetlen embereket:D:D:D

Remélem vágod:D

Csak 1 kicsit gondold végig mit is kérdeztem és akkor majd kérdezgeted magadban hogy húú bazz ennek nincs 1 kicsit kamuszaga???:D

És ez a többi tökfejnek is szól ám:P

2010. aug. 8. 19:44
 39/59 anonim ***** válasza:
hm...és akkor mivan?xDannyira leszarom a nyomorod..vágod??
2010. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
Jaj, te ne hülyítsd itt az embereket. Most hogy 27 kommented jött, amiből egysem a kérdésre a válasz. Kibököd, hogy kamu. Ennyire hülyének nézel. Ez inkább szánalmas.:))
2010. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!