Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja költözött ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja költözött ki a családi fészekből velem és még mindig képtelen főzni. Ez fog változni vagy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Barátom 23 éves és júliusban költöztünk össze, addig otthon élt, soha életében nem főzött saját magára. Nem volt elkényeztetve, szimplán nem szorult rá. Kicsit féltem is, hogy mennyi mindenre kell majd rászoktatni de eddig összességében elég jól megy, nagyon alkalmazkodó és semmiért nem kell kétszer szólnom házimunka ügyben.

Viszont a főzés elég siralmas, múltkor a sima csirkemellfilét is feketére égette, mert maxra csavarta a lángot és miközben sült a hús ő nekiállt a salátának, oda se figyelve. Szóltam neki kétszer, hogy oda fog égni, makacs, nem engedte hogy segítsek. Látom a motivációt, hogy szeretné ezt megtanulni, szeretne néha ő is főzni nekem, de iszonyat béna és nem hallgat rám.

Szerintetek idővel ez majd változni fog?


Köszi,

22L


2020. okt. 16. 08:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Favágás, tetőjavítás, bútortologatás, fűnyírás(fűkaszával) "



Hol kell ezeket? És milyen gyakran!


Kertes háznál 10 köbméter fát 1.5-2 hónapig kell egy embernek naponta 2-2 órában bedolgoznia, beraknia. Tudom, 35 éves vagyok, és édesanyámnál ezt csináltam 34 éves koromig egyedül. Nem volt nyaram soha.

2020. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
32%

Manapság már szinte senki nem fűt fával,


Atyaúristen mennyire sötét alak vagy. Kelet-Magyarországon élek, van itt mellettünk a kisváros mellett 4 település (1500-3000 fős zömmel), és bármelyikre ha elmész télen, 10 ből 9 szer ott van az udvaron vagy berakva a sok fa, füstölnek a kémények. Sok ember megreked egy burokban, és nem lát attól tovább. Azt hiszi, hogy van Pest és onnantól kezdve meg vilégvége. Holott az ország nemcsak PEstből áll.

2020. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
#21 A kertes ház nem jelent automatikusan egy elmaradt tanyát. A legtöbb kertes házban van normál fűtés. Nehogy abból csináljunk már etalont, hogy pár férfinek fát kell vágnia.
2020. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
tele van ez az oldal beteg emberekkel, itt osztják az észt, de kíváncsi volnék hogy állna a szájuk ha eléjük állnék a csekély 193 centimmel és 116 kiló színtiszta izmommal. Igen, mert ennek élek, edzek. Személyi edző vagyok. Megnézném akkor hogyan bújnának vissza itt mind a csigaházukba meghunyászkodva.
2020. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#22 Nem csak Budapest létezik, van még jónéhány város és falu ezen kívül. De az emberek többsége városokban lakik vagy nagyobb falvakban. És itt a házimunka megosztásáról volt szó, nem azok a nők akarják megosztani a főzést, mosást, akik egy elmarad borsodi zsákfaulban laknak, hanem a nagy részük városi nő, panellakó stb.
2020. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Azok a nők, akik ezen rinyálnak, még az életben nem laktak panelon kívül máshol.

Oké, akkor nincs fa, van helyette konvektor, radiátoros cirkós fűtés, stb. Szerezz hozzá gázszerelőt, ha baj van...

Elárulom, ezeket is mi, férfiak javítjuk, igaz, nem célszerű reklámozni ezt...

Felhívsz egy hivatalos gázszerelőt, kb 3 hónap, mire kiér.

Illetve gyere, költözz be abba a házba, amiben vagyok, reggeltől estig van rajta valami bzerálni való. Szilikát tégla, folyton ledobja a vakolatot, stukatúr födém, vékony tetőgerendák, stbstb.

És mindezt munka mellett...

Lenne kis feminista feleség hogy ezek után még főzzek rá én, valószínű röppályára állítanám valahova a föld köré.

2020. okt. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%

#26 Nincs az a férfi aki otthon fűtést javítgat, hacsak nem gázszerelő. Ne is nyúljon hozzá, hogy tönkre tegye. Ha én egyedülálló anyaként életben tudok maradni egy lakásban (és azelőtt kertes házban, ahol havat lapátoltam, füvet nyírtam gyereknevelés és házimunka mellett) akkor egy férfitől is elvárhatom azt hogy osztozzunk a házimunkán, hiszen mindketten 8 órát dolgozunk.

Nem is értem azokat, akik szerint minden férfi automatikusan, csak a neme miatt:

-autószerelő

-villanyszerelő

-víz-gáz-fűtés szerelő

-ács

-kőműves

-kertész

-favágó

-két kézzel felépít egy házat

-két ujjal viszi fel egyedül a zongorát a tizedikre


Mindeközben az átlag férfi egy irodában ül a számítógép előtt mint egy átlag nő, és ugyanúgy szerelőt hív mindenhez.

2020. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!