Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak vele és várjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele és várjam meg mi történik?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha hosszú lesz, igyekszem összefoglalni a lényeget.


29 éves nő vagyok. Együtt élünk a párommal és nemsokára megszületik a babánk. Mielőtt bárki elkezdene a hozzászólásokban ezzel magyarázni a dolgot, igenis szerette volna a párom is a babát. Sokat vártunk ra, hogy sikerüljön és tényleg mindent megtett O is és őszintén örült amikor kiderült, hogy sikerült és már most nagyon szereti.

Viszont.

A helyzet az, hogy engem már nem szeret úgy mint az elején. Szeret , de már nem szerelmes. Még sosem csalt meg, de jelenleg van 3 olyan nő aki kerek-perec ajánlatot tett neki, illetve csak az egyikük volt ilyen nyílt a másik kettő kissé szánalmas módon, de hajhatatlanuk kapar párom után. Az egyik csak szexet akar a másik kettő megakarja szerezni rendesen párkapcsolatra.

Mivel párom még valamennyire szeret és tisztel ezért mindent elmond őszintén. Megtehette volna hogy ezeket ektitkolja és bármikor megcsalhatott volna már barmelyikukkel de nem tette. ( Ebben is biztos vagyok ugyanis körülbelül lassan két éve éjjel nappal együtt vagyunk , ugyanazt dolgozzuk itthonról és nem is megyünk egymás nélkül sehova ( ezt O szeretne nem én akazkodtam rá ennyire ) ).

A gond az, hogy megmondta őszintén és elég gyakran mondja, hogy szeretne egy egy órát velük eltölteni. Már nem szeret annyira mint az elején és élni szeretne még. Nem akar elhagyni és "lecserélni" de igazából az jön le abból amit mond, hogy ha előbb utóbb nem engedem meg neki, akkor hogy ne kelljen hazudnia és megcsalnia, szakítani fog és úgy fog menni.

Én ebbe már kezdek beleroppani. Nagyon szeretem és nagyon nem így képzeltem el, illetve együtt sem így képzeltük el.

Végső elkeseredesemben arra jutottam, hogy nem bírom tovább és én szákítanék. Hagynám, hogy menjen, csináljon amit akar, de megadnek egy határidőt, és ha addigra is úgy érzi, hogy nem szeret annyira hogy csak én elég legyek neki, akkor vége örökre.

Nagyon szeretem és minden vágyam egy család lenni de én ebbe belerokkanok.

Szerintetek ha "elengedem" már sosem kapom vissza ? Tényleg nem tudom mit tegyek de én ezt nem bírom hallgatni és átélni.

Viszont nem szeretném ha hétvégi apukája lenne a gyermekeknek és én is nagyon szeretem.

Elsősorban férfiak, ti mit gondoltok ? :(



2020. okt. 27. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Jah és az sem utólsó szempont, hogy akik most itt azt mondják, hogy kuka azok nem fognak anyagilag támogatni és ha nincs segítséged akkor rossz érzés, hogy pelenkára is alig jut pénz.

Összetett és szar helyzet. Neked kell ezeket mérlegelni.

Csak hogy úgy, hogy az életed soha nem lesz már ugyan olyan mert neked a gyermekedről gondoskodnod kell.

Meg mindig 9es

2020. okt. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
35%

Számomra hihetetlen, hogy vannak olyan férfiak akiknek megadja az élet, hogy a párjuk így szeresse őket. Érdekes dolog ez, engem pillanatok alatt elzavarnának, egy kapcsolatból, ha csak utalást tennék rá hogy annyira nem szeretem már, sőt sokkal kevesebbért is kiraktak már...

Őszintén irigykedem!

Engedd neki keféljen jobbra balra, aztán bízhatsz benne, hogy végül visszatér, ha meg nem akkor nemhogy hétvégi apuka nem lesz, hanem semmilyen

2020. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem érzed már önmagában azt is megalazonak hogy ilyet képes az arcodba mondani hogy "eltoltene velük egy két órát"? Ébredj fel, aki szeret nem mond ilyet és meg se fordul a fejében hogy megtegye. Meg kellene mondanod neki hogy vége, odamegy ahova akar, de nem határidővel hanem ultimatummal, ha kimegy az ajtón akkor vége.
2020. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már kérdezted korábban. Akkor is ugyanezeket a válaszokat kaptad.
2020. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

#13 nak teljesen igaza van. Én még kifejtem bővebben és nem leszek olyan cuki mint az előttem szólók.

Mindketten szánalmasak vagytok. A pasid az egy mocskos féreg mert aki gyereket csinál egy nőnek akit állítólag szeret az a terhes párjának nem ad elő ilyeneket. Ebben az állapotban pont erre van szükséged na meg a megszuletendo babának is.

Te viszont sajnos ugyanúgy az vagy mert eltűröd ezt. Amikor először szóba hozta akkor kellett volna kib @szni nem pedig elgondolkodni jó e lenne ez így. Vagyis azért teszi mert teheti. Ha kidobtad volna a cuccait vele együtt akkor már kuszva jött volna vissza. Ha esetleg nem akkor pedig jobb is úgy.

Megjegyzem..két éve éjjel nappal együtt vagytok.. Hol tudott ő annyira osszejonni 3 nővel, hogy azok ilyen ajánlatokat tegyenek neki? Mert azért az sem úgy van, hogy ha bejosz egy nőnek akkor az rögtön odadobja magát. Ráadásul rögtön 3. Általában a pasik kezdeményeznek és ilyen dolgoknak van egy folyamata és ha Ti non stop együtt... Akkor nem értem..

Szóval szerintem fogj egy bőröndöt, pakold bele a legfontosabb cuccait és ahogy 13as írta, ha kilep az ajtón akkor nincs vissza út. És ha kilép akkor ő egy családot vesztett Te pedig egy patkányt.. És idővel nagyon is rá fogsz jönni..

2020. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előre nem lehet megmondani, hogy egy baba, a felelősség mit vált ki az emberből hosszútávon. Megpróbálod és ha nem jött be hát engedni kell. Látszik a leírtakból, hogy véded, nyilván szereted ezt írtad is. Igen rendes tőle, hogy elmondta, a normális, egyenes kommunikáció lenne a kapcsolatok alapja.

Én azt gondolom, hogy az összeköltözés, együttélés már eleve egy nehéz helyzet, sok kapcsolat megsínyli. Szükség van benne az én idő kialakítására és még számos egyébre. Azt írod két éve együtt vagytok... és ez, hogy csak együtt mentek. KELL AZ ÉNIDŐ! Nem azért, hogy mindenki megcsalhass a másikat közben, hanem, hogy azt érezd, hogy hiányzik. De jó lenne vele lenni.

Ha kifelé kacsingat akkor nincs semmi ami visszahúzná... Ha felüti a fejét a kíváncsiság előbb-utóbb engedni szoktak neki. A gond az, hogy valószínűleg a párodban is ez van, hogy sokat vagytok együtt, megszokott, már nem tudja értékelni a tulajdonságaidat, hiszen minden nap ott vagy. Küldd el otthonról 1 hétre. Például az anyjához vagy ahova akar. Hogy tisztábban lássátok mit szeretnétek. Sajnos a kíváncsiságot leküzdeni nem mindenki tudja.. ki kell próbálja, hogy rájöjjön, viszont azzal elveszít egy kapcsolatot.

Én engedném had menjen. Ha valaki nem engem akar azon senki és semmi nem változtat. Menjen éljen...valószínűleg rájönne, hogy hibázott de akkor már mindegy. Ha visszaengeded sosem fog tisztelni. Megérdemled, hogy találj olyat, akinek elég vagy.

2020. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek #15.


Mindig együtt vagytok, hogyan volt lehetősége több nővel arra a szintre jutni, hogy nem csak szexet de kapcsolatot is akarnak tőle? Ez hosszas ismerkedés, több randi után alakul ki, azaz érzelmileg már megcsalt, csak a lelkiismeret furdalás miatt nem ment tovább, avagy már szex is volt de azt nem merte elmondani (szerintem inkább utóbbi).


Tőled gyereket akar, hosszasan próbálkoztok, melletted másnak csapja a szelet. Nem tűnik őszintének, lehetséges attól várta jobb lesz a kapcsolatotok. Helyedben nem várnék rá, legalább tudod nem működik köztetek. Minél hamarabb elhatárolódsz tőle érzelmileg, annál hamarabb szabadulsz meg a gyomorgörcsől és lesz esélyed olyan férfit megismerni, aki tényleg téged akar. Gondolkozz, 3 nő van már melletted akiben gondolkozik és csak ennyiről tudsz!!

2020. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy őszinte volt még másra vágyik. Nyíltan kijelentette hogy már nem szeret és szeretne egy kis újdonságot.

Vagy ha téged nem zavar hogy az engedélyeddel más nőket kúrog@t, akkor éljetek nyitott kapcsolatban.

2020. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem és nem szeretném ha hétvégi apuka lenne. Ő is szeret és ragaszkodik hozzánk de közben mégis így áll a helyzet.

Örülök, hogy őszinte és nem csal a hátam mögött össze-vissza,de ez így nagyon nehéz.

Még mindig nem sikerült megoldani.

Az biztos, hogy az jobban fájna ha kiderülne, hogy becsapott és megcsalt és ez utólag derül ki. De ezzel még nem vagyok előrébb.

Nagyon szeretem és nagyon jó hozzánk és örülök, hogy őszinte ezért szeretném megoldani.

2020. nov. 24. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!