Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
 181/187 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekek ne már :D Sírok :D
2020. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/187 anonim ***** válasza:
98%

Már jó régótaa nem írt a kérdezó. Azt mondta kap egy meglepetést.


Lehet, hogy ez a meglepeés a lakhatása és az internethozzáférése elvesztésével járt volna?


Lehet, hogy az az ominózus ketchups tészta egy kapcsolat tragikus vége volt, mi pedig dehumanizáltuk a kérdező elkeseredett, segítségkérő kirohanását? Mi lennénk a szörnyetegek a történetben?


Kérdező ne hagyj minket kétségek között őrlődni, szólj hozzánk!

2020. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/187 anonim ***** válasza:
98%
182. Ne is mond....én azóta alig alszok, már a frontin is elfogyott... lehet mi voltunk a csúnya bácsik, nénik és cserben hagytunk valakit aki csak segítséget akart kérni 🥺
2020. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/187 anonim ***** válasza:
98%
Gondoltam visszanézek, hogy csekkoljam, jár-e már vki a bíróságra, de ezek szerint a történet egyetlen emberiségellenes bűntette a kecsöpös tészta. 🤔
2020. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/187 anonim ***** válasza:
98%
#182 Szerintem csak simán kinyírta azzal a moslékkal a pasiját :D
2020. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/187 anonim ***** válasza:
89%
Imádok ilyen gyöngyszemekre lelni ezen az oldalon :D köszönöm a kommentelőknek ezt a rengeteg nevetést :D remélem senki nincs börtönben :DDD
2021. febr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/187 anonim ***** válasza:
22%

"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

Na igen #186, ugyan vicces, de szánalmas is, hogy egy szimpla trollkodás ennyi választ hozott. Ez az oldal nem a vicces, hülye kérdések miatt létezik. Aki normális kérdést tesz fel, arra alig jön válasz, de aki csak szórakozik, arra meg lásd mennyi válasz jön. Én írkálok a moderátoroknak, ha gyanús valaki, törlik is az illetőket. Más miért nem képes rá?

2021. febr. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!