Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/187 anonim ***** válasza:
99%
Egyébként ennyi erővel azt is lehetett volna, hogy szól a kedves párjának, hogy elfogyott a pénz és hozzon hazafelé gyorskaját. Az meg be**arás, hogy semmit nem csinál, de a sajtot nyugodt szívvel felzabálja, a párjára meg nem is gondol, hogy talán joggal akarna jobbat enni "kecsöpös" tésztánál.
2020. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/187 anonim ***** válasza:
98%

Hát...ha nincs otthon semmi olyan ami tésztára való, mert ahogy láttam nem volt otthon sajt...akkor még mindig ott a tejföl meg bacon, szalonna az is jobb mint a ketchup. Vagy menj le a boltba vegyél sajtot, vagy vegyél 2-3 üveg szószt a boltban, abból 1-et megcsinálhattál volna (kb 5 perc alatt a gázon "megmelegited" azt már kész is)

vagy ha ennyire nem volt kedved főzni ennél a rántotta, bundás kenyér, tejberizs is jobb.

2020. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/187 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nem gáz ez, csak a környezeted szítja a feszkót hót fölöslegesen. Aki éhes, azt is értékelni tudja. Nyugi.
2020. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/187 anonim ***** válasza:
99%
Lópikulát se csinálsz otthon és még te vagy felháborodva az itteni válaszokon? Mert hogy nem volt megegyezés? Erről nem kell megegyezni, alap hogy aki otthon van az csinálja a házimunka nagyobb részét. Hidd el más se szívesen csinálja, de meg kell csinálni. Az meg, hogy a dolgozó párodat olyan hányadék kajával várod haza mint a ketchupos tészta... Hát, az én férjem sok mindent megeszik, de szerintem ez már rajta is kifogott volna. Nyelvvizsgára tanulsz? És? Én félállásban dolgoztam, mellette a diplomamunkámat csináltam és vittem az egész háztartást. Nem azért mert szerettem hanem mert így tartottam helyesnek, a férjem egész nap dolgozott, sokkal de sokkal többet keresett nálam, szóval azt gondoltam így fair, legalább az otthoni teendőket elvégzem én. Talán abban az egyben adok neked igazat, hogy anyóst nem kellett volna belvonni. De látom korábbi válaszodból, anyós meg anyukád jártak át segíteni nektek a házimunkában. Röhej.
2020. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/187 anonim ***** válasza:
96%
Férfi létemre mar 22 évesen tudtam alap kajákat elkészíteni .. anyuci-apuci jól kinyalta a seggedet !
2020. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/187 anonim ***** válasza:
99%
Nincs munkád? Nyiss "kecsöpös" vendéglőt.
2020. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/187 anonim ***** válasza:
98%
dőlni fognak a vendégek..
2020. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/187 anonim ***** válasza:
98%
itt is írta valaki, hogy megkívánta :D
2020. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/187 anonim ***** válasza:
92%
Én, holnap megkóstolom
2020. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/187 anonim ***** válasza:
100%

Nincs munkád? Nyiss "kecsöpös" vendéglőt.


én meg nyitok mellette egy sajtboltot.

sajtreszelőt is árulok majd.

2020. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!