Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki szeret valakit, az miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeret valakit, az miert hagyja a masikat sirni?

Figyelt kérdés

A férjem régebben mindig megvigasztalt, ha sírtam.

7 hónapos kislányunk születése óta sajnos sokkal többet sírok. Szerinte ok nélkül. Kérem tőle, hogy vigasztaljon, öleljen meg, segítsen, de inkább ott hagy, idegesítem. Mondtam neki, hogy ez nagyon nehéz nekem, és fáj is.

Én őt még nem láttam sírni. A pici lányunkat nem vagyok képes sírni hagyni egy percig sem.



2020. nov. 4. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Neked orvos kellene, nem vígasztalás.
2020. nov. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Tehát annyit sírsz naponta, mint egy csecsemő?? Remélem így kimondva te is érzed, hogy ez abnormális. Orvosi segítségre lenne szükséged, lehet depressziós vagy.
2020. nov. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keressetek egy pszichológust, mert sajnos sz nem jó jel. Neked segítség kell és a férjed nem fog tudni így segíteni, ahogy te szeretnéd, mert tényleg abszurd a viselkedésed külső szemmel.
2020. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!