Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha otthon igénytelenül néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha otthon igénytelenül néz ki, de utcára meg összekapja magát, akkor nem szeret vagy csak elkényelmesedett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Barátom otthon szakadt mackónadrágban, otthoni pólóban szokott flangálni, az otthoni zoknijai nagyrésze is lukas itt-ott.

Dezodorozni nem szokott mikor otthon van, csak munkába indulás előtt, tehát az egész napos testszaggal tér haza.


De mikor utcára megy akkor teljesen jól fel tud öltözni, az összes cipőjére úgy vigyáz mintha kincsek lennének, dezodorot is fúj stb.


Ezért szabad szólnom, másokat is zavarna?


2020. nov. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
27%
De rossz lenne egy ilyen nővel élni! Mindig csak a kritika...
2020. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
62%
Úristen, ezek a válaszok. Otthon had legyen már abban, amiben akar....
2020. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

#10es azt hol olvastad, hogy nem fürdik? mert ilyenről szó se volt.

Tisztálkodik, ettől függetlenül is szoktak az emberek dezodort használni, én is naponta 2-3x befújom magam.

2020. nov. 5. 12:19
 14/46 anonim ***** válasza:
43%

Jézus...ezért menekül el sok pasi és inkább él egyedül, mert még otthon is meg akarják neki mondani, hogy mibe legyen!

Tehát otthon otthoni pólóban van? Ez döbbenetes! :D


3 éve vagy vele és nem vagty képes megvarrni a lyukas zoknijait? :D

2020. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Ne haragudj már 14es, de miért varrnám én a zoknijait? Vegyen újat, bolyhosak, régiek, nincs rossz anyagi helyzetben, kétlem, hogy 2-3 ezer forintba belehalna.

Én is ugyanolyan 8 órás műszakban dolgozom mint ő, a házimunka nagyobb részét is csinálom otthon, varrogassa az édesanyja a cuccait.

2020. nov. 5. 12:25
 16/46 anonim ***** válasza:
26%
Ja hogy te is egy lusta dög vagy és inkább elnézed 3 éve hogy lyukas ruhákban jár. Pont összeilletek! :D
2020. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
36%

mennyi bajod van neked kérdező..általában az talál ki ilyen álproblémákat magának akinek nincsnek igaziak.


Szánalmas.

2020. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
16os nem vagyok lusta, írtam, hogy munka után a házimunka nagy részét is én csinálom, emellett eljárok edzeni munka után heti 2x, hát ne haragudj, de nem fogok zoknit varrni. Tudok egyébként, bármit szívesen befoltozok ha elszakad, de nekem ne mondja senki, hogy az évek óta hordott lyukas zokni helyett nem lehet újat venni hanem azt kéne varrogatni... azért ez vicc
2020. nov. 5. 12:31
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

"3 éve vagy vele és nem vagty képes megvarrni a lyukas zoknijait? :D"


XD


Miért a pasi megvarrja a kérdező lyukas zoknijait??

2020. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
25%

Kislány, neked tényleg ez a legnagyobb bajod? Hihetetlen...

Örülj hogy van egy párod, aki szeret és kefélget.


Ehelyett te Interneten panaszkodsz hogy lyukas zoknija is van.


Szánalmas.

2020. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!