Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha otthon igénytelenül néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha otthon igénytelenül néz ki, de utcára meg összekapja magát, akkor nem szeret vagy csak elkényelmesedett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Barátom otthon szakadt mackónadrágban, otthoni pólóban szokott flangálni, az otthoni zoknijai nagyrésze is lukas itt-ott.

Dezodorozni nem szokott mikor otthon van, csak munkába indulás előtt, tehát az egész napos testszaggal tér haza.


De mikor utcára megy akkor teljesen jól fel tud öltözni, az összes cipőjére úgy vigyáz mintha kincsek lennének, dezodorot is fúj stb.


Ezért szabad szólnom, másokat is zavarna?


2020. nov. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
18%
A 3 év alatt hányszor vettél neki ajándékba új zoknit, hogy lecserélhesse? Ja hogy az se jár neki, mert te inkább edzel. :DD
2020. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen oké, hogy ha valaki szeretne otthon minél kényelmesebb dolgokban lenni, még akkor is, ha az kevésbé mutatós. Nekem a kicsit kibolyhosodott, látszik hogy sokat voltak már mosva darabok még elmennek, de azért a lyukas dolgok már engem is zavarnának. Gondolom náluk otthon ez volt a szokás, hogy úgy se látja senki, szóval amíg az le nem foszlik róla, hordja csak.

Beszéld meg vele, hogy mi lenne, ha az ennyire elhasználódott dolgokat kidobnátok és vennétek helyette pár új dolgot. Továbbra is lehetne otthon melegítőben, csak ne szakadtban.

Ha sajnálja ilyenekre a pénzt, akkor meg vegyetek olyankor, mikor nagyobb leárazások vannak vagy vehetsz neki te is akár pár dolgot pl. karácsonyra.

2020. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

#21es, rettentően sajnállak amúgy hogy már a sokadik válaszodat írod és ennyire erőlködsz azon, hogy megbánthass, de totál nem érdekelsz :D edzek igen, mert külön kasszán vagyunk, ő keres havi 300at én meg 250et, arra költöm a saját pénzem amire akarom, az albérletet, rezsit, bevásárlást felezzük. Én is magamnak veszem a ruháimat, soha semmit nem kellett neki vennie, ez visszafele is így van. Karácsonyozni nem szoktunk, mert nem szeretjük, születésnapra pedig élményeket adunk nem tárgyakat, pl utazás.

Nem értem minek ecsetelem, mert amúgy semmi közöd hozzá, csak gondoltam leírom egy normálisan működő anyagi felosztását egy kapcsolatnak, gyanítom nem sokban lehet részed se neked se "Bandi a ló"-nak (már ha nem ugyanazok vagytok, csak furfangosan ki-be kapcsolod a név láthatóságot, ezt is kinézem belőled).

Sajnálom, hogy ilyen besavanyodott kötekedő gyökerek is vannak itt, mert amúgy írtak jó dolgokat is, de nem is értem mit várok, hát hol máshol töltenétek ki a szabadidőtöket mint itt, szar lehet ha senki nem visel el titeket, begyöpösödött kisfiúkat a való életben. :(

2020. nov. 5. 13:02
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
23: Igen nincs barátnőm, és? Te kezdtél el hisztizni egy álprobléma miatt, aztán felháborodsz hogy nem nyalja mindenki a fenekedet.
2020. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Nem kérte senki a fenéknyalást, elfogadom a velem nem egyetértő véleményeket, de amit te (ti?) csináltatok az személyeskedés és felesleges feszültség generálás... vagy más néven hiszti? Egyáltalán nem a kérdésre reagáltál hanem nekiálltás kontextustól függetlenül olyanokat írni, hogy örüljek hogy valaki kefélget meg szeret. Örülök, szar lehet hogy te ezt nem élheted meg. Ettől függetlenül ez egy fórum, ami arra szolgál, hogy kiírjunk kérdéseket, akár hiszti akár nem. Én az oldalt aszerint használtam amire való, és te? Jaaa, nem, te csak idejöttél puffogni mert szerinted egy kapcsolat ebből áll hogy szeretjük egymást és kefélgetünk. Nem csoda, hogy egyedül vagy :D
2020. nov. 5. 13:18
 26/46 anonim ***** válasza:
8%

Én világosan leírtam hogy ez egy álprobléma, nem valódi probléma. S igaz is... ez neked személyeskedés és felesleges feszültség generálás...

Buta egy nő lehetsz ha arra következtetsz ezekből hogy nem szeret a pasi, ennyi.



Persze ti a legminimálisabb szinten se bírjátok a kritkát, mert megszoktátok már a nyalodát, hogy minden férfi nyaldossa a feneketeket.

2020. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
82%

"Buta egy nő lehetsz ha arra következtetsz ezekből hogy nem szeret a pasi"

Ööö ezt hol írta a kérdező? Sehol. Értem én Balázska, hogy kényszeresen muszáj minden nőbe kényszeresen belekötnöd, de ezzel csak magad járatod le. A kérdező csak annyit kérdezett, hogy megkérdeti-e a barátját, hogy ne büdös szakadt cuccokat hordjon otthon, nem tudom ezen mit nem értesz :D

2020. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
12%
Bírom az ilyen hitvány nőket, mint a kérdező, leírja 50 sorban dicsekedve, hogy milyen tökéletes a kapcsolatuk, élményeket adnak egymásnak blabla...aztán meg idejön szidni a pasiját mindenki előtt, hogy milyen igénytelen hogy nem fújja magát meg lyukas a zoknija. A pasid biztosan örülne, ha ezt tudná! :DDDD
2020. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
32%

27: Ő maga írta!


"Ha otthon igénytelenül néz ki, de utcára meg összekapja magát, akkor nem szeret vagy "


Te nem értitek amit olvastok?

2020. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Bandika, legalább ne erőlködj ezen a név ki-be kapcsoláson, hát a hülye is látja hogy 2 ember nevében próbálsz támadni :D gyökér
2020. nov. 5. 14:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!