Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha otthon igénytelenül néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha otthon igénytelenül néz ki, de utcára meg összekapja magát, akkor nem szeret vagy csak elkényelmesedett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Barátom otthon szakadt mackónadrágban, otthoni pólóban szokott flangálni, az otthoni zoknijai nagyrésze is lukas itt-ott.

Dezodorozni nem szokott mikor otthon van, csak munkába indulás előtt, tehát az egész napos testszaggal tér haza.


De mikor utcára megy akkor teljesen jól fel tud öltözni, az összes cipőjére úgy vigyáz mintha kincsek lennének, dezodorot is fúj stb.


Ezért szabad szólnom, másokat is zavarna?


2020. nov. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
25%

"A kérdező csak annyit kérdezett, hogy megkérdeti-e a barátját,"


3 éve vannak együtt more, nyilván már a szájába is beleszart, biztos majd nem merné megkérni, hogy ugyan már ne szakadt zoknit húzzon fel. :DDD

2020. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%

Kislány, nem én vagyok a másik...


Továbbra is szánalmas hogy ezen rugózol.


Nem kellene nekem egy ilyen nő, akkor se ha szép.

2020. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
20%
Ha a kérdező ilyen jól ismeri bandikát meg a munkásságát, akkor a kérdező nem csak egy idetévedt valódi érdeklődő, hanem egy tősgyökeres itt élő GyiK-es, ergo a kérdés is maga kitalált. Le is buktál, kérdező, saját magad buktatod le, ejj, ejj...
2020. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Első kérdésem az oldalon, csak mivel bandika kb az ötödik válaszát írja a kérdésem alá, így mertem nevén nevezni. :) Nem vagyok tőzsgyökeres gyk-s, nekem van ám életem ezen kívül, az az elkeserítő, hogy nektek nincs.

"Nem kellene nekem egy ilyen nő, akkor se ha szép."

Efelől nem kell aggódnod mert te se kellenél senkinek, ha milliomos lennél se. :D

"3 éve vannak együtt more, nyilván már a szájába is beleszart, biztos majd nem merné megkérni, hogy ugyan már ne szakadt zoknit húzzon fel. :DDD"


Szájba szarás nem volt még, hiába nyomod a kettőspontdéket, attól még viccesebb nem leszel. Miért beszélsz ilyen magabiztosan arról, hogy szerinted mit lehet és mit nem? Ordít rólad, hogy tapasztalatod anyádon kívül más nővel még nem nagyon volt.


No, amúgy a normális válaszokat köszönöm, ennyi elég is volt, délután hazamegyek a páromhoz akivel annyiranagyon tökéletes a kapcsolatunk ahogy írta is banduszka, neked pedig további jó rinyálást :*


(ja és ha már próbálod tettetni ,hogy 2 ember nevében írsz, legalább ne 1 perc különbségekkel válaszolgatnál... idióta :D ezen kívül a neved melletti kis pipák(5) is pontosan ugyanott állnak, de biztos véletlen egybeesés... legalább ne próbálnád megmagyarázni)


adios

2020. nov. 5. 14:13
 35/46 anonim ***** válasza:
55%

Én jellemzően fel se öltözök otthon, csak boxerben rohangálok amíg nem jön senki. :D


Attól, hogy valamin van egy kis lyuk, még ugyanúgy lehet használni. Szerintem tök mindegy, hogy miben takarítok, barkácsolok, mosok autót stb... Agyérgörcsöt is kapnék, ha otthon is farmerben kéne lennem egész nap, mert az asszonynak az tetszik...

2020. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
Első kérdésed az oldalon, de pontosan tudod a név ki-be kapcsolást, ismered bandikát, meg hogy a pipák mit jelentenek, de a legárulkodóbb a stílusod, nem egyszer láttam már itt, aki először ír nemezt a stílust veszi fel. Itt vagy te már évek óta, te nyomorék...próbáltál kiírni egy gagyi kérdést hogy feltűnősködj! Párja max. a lyukas büdös zoknidnak van, de neked tuti nincs. :DD na puszi! :DD
2020. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, látom, itt mérni lehet az IQ-t, ahogy visszaolvastam a válaszokat.

Én a következőt tenném (tettem, mert a férjem is elkezdte ugyanezt, amit a Te barátod): Összeszedtem az ilyen bolyhos, lyukas, szakadt otthoni cuccait, fogtam egy szemeteszsákot, beletettem, és kivittem a kukába. Előtte pedig vettem neki 10 pár zoknit, 3 tréningnadrágot, pár pólót, normális papucsot, és ennyi. Nem szakadtam bele anyagilag. Na persze kereste a régieket, de szépen elmondtam neki, hogy hol vannak (figyeltem, hogy aznap legyen, amikor jön a szemetes autó, és elviszi). Morgott pár sort, aztán együtt röhögtünk a dolgon, és hordta a normális otthoni cuccokat, amiket vettem.

(Ezt időnként meg kell ismételni). Tanult belőle, mostanában már időnként úgy jön haza, hogy "voltam a kínaiban, vettem 8 pár zoknit és egy normális papucsot".

Próbáld ki te is. (Mielőtt még jönnének a megjegyzések, az enyém is tiszta, ápolt, testi higiénia teljesen rendben. Csak valamiért úgy gondolta, hogy otthon rongyokban kell járni, én pedig ráneveltem, hogy nem.)

2020. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
82%
36-os, te marha okos: Attól, hogy első KÉRDÉSE az oldalon, még lehet, hogy olvassa rendszeresen a GYK-t, és tudja, hogy melyik idióta troll kb. kicsoda a válaszolók közül. Mi ebben a furcsa?
2020. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

#35 senki nem kért farmert, teljesen jó az otthoni macinaci-sima póló szett, de ha lukas és már konkrétan foszlik szét az anyag, akkor igenis ráfér egy csere, a kérdésem pedig erre irányult. én is cicanadrág + otthoni pólóban nyomom otthon, de amint elkezd bolyhosodni valamelyik, veszek egy újat és kész.

#36 facebookomat kéred esetleg? elhiszem, hogy olyan lelkiszegény vagy, hogy neked bevett szokásod hazudozni, de nekem nem érdekem. egy teljesen hétköznapi problémáról írtam ki egy kérdést, amire kaptam tök sok értelmes választ, ettől függetlenül páromat is lefogom ültetni és elmondom ugyanezt neki, de mikor kiírtam éppen munkában ültem és gondoltam mielőtt hazaérek meghallgatok pár külsős véleményt is...

#37 és 38 köszi, nem érdemes ebbe belemenni. senki nem nem tartozok elszámolással, hogy hányadik kérdésem, mondhatok bármit úgyse lesz hihető. az oldalt valóban régóta követem több téma miatt is (számtech + kisállatok), ezt a kategóriát pár hónapja találtam meg, de úgy tűnik itt a trollokat ismeri már mindenki, ugyanis most kaptam Bandikáról egy nagyon szexi fotót... sejtettem én, hogy debil, de legalább most már a feje is igazolja

2020. nov. 5. 15:02
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy nem vagyok a legszebb 39, de mégse nekem kell egy ilyen sekélyes nővel együtt élnem, aki ilyenen pörög órák óta hogy a pasija otthon miért lyukas zokniban van.
2020. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!