Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom festi a haját és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom festi a haját és ez nekem nem tetszik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párom férfi, én nő vagyok, és ő sokszor festi a haját különböző színekre. Amikor megismertem akkor természetes volt, bár elmondása szerint a múltban is csinált ilyeneket. Egyébként más probléma nincs a kapcsolatban, de ez valahogy nálam nem fér bele, hogy férfi létére hülye színekre festegeti a haját... Még én sem festem nőként, bár még fiatalok vagyunk. Egyszerűen nem tudok ez mellett elmenni, eléggé zavar a dolog de nem akarok vele vitatkozni, nem is szóltam neki, csak annyit, hogy szerintem hülyeség ezt csinálnia... Hogyan fogadjam el ezt a hóbortját, vagy tényleg jobb lenne ha ott hagynám? Fájna ott hagyni mert nagyon szeretem már 2 éve.
2020. nov. 8. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel akkor bármilyen külsejű emberrel lehetne kapcsolatban lenni, de ez nem igaz. Ha igaz lenne, hogy nem ölheti meg a kémiát a külső megjelenés, akkor nem lenne olyan, akinél megszűnik a vonzalom ha elhízik a párja, vagy épp ellenkezőleg, lefogy, ha túlsúlyosan ismerte meg. Nem tudom miért kell ezt erőltetni, hogy mindent el kell fogadni "ha szereted". Persze, szeretni lehet, az más. De azt is el kell fogadni, ha így már nem vonzódik hozzá a párja.
2020. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Azért egy durva elhízás meg egy hajszín össze sem hasonlítható
2020. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De, összehasonlítható. Szerintem és sok más nő szerint sem vonzó egy pink vagy szivárványszínűre festett hajú férfi. Alapból természetellenes, azért visszataszító. Rengeteg férfi sem vonzódik ilyen képtelen hajszínű nőkhöz. Megint ott taetunk, hogy ízléseken megy vita. Ízlés dolgában ennek nincs helye.
2020. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam, aki írta, hogy megöli a kémiát.

Nos, szerintem megtudja. Anno az ex páromnak rövid haja volt és borostája, amikor megismertem. Nos, úgy alakult, hogy kopasz lett és a borostájától is megszabadult. Engem a kopasz férfiak világéletemben taszítottak, hiába voltam szerelmes a páromba, egyszerűen teljesen más volt.

Szintúgy, ha lila lett volna a haja, ZAVART volna.Szóval van, akit nem zavar, de van, akit ilyen, ezt el kell fogadni, mint ahogy a kérdezőnek is azt, hogy a pasija valószínűleg nem fog erről lemondani.

Ha televarrnám magamat, meg piercingeket tennék be, szívem joga lenne, de az meg a páromé, hogy ő azután is vonzódni fog-e hozzám.

2020. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!