Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ex"barátnő", aki a lakbérr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ex"barátnő", aki a lakbérre, rezsire, utazásra, ételre, divatra kért kölcsönök visszafizetését kerülné el. Ajándékok, meghívások árát nem követeli vissza senki, csak ami kölcsönnek volt nevezve Mi a véleményetek a kinyilatkoztatásáról?

Figyelt kérdés

Idézet, copy paste:

"Amúgy te tudod,hogy csicska vagy... más szívesen költ a nőjére ha boldog tőle és nem kéri vissza nem úgy mint te...ez egy gyász viselkedés és remélem hamarosan vissza basz az élet neked! Mert mást 3 évig lehúzz a csaja kikupalodik mellette és szava sincs te meg jössz ezzel...nekem ez járt amit adtál őszinte leszek...ez volt a legkevesebbet mert sosem kaptam semmi értelmes ajándékot... és én ezt amiket utaltál annak tekintettem a szexért,moziert, társaságert mint minden normális viszonyban... kapcsolatban persze több jár hiszen többet add a nő


Ne haragudj nekem ez volt az áram


Másnak más


Én egy jó nő vagyok ennyit megértem azt hiszem


Én is meghívtalak egy csomó szarsagra...nekem a fiatalsagom ment el...nem fejlődtem semmit sem melletted ...sotegoszultem a sok faszsagtol, banattol, csalódástol amit okoztal... és én nem sarmosabb leszek mint te hanem öreg...mert a nőknel a 25-30 a menő korosztály a pasiknal a 30-40


Tehát te elvettél a fiatalsagombol a legszebb évekből és neked most jön a java...szóval ne haragudj meg de ez a legkevesebb


Azt hiszem"


Idézet vége.


A "három éves" kapcsolatról többet majd később, esetleg.



2020. nov. 15. 08:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
11%

De nem érzed hogy aki a penz utan kapar egy nötöl az egy senki?


Birom az olyanokat is amikor kocsija az van meg kell es a nötöl kér benzinre mert ö is bemert szàllni.

2020. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%

Jah nekem a fönököm(szinten ffi)egyszer visszatartotta a fizum es nem akarta odaadni.

Hát töle is ennyit kerdeztem csak hogy milyen cégvezetö az aki a csoringer munkavállalo pénzère szorul? Söt adjak neki kölcsön is talàn??vagy segithetek még valahogy esetleg??:D


Aztan ugy adta àt a penzt, hogy azt hitte neki jàr ezért az hogy inzultàlhat vagy hogy meg kéne neki köszönnöm.


Olyan primitivek a ffiak.

2020. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

Ez kamu, nő nem ír ilyet: " és én nem sarmosabb leszek mint te hanem öreg...mert a nőknel a 25-30 a menő korosztály a pasiknal a 30-40

Tehát te elvettél a fiatalsagombol a legszebb évekből és neked most jön a java..."


Annyira látszik, hogy csak provokálni akarsz. Amúgy nőként sosem kértem, kérnék kölcsön a páromtól, nem is adnék. Ezért fontos számomra hogy anyagilag minimum egy szinten legyünk. A kölcsönt illik visszaadni.

Persze rólad is elárul ez egyet mást, ha csak a fele is igaz.

2020. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

10.

Azért kamu a kérdés, mert egy sort sem reagáltál arra, hogy hogy lehettél ilyen ostoba balek, hogy egy nőnek pénzeket adtál kölcsön.

2020. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%
Egy kapcsolatban nincs olyan hogy kölcsön. Ahol ilyen letezik az valojaban nem kapcsolat hanem szexhaversàg.
2020. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

#11 nem. Egyenlőség van, a nőknek nincs több joga, nincs olyan, hogy nekik nem kell visszafizetni a kölcsönt.

Főleg amit a SAJÁT (semmi közös) albérletére, rezsijére, póthajára, kutyájára, vidékre utazására, stb költ, amikhez kb közöm sem volt, és kimondva írva kölcsönként kérte.


Ahogy írtam, az ajándékok, meghívások, ilyesmik, nincsenek visszakövetelve.


#8 ti nem hiányoztatok, menjetek őrjöngeni a többi témára.

Bár legszívesebben megosztanám veletek az elérhetőségét, screenshotokat, hangfelvételeket, mindenről, de sajnos az a személyiségi jogait sértené, maximum a bíróságon tudom felhasználni.

2020. nov. 15. 10:25
 17/26 Noren1989 ***** válasza:

Nyugivan.


Egy: ha itt powerkodsz, akkor sem kapod vissza a pénzt.

Kettő: erkölcsileg, etikailag nem tudunk azonosulni veled teljes mértékben.

Én speciel kicsit igen, én is tartottam már el nőt évekig.


Ettől függetlenül reméljük, hogy tanulsz az esetből,

és elkerülöd a lehúzós libákat, illetve nem adsz kölcsön szerződés nélkül nagyobb összeget.

2020. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#10 azért kamu? Érdekes (fura) elgondolás, de:


Ő egy nagyon manipulatív nő (egyik hivatásából, és nárcisztikus személyiségzavarából adódóan), aki feltűnően kedves és csacsogós tud lenni emberekkel, hogyha akar tőlük valamit. Emellett igencsak dekoratív, beszélgettem több emberrel is akiket átvert (mellesleg párhuzamosan "járt" velük, és velem, a többi tudta nélkül), szintén kölcsönkért tőlük, de ők elengedték inkább, csak szabaduljanak meg tőle, szóval jól megy neki.


De miért? Hogy szoktak a nők egy csomó hülyeségre rábírni a férfiakat?

Nem egy ritkaság...

2020. nov. 15. 10:44
 19/26 A kérdező kommentje:

#17 szerencsére nagyon sok olyan információm van róla, ami elég kínos számára, így ezekkel tudom ösztönözni.

Persze folyamatosan kérem ne kényszerítsen rá ezeknek a közzétételére, mert azzal örök bélyeget kap magára, tehát kb tönkreteszem az életét, ami annak ellenére, hogy mennyi mindent elkövetett ellenem, rossz érzés belegondolni.


Ígért valamit, tartsa meg. Ennyi. Bár amennyiszer átvert, és nem tartotta az ígéreteit... Sajnos tényleg nem sok az esély.

Igen tanultam az esetből, nem szabad ilyen naivnak lenni, és nem szabad azt hinni hogy aki egyszer átvert, az többször nem fog.


Dehogy írtam sok sorstárs napját így vele, még a szerb-magyar maffia egyik erős emberétől való lopást is kibeszélte (hogy az akkori palija(akivel én is beszéltem) kényszerítette rá, hogy lopjon el egy többszázezres krokodilbőrös övet, +kokót a házi "porcukrosbödönből) sőt újra jóban lett az áldozattal.

2020. nov. 15. 10:57
 20/26 A kérdező kommentje:
Na a google hang"felismerés"... Szóval "Ahogy írtam, sok sorstárs járt így vele"
2020. nov. 15. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!