Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasba rúgta a macskát, azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasba rúgta a macskát, azonnal szakítottam, de elköltözni nem tudok azonnal. Mit tegyek???

Figyelt kérdés
Nem akarom túlrészletezni, idióta voltam, hogy azt hittem megtud változni. Velem is sokszor erőszakos volt, azokon még túlléptem, de most a macskámat bántotta és ezen nem fogok. Azonnal szakítottam vele, de közös albérletben lakunk, nem 2 nap lesz, mire a macskával találunk legalább egy állatbarát szobát. Viszont nekem dolgozni kell járni irodába, ő home officeban van. Ma itthon maradtam a macskával kivettem szabit, de már csak 2 nap szabadságom van és nem merem itthagyni vele. Családom vidéken, ha oda lemegyek, elveszítem a munkahelyem. Barátaim nincsenek, mindenkitől elszakított az évek során. Kérlek adjatok tanácsokat, utolsó elkeseredettségemben írtam ide
2020. nov. 23. 13:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
A közös albérlet mit jelent? Ki írta alá a szerződést? Ketten? Mert akkor először is szólj a főbérlőnek, hogy te részedről végeztél felmondod a szerződést, ha akar valamit keresse a párod.
2020. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

Bár érdekes, hogy az elején nem zavart ez a viselkedése. Miért is nem?


Az ilyesmi azért elég hamar kibukik, még te magad is írod a részletezésben. Na AKKOR kellett volna lelépni. Úgy jártál, mint a béka a forralandó vízben. Egyedül a cicát sajnálom.

2020. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a nevén van az albérlet? Ha a tieden, dobd ki a pasid.
2020. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
98%

"a AKKOR kellett volna lelépni."


Igern, akkor. Ezt a kélrdező elbaltázta. VIszont jobb későn, mint soha.

2020. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

"Bár érdekes, hogy az elején nem zavart ez a viselkedése. Miért is nem?"


Ha a macskát nem rúgja meg, akkor élete végéig vele marad... Haja, hát kicsit erőszakos, meg ilyesmi, de mit számít az, legalább jól néz ki, vagy jól keres...



Ennyire számít manapság a nőknek az önbecsülése, folyton arról papolnak, hogy ők mennyire megválogatják, hogy kivel kezdenek, közben meg esetünkben is annyit hibázott az erőszakos manus, hogy megrúgta a macsát, ha ezt kihagyja, akkor 50 évig kínozhatja büntetlenül a kérdezőt.

2020. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
96%

A cicát vidd cicapanzióba, keress valami szobát, a legeslegalapabb is megteszi, utána ráérsz jobbat keresni, csak menj el! A cica után te leszel a következő!

A főbérlőnek szólj, hogy te kilépsz, írjatok egy szerződést, hogy a lakás most már maximálisan az ex felelőssége.

2020. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Te vagy az a Kérdező, akinek a párja egy ideje már szídta a macskát, mert véletlenül levert a cica egy virágot?
2020. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
72%
Hibáztassátok még szerencsétlen nőt, biztos segít rajta, ha még belerúgtok párat. Éppen változtatni szeretne és kitörni ebből, ehhez kért tanácsot. Nagyon könnyű kívülállóként okosnak lenni, sokra megy vele.
2020. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
14%

18.


De csak így tanulja meg, hogy legközelebb az ELSŐ JELRE el kell hagyni az ilyet. Még akkor is, ha amúgy imponál neki az, hogy másokkal ezt teszi, aki nem ő maga vagy a cicája, hanem csak a "proli idegenek" akik nem számítanak és akik felett "jó móka" uralkodni.

2020. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Azoknak akik bántanak, mert nem léptem időben : nem a pénz miatt, nem a külseje miatt voltam vele. Undorítónak tartom azt, hogy rögtön ezzel jöttök. Én is dolgozom, én is figyelek a külsőmre, nem egy eltartott idióta voltam nála. Az albérletet ketten írtuk alá, ketten raktuk bele a kauciót (fejenként 140e), amit ugye elveszítek, ha felmondom.

Azóta lett megoldás, a macskáért jönnek ma anyukámék kocsival és leviszik vidékre, én pedig SOS-ben keresek kiadó szobát magamnak.


Voltak jelek. Igen elb*sztam. Akkor ott kellett volna hagynom mikor először megütött, de térden állva sírva könyörgött utána, és azt ígérte megváltozik. Bedőltem ennek. Sajnálom. De nem kell belerúgni valakibe azért, mert túl gyenge volt.


III.Edricus Anxious : szerinted ez nekem imponált? Miért kell rögtön kitalálni mindenféle hülyeséget, csak mert ti úgy gondoljátok? Nem imponált, de borzasztóan manipulált ezek az erőszakos tettek után, én meg bedőltem neki. Elszakított szép lassan mellőlem mindenkit, egyedül maradtam, esélyem se volt megbeszélni ezt bárkivel.


Akik segítő szándékkal írtak : köszönöm.

Akik támadtak, belém kötöttek, nektek is.

2020. nov. 24. 09:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!