Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasba rúgta a macskát, azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasba rúgta a macskát, azonnal szakítottam, de elköltözni nem tudok azonnal. Mit tegyek???

Figyelt kérdés
Nem akarom túlrészletezni, idióta voltam, hogy azt hittem megtud változni. Velem is sokszor erőszakos volt, azokon még túlléptem, de most a macskámat bántotta és ezen nem fogok. Azonnal szakítottam vele, de közös albérletben lakunk, nem 2 nap lesz, mire a macskával találunk legalább egy állatbarát szobát. Viszont nekem dolgozni kell járni irodába, ő home officeban van. Ma itthon maradtam a macskával kivettem szabit, de már csak 2 nap szabadságom van és nem merem itthagyni vele. Családom vidéken, ha oda lemegyek, elveszítem a munkahelyem. Barátaim nincsenek, mindenkitől elszakított az évek során. Kérlek adjatok tanácsokat, utolsó elkeseredettségemben írtam ide
2020. nov. 23. 13:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
14%
De miért dőltél be neki? Ez a naivitásnak egy nagyon magas foka és már az első olyan jel láttán menekülni kell, mikor elkezdi "elmarni a barátaidat". Ezek annyira egyértelmű dolgok...
2020. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Állj már le Edricus. Megtörtént, kész, ennyi, tanul majd belőle. Millióegy oka lehet amiért nem látott át rajta azonnal. Régebbi traumák, alacsony önbizalom, vagy akár csak egyszerű tapasztalatlanság. Én is voltam ilyen pszichopata jellegű manipulátorral kapcsolatban, nem hiszed el, de teljesen bele tudnak manipulálni meg érzelmi zsarolni ilyen szituációkba, a végén még azt is elhiszed, hogy azért bánt téged a pali mert te nem teszel meg mindent érte és valójában ő a szegény elnyomott, te pedig a zsarnok. Osztod itt az észt, de ha te lennél ebben a helyzetben, te se látnál át rajta.


Kérdező, nagyon örülök hogy képes voltál kilépni, büszke vagyok rád így ismeretlenül is! Minden rendben lesz

2020. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

22.


De átlátnék, mert az apám ilyen volt és emiatt nagyon gyorsan felismerem az ilyen személyeket. Jöhet a katonás lepontozás ideje!

2020. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha ennyire nem érted, miért nem kérdezed meg anyukádat, hogy miért maradt vele és szült neki gyereket?


Kívülállóként eléggé más egy bántalmazó kapcsolat, ráadásul senki sem úgy indít, hogy na én vagyok a nagy bántalmazó. Plusz nem vagyunk egyformák, vannak önbizalomhiányos, határozatlanabb, kiszolgáltatottabb emberek, akik tökéletes célpontjai ezeknek. Akit meg szeretsz, annak sok mindent elnézel, pláne, ha emellett manipulál is ezerrel.

2020. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus, és? Ez nem változtat a tényen, hogy a kérdező így utólag már nem tudja újraírni a történteket és semmi értelme még neked is itt szapulnod.
2020. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
(25 vagyok, nyilván Edricusnak ment, nem a 24nek)
2020. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

24.


Talán azért, mert nagymamám egy elnyomó személyiség volt aki annyira lezúzta érzelmileg, hogy egyik ilyen kapcsolatból ment a másikba? De ez már egy teljesen másik téma és ez inkább nagymamám hibája, nem véletlen nem lett egyik gyerekének sem kapcsolata (fiai, az egyik szóba sem áll vele 50 éve) vagy normális házassága.


De ez lelki probléma, amit meg kellene oldani, vagy ha erre nincs mód (nekem sincs, így megértem, ha másnak sincs), meg kell tanulni felismerni. Lehetőleg rögtön az elején. De ez is csak azokra igaz akiknek volt elnyomó szülőjük, akik enélkül sétálnak bele ebbe, azok csak simán csak naivak.

2020. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Látod mindennek meg van az oka. Attól, mert valaki más problémák miatt vonzza be a bántalmazókat, nem lesz naivabb vagy rosszabb, mint anyukád. Meg kell keresni az okot, ami miatt ilyen embereket talál. De ez nem egyik napról a másikra megy, hanem hosszú önismerettel és terápiával eltöltött évek után. Ha szerencséd van, csak egyszer hoz össze egy ilyennel a sors, kis időt eltöltesz vele, sokkot kapsz és tanulsz belőle. Csak sajnos nem ez a tipikus, mert a bántalmazók felismerik az áldozataikat, ösztönösen a gyengébbekre vadásznak. Ez egy ördögi kör és nagon nehéz kikerülni belőle. Kívülállóként nyilván könnyű megmondani a frankót, ahogy egy rossz házasságban levőnek is könnyű azonnal odavetni, hogy váljon el. Csak aki ebben él, annak más a valósága. Így működünk.
2020. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
III.Edricus Anxious: attól, hogy te így nőttél fel és azonnal észreveszed, attól még más nem így nőtt fel és nincs tapasztalata. Mi a túrónak gondolod, hogy mindenki ugyanazt tapasztalja, mint te? Lehet te a manipuátorok leleplezőjének zsenije vagy, de a Kérdező meg nem te. Ne magadból indulj már ki, ha meg igen, ne verd a segged a földhöz, hogy miért ugranak neked az emberek.
2020. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy azonnal költözhető állatbarát kiadó lakást a XIII. kerületben, 120-ért, ismerősék adják ki, most költözött ki az előző bérlő. Ingatlan pont comos linket küldhetek, ha érdekel.
2020. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!