Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasba rúgta a macskát, azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasba rúgta a macskát, azonnal szakítottam, de elköltözni nem tudok azonnal. Mit tegyek???

Figyelt kérdés
Nem akarom túlrészletezni, idióta voltam, hogy azt hittem megtud változni. Velem is sokszor erőszakos volt, azokon még túlléptem, de most a macskámat bántotta és ezen nem fogok. Azonnal szakítottam vele, de közös albérletben lakunk, nem 2 nap lesz, mire a macskával találunk legalább egy állatbarát szobát. Viszont nekem dolgozni kell járni irodába, ő home officeban van. Ma itthon maradtam a macskával kivettem szabit, de már csak 2 nap szabadságom van és nem merem itthagyni vele. Családom vidéken, ha oda lemegyek, elveszítem a munkahelyem. Barátaim nincsenek, mindenkitől elszakított az évek során. Kérlek adjatok tanácsokat, utolsó elkeseredettségemben írtam ide
2020. nov. 23. 13:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél büszke magadra hogy ebből a manipulativ bántalmazó kapcsolatból sikerül kimásznod. És ezt majd köszönd meg otthon a macskádnak mert a macskád segített abban hogy rájöjj hogy a párod nem igazi társ bár jobb lett volna ha az első bántalmazás után nem dőlsz be neki dehát ez sem a te hibád.
2020. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt és kitartást neked. Kérlek legközelebb légy óvatosabb.
2020. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!