Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erre hogy kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre hogy kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Amikor estig voltam suliban, akkor a barátom mindig ragaszkodott hozzá, hogy kocsival ejön értem és hazavisz hozzájuk hogy akkor legyek vele (kb. 20 km-re lakik a helytől, ahol tanulok). Mondtam neki, hogy de nem muszáj mindig kocsival, ha kell, én elmegyek busszal, de ragaszkodott hozzá, hogy ő akkor is eljön kocsival értem, addig is velem lesz, mondtam, hogy jó, rendben, akkor gyerünk kocsival. Amikor beültünk a kocsiba, akkor mondtam neki, hogy szeretném kifizetni a benzint, erősködött, hogy nem fizessem ki. Aztán másnap vissza vitt abba a városba, ahol tanulok, mondtam hogy legalább akkor ezt hadd fizessem ki, erre megint az volt a válasz, hogy nem kell. Tegnap este újra találkoztunk és valahogy utalt rá hogy az apja sérelmezte hogy ingyen hordoz engem kocsival, ott is felajánlottam, hogy akkor fizetem, de nem kérte. Már mentünk volna haza, és egyszer megállt a benzinkútnál, és elkért tőlem egy ötezrest. Azért kicsit meglepődtem, mikor fizetni akartam, akkor visszautasította, aztán hirtelen minden előjel nélkül elkért tőlem egy ötezrest, a durva az volt, hogy ez kedden volt és utána egész héten a maradék pénzemből kellett gazdálkodnom, mert már a hét elején lenyúlta az akkor a hétre elrakott pénzem felét.

.....én odaadtam neki az ötezrest de valahogy nem értettem ezt az egészet

... szerintetek? Erre mi.lett volna a megfelelő reakció?


2020. nov. 29. 22:27
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy meg szokták beszélni akkor hogy elkéri, mert ha este azt mondja hogy nem kell, reggel meg igen, az úgy kicsit furán jön ki, és ha nálam nincs csak 3 ezer? Vagy az 5000 az össz ami nálam van...amikor felajánlottam, akkor kellett volna közölnie, nem az, hogy először azt mondja, hogy nem kéri, utána meg a semmiből "tudsz adni 5000 Ft-ot", 5-6. válaszoló, ne mondjátok, hogy ti nem furcsálltátok volna hogy egyik nap nagyban visszautasítgat, utána meg másnap kifoszt a saját pénzetekből
2020. nov. 29. 22:53
 12/42 anonim ***** válasza:
62%
Azt továbbra sem árultad el, hogy ha négyszer felajánlottad, komolyan is gondoltad, akkor ötödjére miért sokkolt le, mikor tényleg elkérte.
2020. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
De nem is az apjáéa kocsi, hanem az övé😂😂
2020. nov. 29. 22:54
 14/42 A kérdező kommentje:
Azért, mert ő ajánlotta fel nekem hogy elvisz, aztán hirtelen elkérte, és addig mindig visszautasította...és nem számítottam rá hogy ilyen stílusban fogja elkérni...de ez az ő saját kocsija.. tudtommal előre meg szokták beszélni, hogy mennyi...most ez hogy elkér 5000 Ft-ot azt se tudom, mennyi volt a benzine...máskor majd egy húszast kér el, vagy mi?
2020. nov. 29. 22:55
 15/42 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ti tökéletesen összeilletek:D


"addig mindig visszautasította...és nem számítottam rá hogy ilyen stílusban fogja elkérni"


Nem, te egy fillért nem akartál neki adni az elejétől fogva.


"most ez hogy elkér 5000 Ft-ot azt se tudom, mennyi volt a benzine."


Na, akkor felvilágosítalak, hogy az üzemanyag krva drága.

2020. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
89%
Hat ha ezek ilyen 20 perces furikazasok, es ebből volt 3 en se tudom hogy kalkulalta ki az 5000 ftot.
2020. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
73%

Te buta vagy, csávókám meg bunkó.

Történet vége :)

2020. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%

Megkérded, hogy ez milyen autó. Ráguglizol vegyesben mennyit eszik százon, ezt fuvaronként beszorzod 0,4-el és annyit adsz, ha adsz.

Lehet amúgy, hogy többször visz, így abból az ötösből kijön még pár kanyar.


Nem vitatom, hogy fura, én nem kértem volna, ha már mondtam, hogy nem kell. De amúgy őszintén...mennyit adtál volna a fuvarra? Adsz 280 aprót neki? 😃

2020. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom nem erre a három alkalomra kért el 5 ezret, hanem mondjuk a következő két hétben minden nap elmegy érte.
2020. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Nem, azóta sem jött értem...
2020. nov. 29. 23:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!