Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erre hogy kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre hogy kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Amikor estig voltam suliban, akkor a barátom mindig ragaszkodott hozzá, hogy kocsival ejön értem és hazavisz hozzájuk hogy akkor legyek vele (kb. 20 km-re lakik a helytől, ahol tanulok). Mondtam neki, hogy de nem muszáj mindig kocsival, ha kell, én elmegyek busszal, de ragaszkodott hozzá, hogy ő akkor is eljön kocsival értem, addig is velem lesz, mondtam, hogy jó, rendben, akkor gyerünk kocsival. Amikor beültünk a kocsiba, akkor mondtam neki, hogy szeretném kifizetni a benzint, erősködött, hogy nem fizessem ki. Aztán másnap vissza vitt abba a városba, ahol tanulok, mondtam hogy legalább akkor ezt hadd fizessem ki, erre megint az volt a válasz, hogy nem kell. Tegnap este újra találkoztunk és valahogy utalt rá hogy az apja sérelmezte hogy ingyen hordoz engem kocsival, ott is felajánlottam, hogy akkor fizetem, de nem kérte. Már mentünk volna haza, és egyszer megállt a benzinkútnál, és elkért tőlem egy ötezrest. Azért kicsit meglepődtem, mikor fizetni akartam, akkor visszautasította, aztán hirtelen minden előjel nélkül elkért tőlem egy ötezrest, a durva az volt, hogy ez kedden volt és utána egész héten a maradék pénzemből kellett gazdálkodnom, mert már a hét elején lenyúlta az akkor a hétre elrakott pénzem felét.

.....én odaadtam neki az ötezrest de valahogy nem értettem ezt az egészet

... szerintetek? Erre mi.lett volna a megfelelő reakció?


2020. nov. 29. 22:27
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként azzal én sem értek egyet, hogy elkérte a pénzt, ha már ő erősködött, hogy elvisz, viszont az baromi nevetséges, hogy te is csak addig akartad kifizetni, amíg ő nem akarta elfogadni:D


El tudok képzelni egy B forgatókönyvet is:

Mikor azt mondod hogy mész busszal, ő pedig rábólint. Aznap esti kérdésed:

"A barátomnak van autója, felajánlotta, hogy elvisz. Én mondtam, hogy hagyja csak, megyek busszal, mire nem erősködött tovább!!! Ti szakítanátok vele?"

2020. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Simán fizettem volna neki ötezret is, ha az ajánlásomkor fogadta volna el
2020. nov. 29. 23:10
 23/42 anonim ***** válasza:
66%

"Tegnap este újra találkoztunk és valahogy utalt rá hogy az apja sérelmezte hogy ingyen hordoz engem kocsival, ott is felajánlottam, hogy akkor fizetem, de nem kérte. Már mentünk volna haza, és egyszer megállt a benzinkútnál, és elkért tőlem egy ötezrest"


Tehát gyakorlatilag előtte kb 1 órával kérte, akkor odaadtad volna, egy órával később már nem, meg amúgy pénzed sem maradt volt a hétre.


Téged sem az eszedért szeret a barátod.

2020. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd már meg tőle, hogy ez mégis mi volt, már rendesen kíváncsi lettem :D így, hogy az ő autójáról és pénzéről van szó, végképp érthetetlen. Még arra tudok gondolni, hogy az apja azt mondta neki, "nehogy elkapasd ezt a csajt fiam", ezért random bekérte azt az ötöst. Fogalmam sincs, elég fura.
2020. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
68%
Arra gondolok, mint az utolsó, de amúgy egyre biztosabb vagyok benne ,hogy nem akartál te adni egy vasat se. Mindegy, hogy aznap vagy másnap adod ki azt az ötöst, hiányzott volna a büdzsédből, amire hivatkozol.
2020. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
42%
Dobj egy számlaszámot, lehet összedobják neked. 😃
2020. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
89%
Tök mindegy hogy a kérdező akart e adni vagy nem. Mert ő eleve busszal ment volna ami ugye jóval olcsóbb. A pasi eroszakoskodott hogy majd ő fuvarozza, ingyen. Akkor pofátlanság pénzt kérni, ráadásul 5 ezret. Ha hagyta volna hogy buszozzon akkor nincs probléma, nehogy már a pasi ossza be a pénzét.
2020. nov. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
27. válaszoló, köszönöm, hogy végre valaki rosszindulattól mentesen megérti a problémámat...én sem értem, hogy miért arra lett kihegyezve a kérdésem, a problémát rendesen át sem látták, a helyzet körülményeiből semmit nem mérlegeltek, csak annyi maradt meg nekik egy hosszabb szövegből, hogy én akartam-e pénzt adni vagy sem, és itt is önkényesen kijelentették, hogy biztosan nem, nem értik meg, hogy a kérés módjával volt bajom, persze ha velük csinálná ezt valaki, ugyanúgy fel lennének háborodva🤣
2020. nov. 30. 07:33
 29/42 anonim ***** válasza:
49%

Azért kérdező, mert bedobtad a végére a szánalmas vergődésed, hogy így nem maradt pénzed a hétre, mert lenyúlta a pénzed, amti előtte te magad ajánlottál fel neki. Persze, hogy ezen fennakadtak a válaszadók. Elég lett volna annyi a magyarázatba, hogy többször felajánlottad, nem kellett neki, aztán meg hirtelen elkért 5000-ret, amikor te amúgy busszal mentél volna, ő erősködött, hogy fuvaroz.

Mint ahogy láthatod, többen is megírták, hogy ez nincs rendben, de te a kis buta fejeddel egymásnak ellentmondó információkat is beírtál, amiknek valójában nincs is köze a sztorihoz. Innen nézve meg aztán ki tudja, mi történt valójában, ha hetet-havat összehordassz. Összeilletek a pároddal.

2020. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, talán azért írta bele hogy érezzék az emberek a súlyát annak hogy az ő anyagi helyzetenek nem mindegy hogy 280 forint buszra vagy 5 ezer forint kocsira. Mert ha nem írja oda meg biztos azzal jönnek az emberek hogy most mit hisztizel azon az 5 ezer forinton, nem sok az..
2020. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!