Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos az élettársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az élettársam feltekenysege?

Figyelt kérdés

24 f vagyok párom mégcsak 18 van egy közös gyerekünk, együtt neveljuk együtt élünk de már nem szeretjük egymást

O is szokott néha chetezni más fiúkkal.o se szent


De mikor én elkezdtem egy nála fiatalabb de nagyon perverz lánnyal chetelni bokolni stb és kiderult

Nagyon féltékeny lett

Én nem gondoltam hogy őt ennyire zavarja meg hogy mással chetelek igaz ezzel a fiatal lánnyal szinte végig nyíltan a szexről beszélgetünk ( hogy hogy szereti,mit csinálnak a másikkal stb)

Szóval nem ártatlan beszélgetés volt de nem csaltak volna meg amúgy is az ország másik felén lakott a lány


Szerintetek jogos a hisztérikus féltékenység?(letiltata velem a lányt őt meg megfenyegete)



2020. dec. 8. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

Itt nem is a kor a problema! Unokaocsemet 18 evesen szulte a sogornom es szerintem kezdetektol fogva nagyon jo anya! Viszont talalkoztam mar olyannal is, aki 35 evesen szult, de bar ne tette volna! A kor egy szam, ami nem feltetlenul tukrozi az illeto erettseget. A ti esetetekben is errol van szo! Meggondolatlanul osszehoztatok egy gyereket, aki valoszinuleg csonka csaladban fog felnoni (vagy otthonban miutan a gyamugy elveszi toletek), mivel a draga szulei eretlenek es nem tudnak a se***** megmaradni!

Mar az irasodbol es a stilusodbol latszik, hogy egy tanulatlan, muveletlen proli vagy, aki egyik norol a masikra ugral, illetve ugralna!

2020. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tanulatlan attól mert szeretem a szexet.enis szeretem a piszkos szexuális dolgokat nem feltétlen csak 1 partnerel

De attól még nem csaltam meg a barátnőm

Ameg együtt élünk nem is fogom aztán ha esetleg külön megyünk asszonyomnal lehet a baba

de attól még gondoskodok enis róla


Szerintem nem lesz attól rosszabb az élete ha több dolgot is megtapasztal én nem hiszek abban hogy uvegkalitkaban kell nevelni a gyereket

Lássa úgy a világot ahogy valójában van. Életre valób lesz mint aki irrealis idealismusbol jonn.

2020. dec. 8. 20:01
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval stabil családi hátteret, egy felelős, tisztességes férfi példát adsz annak a gyereknek. Mert ez kell neki, nem sokféle tapasztalat. (Itt nem is tudom, mire gondoltál...) Apukád is ezt csinálta anyuddal, belefért egy kis ezmegaz, te meg mellesleg is felnőttél nélküle?
2020. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!