Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy mackósabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy mackósabb srácnak van esélye párt találni?

Figyelt kérdés
Velem csak ennyi baj van,h mackós vagyok:/Pedig már szeretnék már valakit magam mellett tudni:$
2010. aug. 13. 21:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ha lenne rá idöm:/most nyáron melóztam,suli időben meg igen kemény órarendünk van:S4kor kelek gyakszi aztán 4körül érek csak haza:S

A fogyókúrát viszont már elkezdtem,az utóbbi 2hétben sikerült 6kilót leadnom.A napi mozgás szerintem megvan.Biciklivel járok ahova csak lehet,meg gyalog:)

2010. aug. 13. 21:15
 12/26 anonim ***** válasza:

2 hét alatt 6 kiló rengeteg, valamit rosszul csinálsz.

Egyébként önbizalom meg pimaszság kell, nem illedelmesség meg jófiúskodás ahhoz, hogy találj valakit. Élőben meg szerintem több esélyed lenne, szóval bátorság!

2010. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

Ha cikizik a csaj, mondd azt neki h: "Bizonyára te is csak egy pénzéhes, haszonleső kis lotyó vagy. Ráadásul bunkó. De azért örülök, hogy találkoztunk" Ezután mosolyogj egyet, és lépj tovább a következőhöz, ne lássa rajtad, hogy sikerült megbántania, legyen benned tartás! Tudd, hogy azok a lányok akik kinevetnek, nem túl nagy IQ betyárok..., és bizonyára te ennél többet érdemelsz.

Kitartás, és bátorság! Ne agyalj azon, hogy mit fog mondani! Bókolj sokat, dicsérd a külsejét, az minden csajszinak bejön! És élőben, ne csak interneten...

2010. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
2010. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen:)

Első 21:18as...a súlyom nem ugrik össze vissza.Annyi az egész h nem tudok már enni.Ha elkezdek enni akkor eszek 3falatot és már fáj a nyomrom.Ezért már csak étkezésnek csak az ebéd van egész nap.De nem is baj,nem zavar.Jópáran már észrevették a változást:)

Még 1x köszönöm:)

2010. aug. 13. 21:23
 16/26 A kérdező kommentje:
21:21 ez vicces:)bár mondjuk észre vettem h itt gyakorin az emberek nem veszik észre egymást.vagyis h mindenki mondja az ideálját h mit szeret,aztán teli van olyan emberekkel az oldal akik talán össze is jönnének de vagy nem figyelnek rájuk,vagy nem veszik észre:)
2010. aug. 13. 21:26
 17/26 anonim ***** válasza:
Az én barátom is mackós. Ő 22 évesen talált meg engem, én vagyok neki az első igazi barátnője. Nekem bejön, hogy mackósabb alkat, imádok odabújni hozzá. Picike cica vagyok sokszor az ölelésében. Úgyhogy nyugi, van esélyed. Csak nyitott szemmel kell járni. Mi is olyan helyen ismerkedtünk meg, ahol nem gondoltuk volna, hogy párt találhatunk. Szóval csak nyugalom. A lényeg, hogy ragadj meg minden alkalmat, és ha lesz is kudarc, ne törődj vele. Gondolj arra, hogy előbb-utóbb úgyis jön egy olyan lány, akinek így kellesz, és akkor úgyis elfelejted azt, ami előtte volt.
2010. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha így nézel ki akkor eseteg:


[link]

2010. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

21:31 Köszönöm szépen:)Igyekszem megfogadni a tanácsotokat:)

21:32 a link nem jó,szval nem tudom milyen ember van a képen

2010. aug. 13. 21:39
 20/26 A kérdező kommentje:
21:32 Na mégis meg lett a kép.Nem ennyire azért nem dúrva a helyzet.Van hasam,combom de ennyire azért nem:)
2010. aug. 13. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!