Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátotoknak új nő ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátotoknak új nő ismerőse lesz facebookon akit ti nem ismertek, rákérdeztek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozik új helyen és hétről hétre több nő ismerőse lett... legtöbbet lecsekkoltam és ugyanaz volt munkahelynek beállítva tehát valószínűleg az új kollégái... csak furcsának tartom
2021. jan. 8. 08:38
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

sehol egy szóval nem írtam, hogy elszámoltatnám. egy kérdést tettem fel azzal kapcsolatban, hogy ti rákérdeznétek-e? 3 év alatt soha nem kérdeztem még meg tőle, hogy ki kicsoda.

ki gyárt akkor elméleteket?

2021. jan. 8. 09:08
 12/36 anonim ***** válasza:
76%

De miért nézegeted? Ha 2 perc, ha 2 óra?

Érdekes, én nem tudtam erről az opcióról, mert meg sem fordult a fejemben, hogy a párom ismerőseit lessem. :D


Kivéve, amikor úgy éreztem, hogy okom van aggódni, de akkor tett is érte.

Na akkor igen, az összes követését fújtam még instán is.

De neked adott okot erre? Ha nem, miért vagy erre rákattanva?

2021. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%

Soha eszembe se jutott ezt csekkolgatni :D


Ha új helyen van, teljesen normális, hogy lettek új ismerősei. Mi ebben a furcsa neked?

2021. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom. Egyaltalan nem érdekel, kik az ismerősei. Főleg ha tudod, hogy kollega, nem értem miért foglalkozol vele egyáltalán.
2021. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

#12

a 3 év alatt volt egyszer, amikor adott rá okot, igen. nem megcsalt, de flörtölt messengeren egy régi osztálytársával, aki szintén kapcsolatban volt. ez is úgy derült ki, hogy feltűnt, hogy nonstop beszél valakivel, rákérdeztem, azt mondta ne aggódjak csak régi lány ismerős. hónapokig tartott, egyszer beleolvastam és akkor állítottam ultimátum elé. letörölte, letiltotta, beismerte hogy túllépett határokat és azóta ez nem fordult elő, de sajnos sokszor félek, hogy elő fog. pedig adtam második esélyt és ő azóta is bizonyít, de nehéz elfelejteni, hogy egyszer elárulta a bizalmam.


mielőtt megtámadnátok, tényleg túllépett akkor határokat. a lány bikinis képtől kezdve mindenfélét küldött neki, párom pedig soha nem állította le, mert szerinte ez a lány ilyen nagyon közvetlen és gátlástalan mindenkivel.


sajnos azóta jobban figyelek minden apróságra, pedig próbálok bízni benne, ő is próbál bizonyítani. összeköltöztünk már és tényleg nem adott okot azóta bizalmatlanságra.

2021. jan. 8. 09:30
 16/36 anonim ***** válasza:
66%
15, szerintem ez beteges. Nem élhetsz le egy életet így, hogy ugrasz minden szir-szarra. Azt kéne megérteni, hogy a másik nem a tulajdonod, hanem a társad. Nem az a gazdája vagy, hogy ellenőrizgesd, mindent helyesen és pontosan úgy csinál, ahogy neked megfelel. Ha meg akar csalni, úgyis meg fog. Ha meg nem, csak egy kicsit flörtöl más lánnyal (ami megjegyzem, teljesen normális és kivédhetetlen egy hosszú kapcsolat alatt) akkor ezt hívják boldog párkapcsolatnak. Ha nem érzi magát szabadnak, akkor nem fog egy laza flörtnél megállni, mert fojtogatva érzi magát, akkor annál jobban kell a tiltott gyümölcs. És amúgy is, sokkal jobb érzés az, hogy igen, ott egy jó nő, megnézi, esetleg viccelődik vele, de itt esze ágában sincs tovább menni, mert várja otthon a dögös, laza barátnője, és megkockáztatni sem akarja, hogy elveszítse. Ez a lazaság hiányzik belőled, nagyon görcsös vagy.
2021. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
44%

Miért tesztek úgy, mintha tőletek távol állna ez? :))) Mindenki csinálja ezt... csak kevesen ismerik be :) Nehogy azt mondjátok, hogy nem tűnik fel, ha a párotok valakit sokat lájkol, nézeget, vagy hasonlók... hagyjuk már! sok álszent ember.

értem én, hogy van egy határ ami beteges, de bár magatoknak ne hazudjatok.

2021. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
35%

" És amúgy is, sokkal jobb érzés az, hogy igen, ott egy jó nő, megnézi, esetleg viccelődik vele, de itt esze ágában sincs tovább menni, mert várja otthon a dögös, laza barátnője, és megkockáztatni sem akarja, hogy elveszítse."


Te most akkor hülye vagy? Tényleg a szivedre teszed a kezed, és úgy őszintén beleférne neked, hogy a párod egy gyönyörű nővel "viccelődik" ?:)))) Egy férfi SOHA, de SOHA nem akar barátkozni. Főleg ha hónapokig beszél valakivel. Egy megcsalás is úgy kezdődik hogy "csak" beszélgettünk, "viccelődtünk"...

2021. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
56%
Miért lennék hülye? Persze, hogy nem akar barátkozni, nyilván dugni akarna vele, ha nem lennék. DE nem teszi meg, mert ott vagyok én. Ez az igazi szabadság. :) Valószínűleg azért értem meg, mert én is ilyen vagyok. Sok férfi tetszik, szívesen flörtölök velük de tovább nem megyek, mert nincs olyan férfi aki miatt érdemes lenne megbántani a párom. Hűségesek vagyunk egymáshoz, és ehhez nem kell tepernem és kutakodnom mint egy lúzer.
2021. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

"nincs olyan férfi aki miatt érdemes lenne megbántani a párom"


Az nem megbántás, hogy flörtölsz más férfiakkal is?

2021. jan. 8. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!