Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátotoknak új nő ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátotoknak új nő ismerőse lesz facebookon akit ti nem ismertek, rákérdeztek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozik új helyen és hétről hétre több nő ismerőse lett... legtöbbet lecsekkoltam és ugyanaz volt munkahelynek beállítva tehát valószínűleg az új kollégái... csak furcsának tartom
2021. jan. 8. 08:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
72%

Én is hasonló típus vagyok/voltam, nekem önbizalomhiányból eredezik, ami tini korom óta megvan. Párom nem tett azért, hogy bizalmatlankodjak. Mivel magamban nem vagyok biztos, ezért benne sem, ez tiszta sor. Nekem az segített az ilyen gondolatok lezárásában, hogy azt tudatosítottam magamban, hogy a párom ne azért ne flörtöljön más lányokkal, mert én kvázi "megtiltom" neki, hanem az ő döntése legyen. Nem tarthatom életem végéig "burokban" (ellenőrzés alatt). Nem zárhatom be egy toronyba, hogy csak az enyém legyen. Ha el akar menni, akkor el fog. Ha egy másik nő felkelti az érdeklődését, akkor is el fog hagyni, hogyha én foggal körömmel küzdök érte.

Ezért inkább azt az energiát, amit erre a beteges kontrollálásra szánnék, sajat magam fejlesztésére fordítom. Ha az önbizalmam a helyén van - és vannak időszakok, mikor helyén van - akkor eszembe sem jutnak ilyen hülyeségek.

2021. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha korábban adott rá okot, akkor szerintem mondd el neki, hogy az az eset most picit feljött benned, és szeretnéd, ha megnyugtatna. Elmondhatod, hogy ez feltűnt, és szeretnéd, ha mondana az új nőismerőseiről pár szót. Én mindig az őszinteség híve vagyok, ha valami feltűnik, zavar, akkor szóvá teszem, kiemelve, hogy ezzel lehetőséget szeretnék adni arra, hogy csírájában kiírtsuk a problémát. Tehát nem vitát, veszekedést generálok, hanem beszélgetést. Ha elhallgatnám, hogy valami zavar, akkor a kommunikációnkat rontanám.
2021. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, kik az új ismerősei? Nekem nem jelzi ki a Facebook, ha valaki ismerős lett valakivel. (Régen csinálta, de már jó ideje nem.) Annyi elbszni való felesleges időm meg nincsen, hogy a párom ismerőseit csekkolgassam napi szinten, lol. Kollégákat meg tök normális bejelölni, én is szoktam. (Vagyis inkább ők engem, de néha én is.)
2021. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem, mert észre se veszem. Egyáltalán nem figyelem, miket csinál közösségi oldalon, de ha látnám se kezdenék el nyomozgatni. Ennél jobban bízom benne és a kapcsolatunkban, eszembe se jutna ilyen szarságokkal foglalkozni.

Hallgass a 31-es válaszolóra, különben nagyon rosszul jársz, abszolút beteges ahogy gondolkozol.

2021. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is hasonló gondban voltam,mint te,bizonyos jelek miatt.Nekem nagyon sokat segítettek Némethi Erika videói a Youtube-on.Ajánlom neked,hogy nézelődj el az oldalán.Egész más megvilágytásba kerülnek a dolgaid,meglátod.

2021. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Fel sem tűnne, sosem nézem az oldalát
2021. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!