Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátotoknak új nő ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátotoknak új nő ismerőse lesz facebookon akit ti nem ismertek, rákérdeztek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozik új helyen és hétről hétre több nő ismerőse lett... legtöbbet lecsekkoltam és ugyanaz volt munkahelynek beállítva tehát valószínűleg az új kollégái... csak furcsának tartom
2021. jan. 8. 08:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

15

rendben, ezesetben kicsit megértelek.

viszont sajnos az igaz, hogy ilyen bizalmatlanságban nem lehet leélni egy életet. Ha nem tudsz ezen túllendülni, akkor ez sosem lesz már egészséges kapcsolat.

Gondolom neked sem jó, hogy ez a napi programod része.

Egyébként annyit elárulok, ha a párod ismét flörtölni akar/esetleg megcsalna, akkor meg is fogja tenni, hiába nézegeted.

Ráérsz akkor nézelődni az ismerősei közt, ha gyanúsan viselkedik. Hidd el, ezekután észre fogod venni, ha valami nincsen rendben.

Én is így jártam, le is buktattam, hogy ismerkedik.. Addig viszont nem csekkolgattam minden nap, csak mikor furán kezdett viselkedni. A saját idegeidre fogsz menni előb-utóbb.

Át kellene gondolnod, szökséged van-e egy ilyen kapcsolatra.

12-es voltam.

2021. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
73%
20, nálunk nem. Nálunk ez azt jelent, hogy hagyom élni és nem telepszek rá. Ő se rám.
2021. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, azt kell elfogadni hogy minden kapcsolat más és minden ember mas. Mindenkinek más a normalis. Igen, sokaknak belefér a flört, nekem is. Nyilván bizonyos keretek között. De én azt gondolom ha hozzájárul egy egészséges önbizalomhoz és nem történik fizikailag semmi, nem küld meztelen képet meg bikinis képet az illető az belefér.

De ez ém vagyok.


Ha neked SEMMILYEN formában nem fér bele, rendben, csak akkor ezt relatíve hamar tisztázni kell a másikkal.


És en is azt gondolom hogy az örökös csekkolgatástól bedilizik az ember. Nem tesz jót.

2021. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%

Én is ránézek néha a barátom új ismerőseire,de soha nem kérdezem meg,hogy ki ez a csaj. De tény én is féltékeny vagy inkább óvatos típus vagyok. Mint írtad tudod ,hogy kollégák így nincs mit kérdezni rajta.

Én is még valami furcsa dolga miatt kezdtem el anno nézegetni,de ma már nem igazán nézem,mert sokkal erősebb lett a bizalom köztünk és elég hűségesnek tartja magát és kezdem elhinni.

De én úgy csináltam,hogy a feltűnően szép lányok nevét nagyjából megjegyeztem és kérdezősködtem mi a helyzet munkában ilyenek. Aztán,ha kiejtette a csaj nevét füleltem esetleg érdeklődtem ki ez mi ez. Ezekből azért már le lehet szűrni,hogy közömbös,tetszik akáarmi..de ha nincs okod félni akkor nem kell ezzel törődni.Ha van okod akkor legyél résen.

2021. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Az utóbbi 1 évben nincs okom, ezt őszintén bevallom. De sokszor azt érzem, hogy túl nagy törés volt az a régi dolog és nem tudtam teljes egészében túllépni ezen. Pedig ő is mindent megtesz, tényleg nem titkolózik azóta. Alapjáraton is elég szélsőséges vagyok a témában, nekem ezek nem férnek bele amiket ti írtok. Én se csinálom, ő se csinálja. Nehéz dolgozni ezen a "nem vagyunk egyforma" mentalitáson, mert bár tudom, de sokszor érzem azt, hogy az én felfogásom a normális. A magántér hagyással is vannak gondok, ezt ő is szokta említeni, hogy túlságosan tudni akarok mindent az életéről és semmi magánszférát nem hagyok neki. Ezt is aláírom, hogy ebben sem vagyok tökéletes.

De akik írják, hogy álljak le, ne idegeljem magam, ti pontosan tudjátok, hogy ez miért nem olyan könnyű. Magamat mérgezem napi szinten a gondolataimmal, folyamatos "készenlétben" vagyok, mindent ellenőrzök, figyelek, mert nem érzem biztonságban magam azért, mert egyszer megalázott a múltban. Hogy lenne ez leküzdhető? Annyi mindennel próbálkoztam, semmi nem válik be.

2021. jan. 8. 10:31
 26/36 anonim ***** válasza:
72%

24 vagyok

Szerintem járj pszichológushoz,tuti komoly önbizalomhiányod van. Én is most kezdek újra járni,mert bár nem ennyire súlyos a helyzet ,mint most nálad,de tiniként ilyen voltam mint te. És most felnőtt emberként is azért néha előjön belőlem is a kételkedés. Ez hidd el nem egészséges és ezzel ,így egy életen át nem hiszem,hogy bárkivel le fogod tudni élni az életedet.

2021. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a saját élet a megoldás. Jelenleg nem azt éled, hanem a párodét kémleled.


Ha vannak barátaid akkor járj el velük (tudom hogy vírus, de gondolom előtte is ilyen voltál), menj el futni, sportolni valahova, legyen hobbid. Járj a kollegáiddal iszogatni, programokra, ismerd meg jobban őket. Egyrészt nem lesz annyi időd, energiád a párodon lógni, másrészt valószínűleg izgalmasabb lesz a kapcsolatotok is, ha rájössz, te egy külön entitás vagy, saját élettel.

2021. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Nagyon kijárós típus vagyok, rengeteg barátom van és a hobbim is a koncertre járás illetve az úszás, tehát ezekből sosem voltam híján. Valószínűleg a covidos dolog tett be nekem nagyon, mert nem tudom mivel lekötni a gondolataimat most. Hétközben eljárok dolgozni, esténként filmezünk, hétvégén meg főzünk, takarítunk, sorozatot nézünk. Egyszerűen túl sok teret hagyok kattogni az agyamnak.
2021. jan. 8. 10:50
 29/36 anonim ***** válasza:
Otthoni hobbi, amit egyedül csinálhatsz?
2021. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Tippem sincs, hogy mit tudnék itthoni hobbinak kitalálni, ami érdekelne is... :(
2021. jan. 8. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!