Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomnak probléma a gumi?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy mindkettőnk dolga a védekezés, és egyszerűbb lenne ha én hormonmentes tablettát használnék. De amúgy még csak 2 és fél hónapja vagyunk együtt. elmondtam neki hogy gumi nélkül szó se lehet róla, és ha ez ennyire probléma akkor vegyen más gumit, mert azt állatja hogy elszorítja a gumi.
2021. jan. 13. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor szedjél tablettát, ha tényleg ezt akarod. Nem tesz jót, még a hormonmentes sem. Lehet kapni nagyobb kerületű gumit, nézzen utána.
2021. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
A "hormonmentes tabletta" (phaatex és társai) egy vicc, legfeljebb akkor érdemes szórakozni vele, ha nem lenne gond egy terhesség. A megbízható, hatékony fogamzásgátló tabletták mind hormontartalmúak. Neten, de még üzletekben is van egy millió fajta gumi, lehet válogatni, biztosan talál olyat, ami megfelel neki.
2021. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Tobb gumimeret van
2021. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Én kiszámolnám és szépen leveztném, hogy nem megfelelő védekezési mód esetén, a becsúszott baba kb mennyibe fog neki kerülni, amíg betölti a 18-at, akkor is ha csak gyerektartást fizet. Szerintem utána már komolyabban veszi a témát.
2021. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

A masculan és a noname gumik sokszor a páromat is szorítják, a Durex nagyobb, rugalmasabb, jobban bevált.

A te tested, ha úgy maradsz, te lehetsz nagyobb bajban, ha ő lelécel.

2021. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Dobd ki a srácot, aztán meg nem lesznek ilyen problémái!
2021. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
2021. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Hormonmentes tabletta csak olyan van, amit hüvelybe kell helyezni az aktus előtt.

A hatékonysága pedig igen gyenge, megszakítással együtt, nem termékeny időszakban oké, de azon kívül felejtős.

Ha csak az a baja hogy szorítja, akkor vegyen nagyobbat. Ha egyáltalán nem működik benne a szerszám, akkor el kell gondolkodni más megoldáson, amennyiben komolyan gondoljátok a kapcsolatot. Ilyen esetben el lehet gondolkodni a hormonális fogamzásgátlón, de akkor előtte a minimum az std szűrés.

2021. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%

Használjatok pesszáriumot és mellé spermaölő gélt, plusz megszakítással szexeljetek emellett. Előtte egy szűrés betegségekre nem árt.

Én nem próbáltam a pesszáriumot, de ha lenne rendszeres partnerem, kipróbálnám. Sokkal jobb a szex gumi nélkül.

2021. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f ***** válasza:
94%
Én nem emlékszem arra, hogy engem elszorított volna a gumi, pedig szexeltem már benne, igaz nem én vagyok a legtapasztaltabb srác. Az mindenesetre biztos, hogy önző pali ha csak azért akar téged rávenni, mert nem akar gumit húzni. Az elszorítás meg erős túlzás, arra lenne mód. Ha rám hallgatsz nem maradsz vele az tuti.
2021. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!