Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomnak probléma a gumi?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy mindkettőnk dolga a védekezés, és egyszerűbb lenne ha én hormonmentes tablettát használnék. De amúgy még csak 2 és fél hónapja vagyunk együtt. elmondtam neki hogy gumi nélkül szó se lehet róla, és ha ez ennyire probléma akkor vegyen más gumit, mert azt állatja hogy elszorítja a gumi.
2021. jan. 13. 13:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%

Ez csak hiszti. Az exem is ezen vekergett, nem is értem, miért nincsen senkije 37 évesen :D


Ne a legolcsóbb vackot vegyétek, hanem normális óvszert, rendes méretben. Vagy akkor védekezhettek "hormonmentesen" >>> elég sok pharmatex-baba születik egy évben, mert az NEM nyújt megfelelő védelmet. Egyik sem, arra jó, hogy ha becsúszik a gyerek, az sem gáz.

2021. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%
Nincs olyan, hogy hormonmentes tabletta. A fogamzásgátló tabletta hormonális fogamzásgátló eszköz. Jó megoldás lehet a pesszárium+ spermicid gél használata. De ehhez érdemes egy nőgyógyászati vizsgálat, hogy mekkora pesszárium kell neked. Védekezhettek az úgynevezett termékenységtudat módszerrel is, de ez egy kicsit (nagyon) macerás. Ahhoz, hogy biztonságosan használd a módszert védekezésre, el kell végezni egy tanfolyamot. Be kell szerezni egy olyan digitális hőmérőt, ami 2 tizedesjegy pontossággal mér. Minden reggel közvetlen ébredés után, lehetőleg mindig ugyanabban az időben kell mérni a hődet, és ezt minden nap vezetned kell egy alkalmazásban. Ebből kapod majd meg a hőgörbédet, ebből tudod kikövetkeztetni a termékeny napjaidat. Értelem szerűen a termékeny napokon az óvszer a legbiztonságosabb, a többi napon elvileg teljesen szabad a pálya. De azt is lehet, hogy elmentek a pároddal együtt a nőgyógyászodhoz, és közösen megbeszélitek a fogamzásgátlás kérdését.
2021. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
94%
Mi régen gumiztunk (kb. 10 éve), akkor a LifeStyle márkán belül kifejezetten jó méretek is voltak. (Nem tudom, van-e még az.)
2021. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!