Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomnak probléma a gumi?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy mindkettőnk dolga a védekezés, és egyszerűbb lenne ha én hormonmentes tablettát használnék. De amúgy még csak 2 és fél hónapja vagyunk együtt. elmondtam neki hogy gumi nélkül szó se lehet róla, és ha ez ennyire probléma akkor vegyen más gumit, mert azt állatja hogy elszorítja a gumi.
2021. jan. 13. 13:35
1 2 3
 11/23 int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f ***** válasza:
98%
Persze ha elmondod neki, hogy te nem akarsz fogamzásgátlót és ő végül vesz fel gumit, akkor szerintem még működhet is de ha ő semmikéépen se akar gumit de te szedj ezt azt amazt, akkor hidd el, jobb ha ennek most vége lesz kérdező.
2021. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos, hogy érdemes olyan emberrel kapcsolatba bonyolodni, akinek az értelmi szintje ott tart, hogy 'használjal te hormonmentes tablettát' (mi a fenere gondol eleve..).
2021. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha teher neki a gumi, javaslom a vazektómiát. Azért csak-csak benyögném neki blöffből, hogy trombózishajlamom van, szóval az összes hormonális szar off.


Hogy komolyan válaszoljak, hormontartalmú fogamzásgátlót akkor szedj, ha te rendben vagy vele, ne valami here miatt, akinek nyűgös gumit húzni és arra sem hajlandó, hogy megtalálja a megfelelőt vagy elslattyogjon a szexshopba 60 mm átmérőjű beastgumit venni. Az ilyen embert el kell engedni, menjen a pokolba másba spriccenteni.


Mi párommal sokáig gumival védekeztünk egyébként, végül én éreztem kevésbé nyűgnek más védekezési módszert bevetni. Bár van, hogy így is együtt használjuk a kettőt, mert bennem van a para néha és csak úgy tudom magam elengedni, párom meg világ életében gumival szexelt, neki mindegy. Most hüvelygyűrűt használok, maximálisan meg vagyok vele elégedve lassan 2 éve. Annyi az előnye, hogy jóval kisebb a hormontartalma, mint a tablettának, kevesebb is a nyűg vele (3 hétig hozzá sem kell nyúlni, utána kivenni, egy hét nélküle, utána mehet az új) és személy szerint én nem tapasztaltam mellékhatást sem (sem hízás, sem libidócsökkenés, semmi). Szóval ha mindenáron hormonosat akarsz és egy olyan emberrel dugni, aki egy az egyben rád hárítja a felelősséget, akkor talán ez a legbarátibb megoldás.


A hormonmentes dolgokban, naptárazgatásban, nyáktanulmányozásban, női óvszerben, vagy mi a bánat az, én nem bízok őszintén szólva, képtelen vagyok elengedni magam így. Meg túl sok effort is a szemembem (ezt ne vegye senki sértésnek). Szóval akár azt is lehet csinálni, de tudod, akkor csak számolgassa ő azt a qrva naptárat, neki van baja a gumival.

2021. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon jók ezek a hormonmentes módszerek, DE...családtervezésre (fog.gátlásra ÉS babaprojekthez), csak akkor, ha van már egy hosszútávú kapcsolatod és közös jövőben gondolkodtok. A naptárazás, hőmérőzésre gondolok itt. Szerintem egy frissebb kapcsolatban a gumi a legkézenfekvőbb, esetleg a pesszárium spermicid géllel, de ezek számomra macerásabbak egy sima guminál, a spermicid csípni is tud, valamint a nagyobb méretű férfiak megérzik a pesszáriumot is, az a “natúr” érzés csak tablettával, vagy méhen belüli eszközzel érhető el. Van esetleg hormonmentes spirál is, ami steril gyulladásban tartja a szervezetet, de én ilyet nem rakatnék fel egy olyan férfi miatt, aki minimum áldozatot se vállal, hogy feltegye a nyamvadt gumit.
2021. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
98%

Micsoda szöveg! 😂

Mindkettőtök dolga a védekezés, úgyhogy hajrá szedd a tablettát te, mert neki nem tetszik a gumi ergo ő nem vesz részt a védekezésben. Fú, ezt nekem próbálná beadni... 😂😂😂

2021. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%
Csaxólok... hüvelytabletta ugyanúgy tudja irritálni, a férfi nemi szervet, mint a nőit, plusz az orális szex is használata után kiesik.
2021. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha ő mondhatja, hogy nem szereti a gumit, te mondhatod, hogy nem használhatsz hormonális fogamzásgátlót, szóval nem akarod te hárítani ezt a felelősséget, de így ismét az ő térfelén pattog a labda.
2021. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
97%
Online és szexshopban lehet venni akár 69mm-es óvszert is. Igaz, drága, de megéri. Tényleg van, akinek kicsik a bolti gumik, na de arra nem az a megoldás, hogy nem is keres olyat, ami jó rá.
2021. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%

Pár éve bulikban szórakoztak azzal, hogy a kotont felhúzták a fejükre a szájukig, és addig fújtad bele orron át a levegőt, amíg szétdurrant. Akinek előbb durrant szét, az nyert.

Csak azon gondolkodtam, hogy mekkora farka van annak, amire nem megy fel az a gumi, amit egy felnőtt férfi a fejére tud húzni. Az 56-os átmérőt centiben kell érteni?

2021. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
21%

Azért ha kicsi az óvszer, az tényleg tud úgy szorítani, hogy gyengíti az erekciót. Sőt, ha igazán kicsi, akkor le sem lehet rendesen görgetni. Erre simán egy nagyobb óvszer a megoldás. Az óvszereknél a megszokott névleges átmérő az 52 mm, ezek vannak nagytöbbségben a boltokban. Tehát a dobozra írt szám mm-ben megadva az átmérőt jelenti. Az 56-60mm-es az egy 120-130mm kerületű péniszre jó. Ez a névleges átmérő annyit jelent, hogy az a max méret, amire kényelmesen kitágul. Ha kicsi a gumi, akkor hamarabb ki is szakadhat egyébként, kevésbé biztonságos. Fontos a megfelelő méretet venni.

Különböző óvszermárkák elvileg azonos méretű gumijai sem pont ugyanakkorák.

Pl. a Durex 56mm-es kifejezetten szűk. Ennél nagyobbat sima boltokban nem árulnak, még ezt sem árulják sok helyen.

2021. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!