Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mi váltja ki belőlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi váltja ki belőletek ezt a viselkedést?Létezik, hogy a pasi gátlásos lesz szex téren? (lent ki fejtem)

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt a szerelmemmel.Imádtuk egymást, ezelőtt soha nem volt ilyen élettel teli kapcsolatom. Rengeteg figyelmet kaptam. Annyira ragaszkodott,hogy volt időszak amikor szinte nem engedett sehova mert mindig félt hogy más pasi meg néz. Le mondtam a kondi teremről, táncról, szépészeti dolgokról hogy ne érezze magát rosszul. Mikor megismerkedtünk eleve úgy ismert meg, hogy úgymond dekoratív vagyok. Imádta hogy házias vagyok, ahogy a pénzzel bánok, mindent együtt csináltunk. Kétszer kérte meg a kezem de mivel nem arra törekedett hogy közös otthonunk legyen ezért vissza utasítottam hátha észhez tér, hogy ne a hülyeségre, hobbikra költse a pénzt hanem egy közös otthonra. Nekem meg van az anyagi hátterem, saját lakás. Viszont nem vagyok hajlandó pasi alá tenni egy házat úgy, hogy ő nem tesz bele semmit. Fel ajánlottam vegyünk közös házat, én eladom a saját lakásom, meg van tőkém is de nem erre törekedett. Ő nem egy túl jóképű férfi, sokat is hizott az utóbbi időben, sok nő mondta hogy úristen hogy néz ez ki nekem tuti nem kellene keressek már jobb pasit. De én nagyon szeretem még mindig hiába van le pukkanva testileg. Viszont ő nagyon megváltozott. Régen szinte minden nap szexeltünk, folyton rám mászott. Aztán egy ideje merevedési problémái lettek és azóta kerülte az együtt létet de ugyanugy szeretgetett, ölelt, csókolt mint azelőtt csak a szex már nem ment. És most haza költözött a szüleihez. Teljesen idegenként viselkedik velem. Mintha rám haragudna. Be zárkózott. Az édesanyja panaszkodott hogy folyton a szobájában van, senkivel sem akar beszélgetni. Mi lett ezzel az emberrel nem értem. Én rajongtam érte még úgy is hogy el torzult, mivel én azt szerettem meg amilyen lelki törődést kaptam tőle. Sok férfit utasítottam vissza miatta, akik tip top jóképű pasik voltak. És ő semmit nem értékel. Szóval a kérdésem az lenne, hogy mi vezet odáig hogy egy férfi teljesen kifordul magából és át változik? Mi játszódik le a fejében vajon most. Annyira el zárkózott, hogy rá se ismerek. Elmondása szerint még mindig szeret, neki legszebb vagyok mai napig de nem mondja el mi történt igazából. Én meg tanácstalan vagyok. Ha egy pasi nem bír egy szexuálisan túl fűtött nővel annak komoly oka lehet. Talán már fél tőlem mert igénylem a sok szexet?

2021. jan. 23. 09:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem most jött rá hogy mi mindent elcseszett és nincs hite abban hogy sikerül helyrehozni. Mélypontra zuhant
2021. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

1. Pasi miatt nem mondunk le a hobbiainkról, ezek alap szabályok! Itt el is bukott a dolog, hogy beszabályozgat...

2. Teljesen saját magadnak teremtetted elő a lakásod vagy a szüleid segítettek benne? Mert azért valljuk be egy normál ingatlan 20 millió forint felett kezdődik, a felét is nehéz előteremteni, persze csak ha nem havi nettó 1 milliót keres a párod. Azért lásd be ezt nem sokan tudják előteremtni hitel vagy szülői segítség nélkül, ha reálisan látod a helyzetet. Magas lóról én is könnyen dumálnék...

3. Ezzel az elvárással kiherélted a saját pasidat és valószínünek tartom, hogy ki is szeretett belőled, mert te csak az anyagiakkal vagy elfoglalva.

Több sebből vérzik a kapcsolatotok, nincs közös jövőtök.

2021. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elhízása fogta meg a figyelmem, könnyen lehet, hogy ezmiatt lett gátlásos az ágyban és esetleg már nem is tud úgy teljesíteni.

Ez mellett meg úgy tűnik egy nagy gyerek is, mert az nem baj, ha egy pasinak van hobbija, de ez mellett ne legyen életképtelen és tudatosan tervezze a jövőjét, ne csak egyik hónapról a másikra éljen, aztán 40 évesen is a szüleinél él, és nincs semmilye.

2021. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Saját keresetből finanszírozott lakás, nem 20 éves vagyok és pályakezdő, hanem 34 éves és mindent magamnak alakítottam ki. Nem gondolom hogy ez elvárás ha valaki komolyan családot szeretne. Van neki pénze csak az autós hobbijába nyomja. És kettőnk közül inkább ő a pénz mániás mert folyton a pénzt hajtja. Valóban nincs közös jövőnk ha egy férfi a nőtől várja az otthon megteremtést az maradjon az anyjáéknál.És talán ha sportolna kicsit hogy le menjen az a plusz 25 kg amit a két év alatt felszedett akkor nem lennének gátlása. De én így is szeretem még.
2021. jan. 23. 10:08
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy én vagyok a hülye hogy foglalkozok még vele. Nyilván egyik napról a másikra nem fogom tudni az érzéseimet kitörölni. Viszont ha neki a kényelme többet ér hogy otthon el tartják 28 évesen és nincs felelőssége a kocsikon kívül másra akkor neki nem való nő.
2021. jan. 23. 10:13
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

25 kiló plusz azért már sok szerintem. Az azért fizikailag komolyan visszafoghat teljesítményben egy férfit az ágyban, de ezt valószínűleg te is észrevetted. A plus súly meg kihathat a potenciára is.

Tényleg nem ártana neki némi diéta, mozgás.

2021. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
De igazad van, ne foglalkozz vele! Ha együtt maradtok, akkor folyton a te nyakadban lenne minden gond és nyüg ami a közös életeteket érintené, ő meg csak élné az életét meg autókázna.
2021. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt érzem amit le írtál. Hogy minden gondot én oldjak meg, míg más el van lazán. Remélem találkozok majd olyan férfival aki tudja mi az élet célja és tesz is érte. Velem meg ez könnyen menne mert nem ülök a babérjaimon. És igazatok van, pasi miatt nem mondunk le kedvelt tevékenységekről. Főleg ha meg sem érdemli az áldozatot.
2021. jan. 23. 11:47
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Pont azért is írtam, hogy jobb neked nélküle, mert minden nyüg a tied lenne. Az én ex barátnőm is így viselkedett, mindent én intéztem,boltba is én mentem, mert, hogy nekem van jogsim, és hétvégén ha normális kaját akartam enni, akkor még azt is én főztem, miközben lett volna más dolgom is. Szóval átérzem a helyzeted.

Üdv:3,6,7

2021. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod voltatok, ezek szerint már fejben le is zártad. Ha ez így van fogd a sátorfád és ne nézz vissza.


Ha pedig még nincs vége akkor beszélned kellene vele felnőttek vagytok. Ne abba merüljön ki egy kapcsolat, hogy szexeltek (ha)

Ha rottyon van az önértékelése akkor igen is kihat az egész mindenre is. Az, hogy Te patika vagy nem segít rajta mert csak nyílik az olló.

Ha szeretnéd még ezt helyrehozni akkor igenis üljetek le beszélgetni!

2021. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!