Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mi váltja ki belőlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi váltja ki belőletek ezt a viselkedést?Létezik, hogy a pasi gátlásos lesz szex téren? (lent ki fejtem)

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt a szerelmemmel.Imádtuk egymást, ezelőtt soha nem volt ilyen élettel teli kapcsolatom. Rengeteg figyelmet kaptam. Annyira ragaszkodott,hogy volt időszak amikor szinte nem engedett sehova mert mindig félt hogy más pasi meg néz. Le mondtam a kondi teremről, táncról, szépészeti dolgokról hogy ne érezze magát rosszul. Mikor megismerkedtünk eleve úgy ismert meg, hogy úgymond dekoratív vagyok. Imádta hogy házias vagyok, ahogy a pénzzel bánok, mindent együtt csináltunk. Kétszer kérte meg a kezem de mivel nem arra törekedett hogy közös otthonunk legyen ezért vissza utasítottam hátha észhez tér, hogy ne a hülyeségre, hobbikra költse a pénzt hanem egy közös otthonra. Nekem meg van az anyagi hátterem, saját lakás. Viszont nem vagyok hajlandó pasi alá tenni egy házat úgy, hogy ő nem tesz bele semmit. Fel ajánlottam vegyünk közös házat, én eladom a saját lakásom, meg van tőkém is de nem erre törekedett. Ő nem egy túl jóképű férfi, sokat is hizott az utóbbi időben, sok nő mondta hogy úristen hogy néz ez ki nekem tuti nem kellene keressek már jobb pasit. De én nagyon szeretem még mindig hiába van le pukkanva testileg. Viszont ő nagyon megváltozott. Régen szinte minden nap szexeltünk, folyton rám mászott. Aztán egy ideje merevedési problémái lettek és azóta kerülte az együtt létet de ugyanugy szeretgetett, ölelt, csókolt mint azelőtt csak a szex már nem ment. És most haza költözött a szüleihez. Teljesen idegenként viselkedik velem. Mintha rám haragudna. Be zárkózott. Az édesanyja panaszkodott hogy folyton a szobájában van, senkivel sem akar beszélgetni. Mi lett ezzel az emberrel nem értem. Én rajongtam érte még úgy is hogy el torzult, mivel én azt szerettem meg amilyen lelki törődést kaptam tőle. Sok férfit utasítottam vissza miatta, akik tip top jóképű pasik voltak. És ő semmit nem értékel. Szóval a kérdésem az lenne, hogy mi vezet odáig hogy egy férfi teljesen kifordul magából és át változik? Mi játszódik le a fejében vajon most. Annyira el zárkózott, hogy rá se ismerek. Elmondása szerint még mindig szeret, neki legszebb vagyok mai napig de nem mondja el mi történt igazából. Én meg tanácstalan vagyok. Ha egy pasi nem bír egy szexuálisan túl fűtött nővel annak komoly oka lehet. Talán már fél tőlem mert igénylem a sok szexet?

2021. jan. 23. 09:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én szeretném. Pont ezért tettem fel a kérdést, hogy férfi gondolkodással mire véljem ezt a hirtelen el zárkózott viselkedést. Ő nem hajlandó ezt velem megbeszélni. Sőt az egész környezetét kizárta most. És nem ad arra választ miért döntött így.
2021. jan. 23. 13:40
 12/22 A kérdező kommentje:
És nekem azért volt szép ez a két év mert a legjobb barátom is volt. Mindent megbeszéltünk, rengeteget utaztunk, értékes időket töltöttünk együtt. És ezt most meg vonta. Saját magát zárta el tőlem.
2021. jan. 23. 13:42
 13/22 anonim ***** válasza:
#9 megkellett főznöd a saját kajádat, amit zabálni akartál, rettenetesXDD
2021. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

10- es vagyok.

100% hogy azért fordult be mert felismerte mennyire elcsúsztak a dolgok.

Hagyj neki egy kis időt de mindenképpen beszéld meg vele.

2021. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

#13

Majd amikor te is kifogsz egy olyan nőt aki hasonló, mint a kérdező expasija, akkor majd elgondolkodsz, hogy kell-e a nyakadba egy gyerek😉

2021. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hagyok neki időt. Csak nagyon rosszul esik a viselkedése. Én ha szeretek valakit nem fordítok neki hátat egyik napról a másikra. Ezt nem tudom megérteni, hogy felejtett el mindent csak így hirtelen.
2021. jan. 23. 16:14
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A potenciazavarok okozhatják a befordulást. Le kell adnia a plusz súlyt, az nagyon gátolja mindenben.
2021. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira a szívére vette az egész potenciazavart mert te fuller vagy akkor nem kell csodálkozni. Jöttek a hülye gondolatai, hogy nem érdemel meg, találsz magadnak majd egy jóképű faszit és helló. Fel kellene ráznod és ahogy már többször írtam beszélj vele!
2021. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Higyjétek el, hogy nekem mindig tökéletes volt úgy ahogy van és én ezt nagyon is éreztettem vele. Dicsértem. Kértem menjünk akkor kondi terembe, én főzök olyan ételeket amik egészségesek,nem hizlalnak. De azon vitatkozott hogy én nem mehehet kondi terembe vele, mit mutogatom magam. Egyedül meg nem ment ☹️. Szerintem ritka az a pasi aki ennyi törődést, szeretet kapott mint ő. Lehet túl szerettem és az is baj. Akkor most hogyan kell viselkedni egy férfival ha szereti a nő?? Én már nem értek semmit. Nekem mindig tökéletes volt. Nem bántottam soha.
2021. jan. 23. 19:55
 20/22 anonim ***** válasza:
Szereted, de sajna most te vagy felette és lehet ezt nem viseli el. Ez érezhető az irásodból és ő ezzel nem tud mit kezdeni. A status quo-t törted meg, amit nem mindenki visel el. Hogy értsd: Ő volt az, akire felnéztél és te voltál a gyenge nő, jelenleg úgy érzi fordult a kocka, ő a gyenge, te vagy az erős és a szerető nő. Ez akármilyen furcsa lehet olyan reakciót inditott be nála, hogy nem akar többet ebben a játékban IGY részt venni. Azt lehet mondani, hogy ez nem értelmes viselkedés, de nagyon sokszor látható, hogy kapcsolatok mennek szét, mert az egyik partner megváltoztatja az eredeti felállást.
2021. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!