Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki egy kapcsolat alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy kapcsolat alatt ismerkedik,és direkt azért szakít, hogy a másik féllel jöjjön össze egy próba kedvéért az nem megalázás finoman?

Figyelt kérdés

Az a bizonyos fél viszont elmondhatja, hogy nem csalt meg mivel szakítottunk már és függetlenként azt csinál amit akar.

Ilyen volt az exem(barátnőm)

Elmondása szerint 6 éves kapcsolatunk alatt úgy érezte, hogy nem szeretem eléggé, nem mutattam ki,nem siettem mindig hozzá haza, ami igaz is, de azért mert sokat dolgoztam és fáradt voltam. De soha nem néztem más nőre sem! Tudom, hogy nagyon szeretett mert hivatalosan is együtt voltunk, gyereket is akartunk stb stb... Hogy múlhatott el akkor egy érzelem nála ha semmi extra rosszat nem tettem vele?

A szakítás óta közel 1,5 év eltelt ez idő alatt sokszor felhívott egyszer azt mondta, hogy hiba volt szakítani mert ürességet, hiányt érzett végig pedig mindent megtett, hogy felejtsen. (gondolom volt dugópajtija erre gondolt) Utána nem sokkal meg átvákt teljesen más személyiség e, akkor még azt mondja, hogy már nem érzi a régit és nem szabad semmit erőltetni. Hihetetlen mennyire egoista nem? Ráadásul már nem vagyunk tízen, huszonéves.. Neki is rengeteg tapasztalata van már amit az élet adott neki. Ezért sem értem, hogy miért jó ez neki, és miért/mivel vadidegenekkel próbálkozni amikor mindig az van utána, hogy miattam nem tudta őket szeretni mert eszébe vagyok stb. Vagy már nem is tud szeretni senkit szerintem.



2021. jan. 30. 02:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
74%
TE rosszul bántál vele vedd már észre. Az elhanyagolás, a szexmegvonás, a hitegetés kimeríti a rossz bánasmódot. Nem kell ahhoz megverni hogy rossz partner legyél. Ha a minimumot se teljesíted a kapcsolatban akkor mit vársz? Mindenkinek egy élete van, nem vesztegetheti a viszonylag fiatal éveit egy döntésképtelen valakire.
2021. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

20-as

Igen..Ez így van. De nekem muszáj volt gyakran a szülői házba menni segíteni a betegeskedő szülőkön. Mindegy.

És a mostani boldogtalan helyzet miért jobb neki? Mert tudom, hogy az!

2021. jan. 30. 21:24
 23/39 A kérdező kommentje:

21-es

Nincs igazad.

Ő most 49.. Hálistennek neki megadatott már ugye korábban a család. Viszont mindig azt mondta éveken át,hogy neki már nem kell senki,undorodna ha hozzá érne más stb.. ! Én vagyok neki az élete befejező része jóban rosszban.

Most mivel volt jobb neki? Most nem volt gond, hogy csak alkalmi fel nem vállalt viszonya volt? Nagy a kontraszt a 2 felfogása között.

2021. jan. 30. 21:33
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Az a különbség hogy ha ő is alkalminak fogja föl meg a partner is akkor mindenki tudja, mit várjon a másiktól, laza kapcsolat, de megvan az adok-kapok egyensúlya, senki sem frusztrált, senki sem hiteget senkit.

De ha ő csak vár rád, szeretni akar, veled akar élni, de te hat év alatt képtelen vagy normális felnőtt férfihoz méltóan elköteleződni mellette,faradságra hivatkozva rendszeresen otthon maradsz, és végül még a szexet is megvonod, az egy kiegyensúlyozatlan kapcsolat. Ő mást vár mint amit te adsz/adni tudsz/adni akarsz. Ez rettenetesen felőrli az embert ha hosszú ideig így megy. Hidd el sokat sírt ő miattad és nem bírta tovább.

2021. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, van olyan, hogy valaki boldogtalan, de tudja, hogy egy bizonyos partnerrel (aki most épp te vagy) sem lenne boldogabb. Akkor pedig a legjobb választás az egyedül. Nőként ezt totál átérzem, mert sokszor voltam így.

Nem tudod átérezni, mert neked jobb lenne vele, mint egyedül, viszont ez nem kölcsönös.

Itt is igazolódik az, amit gondolok: a férfiaknak egyedül a legrosszabb, annál egy nem ideális kapcsolat is jobb, a nők egy jó részének pedig még egyedül is jobb, mint egy nem ideális kapcsolat.

2021. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

#23:

Azt írtad, hogy köztetek megritkult a szex. Egyre ritkábban találkoztatok. Pont ezért nem veled járogat össze szexelni, hiszen nyilvánvalóan nem volt számára kielégítő az sem.

Akkor inkább egy olyan, akin (még) érzi, hogy kívánja, érdekli, mint nő, és odateszi magát, ha szexre kerül a sor. Netán még élvezi is vele.


Te meg tedd meg saját magadnak azt a szívességet, hogy megszakítod a kapcsolatot az exeddel, egyáltalán nem beszélsz vele, és végre továbblépsz. Ha egyedül, hát egyedül, ha találsz mást, akkor mással. De ezt a nőt hagyjad, mindkettőtöknek jobb lesz. Köztetek normális baráti viszonyra sincs esély, nem hogy újrakezdeni.

2021. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Ő szokott keresni. És legutóbb sírt, hogy boldoggá tesz. Kérdem én... Ezt miért mondta?
2021. jan. 31. 18:01
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Mert még mindig szerelmes beléd.

Az a baj hogy nem jut el a tudatodig, hogy hibáztál. Elmondom mit csinálj, ha akarod ezt a nőt. Nézz magadba. Olvasd el még egyszer, vagy sokszor ezeket a válaszokat. Gondolkodj el. Kérdezd meg magadtól, hobáztál-e. Kérdezd addig,amíg be nem látod, hogy igen. Ha eddig eljutottál, kérdezd meg magadtól,szereted-e ezt a nőt, vele akarsz-e élni. Ha a válasz nem, akkor szűrd le a tanulságokat, és legközelebb ne kövesd el ezeket a hibákat. Ha a válasz igen, akkor is szűrd le a tanulságokat. Kérdezd meg magadtól, mit kellene máshogy csinálnod a jövőben.segítek: felnőtt férfihoz méltóan a barátnőd mellett a helyed elsősorban és nem a szüleid mellett. Segítheted őket, de ez nem mehet a párkapcsolatod rovására. Ha ezt nem tudod belátni, tegyél le erről a nőről. Ha be tudod látni: fontosabb-e hogy egyedül pihengess munka után, vagy fontosabb hogy a barátnőddel legyél. Ha a második verzió a fontosabb, akkor kövi lépés: képes vagy-e felnőtt férfi módjára összeköltözni a szíved választottjával vagy maradsz a gyerekszobában, gyerekszerepben. Ha képes vagy összeköltözni, akkor képes vagy-e ellátni a férfiúi kötelességedet,nevezetesen hajlandó vagy-e rendszeresen szexelni a barátnőddel? Ha igen, és mindent beláttál, amiről eddig szó volt, akkor hívd föl a nőt, hogy beszéljetek. Mondd el neki személyesen, hogy beláttad hogy egy sgg voltál és most már tudod hogy kell viselkedned felnőtt férfi és nem taknyos kölyök módjára. Modd el neki hogy szereted, kérdezd meg tőle, neki mi mondanivalója van feléd. Ha mindent sikerült megbeszélni, akkor kérdezd meg, újrakezdené-e veled, felnőttek módjára, összeköltözéssel.

Megmondom őszintén, nagyon fafejűnek tűnsz, de talán van 1% esély, hogy észhez térj. Őszintén szólva csak azért írtam ezeket le neked, mert sajnálom a nőt.

2021. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

28-as!

Milliószor a köbön beláttam, és beláttuk,hogy ki miben hibázott!

Én mindig is az a fajta ember voltam aki beismertem a hibáit. Nem ezzel van a gond.

Hanem azzal, hogy egyszer újra akarja kezdeni tiszta lappal, a következő hónapba már azt írja, hogy nem szabad erőltetni semmit, mert már nem érzi azt amit régen... Megint rá kb 2 hét múlva csak úgy random módon felhív, utána pedig megint.. Mintha nem is léteznék. Nem válaszol az üzenetei re stb.

Akkor? Most nagyon őszintén kérdezem. Benne nincs hiba?

A másik meg az, ha még mindig érez irántam valamicskét, akkor a szakításunk után, hogy volt kedve(szíve) mással, másokkal kapcsolatokat nyitni? Én ha legbelül szeretek még valahol valakit, akkor rá se tudok nézni senkire hiába volt szakítás.

2021. jan. 31. 22:22
 30/39 A kérdező kommentje:

Még kiegészítésképoen...

Én milliószor próbálkoztam!!! Ő is megmondsná, alátámasztaná ezt. De mindig csak arrogáns nemet kaptam hagyj már lecseszéssel, vagy pedig kioktató módon közölte, hogy elhiszi azt,hogy mindent megtennék, hogy máshogy csinálnék most már mindent, de már nem szeret. És így nem szabad erőltetni semmit. Oké.. Bele is törődtek, de pár hónap múlva meg már őszinteség rohama volt, hogy neem tud elfelejteni,nagyon beteg még látni akar utoljára stb.. Amikor hálistennek meggyógyult akkor megint mintha nem is léteznék.

2021. jan. 31. 22:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!