Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki egy kapcsolat alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy kapcsolat alatt ismerkedik,és direkt azért szakít, hogy a másik féllel jöjjön össze egy próba kedvéért az nem megalázás finoman?

Figyelt kérdés

Az a bizonyos fél viszont elmondhatja, hogy nem csalt meg mivel szakítottunk már és függetlenként azt csinál amit akar.

Ilyen volt az exem(barátnőm)

Elmondása szerint 6 éves kapcsolatunk alatt úgy érezte, hogy nem szeretem eléggé, nem mutattam ki,nem siettem mindig hozzá haza, ami igaz is, de azért mert sokat dolgoztam és fáradt voltam. De soha nem néztem más nőre sem! Tudom, hogy nagyon szeretett mert hivatalosan is együtt voltunk, gyereket is akartunk stb stb... Hogy múlhatott el akkor egy érzelem nála ha semmi extra rosszat nem tettem vele?

A szakítás óta közel 1,5 év eltelt ez idő alatt sokszor felhívott egyszer azt mondta, hogy hiba volt szakítani mert ürességet, hiányt érzett végig pedig mindent megtett, hogy felejtsen. (gondolom volt dugópajtija erre gondolt) Utána nem sokkal meg átvákt teljesen más személyiség e, akkor még azt mondja, hogy már nem érzi a régit és nem szabad semmit erőltetni. Hihetetlen mennyire egoista nem? Ráadásul már nem vagyunk tízen, huszonéves.. Neki is rengeteg tapasztalata van már amit az élet adott neki. Ezért sem értem, hogy miért jó ez neki, és miért/mivel vadidegenekkel próbálkozni amikor mindig az van utána, hogy miattam nem tudta őket szeretni mert eszébe vagyok stb. Vagy már nem is tud szeretni senkit szerintem.



2021. jan. 30. 02:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Akkor viszont hagyd.
2021. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

De akkor ő is hagyjon. Ne csak akkor jussak eszébe és ne csak akkor legyen kedve beszélni velem amikor úgy tartja kedve!

Most az ünnepekre haza mentem (mert külföldön dolgozok) kb 1 hónapig otthon voltam, le se xart..látni sem akart. Helyette más csávókat lájkolgatott facen. Előtte pár nappal meg beszélgettünk telefonon, akkor is random módon csak úgy felhívott és megbeszéltük, hogy elmegyek hozzá karácsonykor. Mintha nem is léteztek volna, és mintha nem is beszéltük volna meg. Akkor kérdem én.. Kiben van a nagyobb hiba? Hm???

2021. jan. 31. 23:04
 33/39 anonim ***** válasza:
Akkor ne vedd föl a telefont.
2021. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Ő megtehet mindent? És azért mert ő NŐ elfogadható, hogy hangulatember? Érdekes módon engem a mai napig megtud szólni ha lát pl egy borostás fotót rólam a közösségin.. Akkor már jön az üzenet, hogy ne sértődjek meg, de szarul nézek ki, borotválkozzak meg, ne viseljem azt a hülye suttyó sapkát stb..

Mondja ő aki olyan csávóval foglalkozott aki úgy néz ki Bud Spencer csak vékonyabb kiadásban. Ja.. És alkoholista is. Arra bezzeg meg volt az este, hogy letagadta azt a csávót,hogy nincs hozzá köze!

2021. jan. 31. 23:12
 35/39 A kérdező kommentje:
Oké... Viszont még nem derült ki, hogy ő miért ilyen? Mi ez a viselkedés?
2021. jan. 31. 23:14
 36/39 anonim ***** válasza:

Igazából tök máshogy tetted föl a kérdést és ezért születtek szerintem olyan válaszok, amilyenek. Most derülnek ki lényeges elemek.

Az szerintem mindegy hogy ő miért ilyen. Nem kell megérteni, mert nem a te dolgod már. Invesztáld az energiáidat egy normálisabb nőbe.

2021. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Vissza akarsz kapni egy olyan nőt, akiben csak a hibát látod? Miért? Te miért nem tehetsz meg mindent, miért érzed kötelességednek, hogy fuss olyan vonat után, ami nem vesz fel, utóbbi időben csak bosszúságot okoz?

Ha zavar, nyugodtan leteheted a telefont amikor hív, megmondod nem akarsz vele többé beszélgetni, és máris megoldódnak a problémák.

2021. febr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

37-es!

Igen. Bár csak ilyen egyszerű lenne! De nlmi rengeteg dolgot átéltünk.. Azt nem lehet elfelejteni. Ahogy ő sem felejtette el!

2021. febr. 1. 06:53
 39/39 anonim ***** válasza:

Na, azért a nagyobb hiba még így is benned van, hogy nem voltám képes többet foglalkozni vele és összeköltözni.

Ahhoz meg aztàn éppen semmi közöd, h kit lájkolgat, ès azok hogy néznek ki. Ez nem lehet szemrehányás, mert nem vagytok együtt.

2021. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!