Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki egy kapcsolat alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy kapcsolat alatt ismerkedik,és direkt azért szakít, hogy a másik féllel jöjjön össze egy próba kedvéért az nem megalázás finoman?

Figyelt kérdés

Az a bizonyos fél viszont elmondhatja, hogy nem csalt meg mivel szakítottunk már és függetlenként azt csinál amit akar.

Ilyen volt az exem(barátnőm)

Elmondása szerint 6 éves kapcsolatunk alatt úgy érezte, hogy nem szeretem eléggé, nem mutattam ki,nem siettem mindig hozzá haza, ami igaz is, de azért mert sokat dolgoztam és fáradt voltam. De soha nem néztem más nőre sem! Tudom, hogy nagyon szeretett mert hivatalosan is együtt voltunk, gyereket is akartunk stb stb... Hogy múlhatott el akkor egy érzelem nála ha semmi extra rosszat nem tettem vele?

A szakítás óta közel 1,5 év eltelt ez idő alatt sokszor felhívott egyszer azt mondta, hogy hiba volt szakítani mert ürességet, hiányt érzett végig pedig mindent megtett, hogy felejtsen. (gondolom volt dugópajtija erre gondolt) Utána nem sokkal meg átvákt teljesen más személyiség e, akkor még azt mondja, hogy már nem érzi a régit és nem szabad semmit erőltetni. Hihetetlen mennyire egoista nem? Ráadásul már nem vagyunk tízen, huszonéves.. Neki is rengeteg tapasztalata van már amit az élet adott neki. Ezért sem értem, hogy miért jó ez neki, és miért/mivel vadidegenekkel próbálkozni amikor mindig az van utána, hogy miattam nem tudta őket szeretni mert eszébe vagyok stb. Vagy már nem is tud szeretni senkit szerintem.



2021. jan. 30. 02:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Az első értelmes komment a #6-ostól jött. Döbbenet.

Az #1-es a kedvencem, amelyik még adja is alà a lovat a hülyeségben.

Semmi extra rosszat nem tettél?

Az, hogy elhanyagoltad, nem vetted komolyan az egyik legrosszabb, amit tehetsz. Nekem az ilyenfajta viselkedésből fèl év alatt elegem lett, úgyhogy még türelmes is volt az exed.

Inkább az az egoista, akit teljes joggal elhagy a barátnője, és még ahelyett, hogy elgondolkodna, inkàbb úgy értelmezi, hogy itt kizárólag az ő sérelmére törtènt minden. A cím is megtévesztő, szó nincs róla kb.

6 év pedig 6 év. Nyilván akkor is nehéz napirendre térni, ha már kiábrándult belőled. Megszokott, idő kell, míg ebből kijön, össze van zavarodva, ilyenkor mérlegel az ember, hogy érdemes lenne-e folytatni, de szerintem felesleges, ha már eljutott a szakításig. De ezek szerint külön vagytok azóta is, úgyhogy helyesen cselekedett.

2021. jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem is volt ilyen barátom, hogy mindig csak ígérgetett, tervezgetett, de sosem költöztünk össze x év alatt mert neki mindig más volt a prioritás. Számtalanszor figyelmeztettem, hogy nekem ez így nem jó. Utána meg felháborodott hogy beleszerettem másba és elhagytam.

Egy kapcsolatba időt és energiát kell fektetni, nem csak úgy van "magától".

2021. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Állításod szerint nem vagytok fiatalok, gyereket terveztetek, de 6 éven át nem jutottatok el arra a pontra,hogy összeköltözzetek,miközben normális esetben ez 2 éven belül megtörténik. Szerintem játszottál vele, úgy gondoltad bármit megtehetsz, úgyis várni fog rád mert nagyon szeret. Ami így is volt, de 6 év után elege lett, hogy már szex sincs és nem foglalkozol vele, volt más, így adott neki egy esélyt. Valószínűleg azért keres még mindig telefonon, mert nagyon szeretett, és veled ellentétben komolyan tervezett, családot akart, de miután beszéltek mindig rájön, hogy jó ötlet volt szakítani, mert sehova se haladt a kapcsolat, mindig csak ígérgetések voltak. Az hogy mit csinál szakítás után semmi közöd, ha kellett volna neked ez a nő, nem hanyagolod el és már rég együtt élnétek a baba projekten dolgozva.
2021. jan. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás az szakítás. Ha megmondom valakinek, hogy már nem vagyok a párja, onnantól nem tartozik rá, hogy kivel mit csinálok.

Ha vissza akarom kérni magam az előzőhöz (én személy szerint soha nem csinálnék ilyet), annak joga van eldönteni, hogy visszavesz-e engem, de ahhoz nincs joga, hogy számon kérje, mi történt akkor, amikor nem voltunk együtt.

2021. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Szerettem és mindig szeretem, igaz nem tagadom most már van bennem kis keserűség, csalódottság. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy sajnos időközben már egyéb egészségügyi okokból neki már nem lehet gyerek. De az előző kapcsolatából vannak. És nagyon jól megvoltunk mai napig kedveljük egymást, az ex sógornőm pedig kifejezetten szeretné, szerette volna, hogy újra kezdjük,ahogy az exem gyerekei is. Az exem elmondtam, hogy nem akar a jövőben senkitől semmit, egyedül jó neki így nem kell már senkiben csalódnia. Barátja, félkomoly kapcsolata meg ha lesz, akkor lesz. Oké, értem én. De akkor az miért jó, miért jobb? Nem jobb lenne akkor megint együtt mint mindig másokkal akikkel pletykába keveredik? Milyen érzelem mentes ember az olyan aki még csak látni sem akarja az embert soha max ha meglátjuk egymást véletlenül pár havonta. Oké,,, de akkor de írjon rám alkalmanként, pár hónapja mindenkivel közölte édesanyjának is (aki sírt örömében), hogy újra megpróbáljuk. Aztán utána megint nagy csend, nem is keres mintha nem is léteznék... Aztán utána megint később meg ne hívjon fel csak úgy este és órákig beszélni. Akkor foglalkozzon azzal akivet választott utánam. (egyébként már vele sem foglalkozik, beismerte, hogy hiba volt)

Legutóbb megkérdezted, hogy miért szivatsz? Azt válaszolta, hogy nem szivar... Mert mint embert, volt társat emberileg még mindig szeret és néha szeretné tudni, hogy mi van velem.

2021. jan. 30. 09:16
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Ebből már nem lesz semmi, elkéstél, tanulj a hibáidból és lépj tovább.
2021. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen tiszta sor, amit az exed gondol, kérdező. Ezt csak te nem érted.

A nők normálisabbjának nem kell csak azért egy nem működő/ nem megfelelő kapcsolat, mert nincs senki. Nem kell mindenáron pasi, mert ha nem megfelelő, akkor sokkal jobb egyedül. Valszeg ezt érzi. Ès szerencsére nem érdekli, hogy ki mit mond, a falu népe vagy az anyja, vagy a testvére, mert sz*rt se számít, csak az, hogy neki jó-e, őt boldoggá teszi-e. Senki más nem számít, a gyerekek vèleménye sem. Van apjuk, az anyjuk is nő, és joga van a boldogsághoz.

Lehet, kérdező, hogy neked jobb lenne vele, de neki nem lenne jobb veled.

Amúgy meg nem érzelemmentes, csak férfiként nem kívàncsi rád, emberként meg lehet váltani 1-2 szót néha.

2021. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%

Jé, ismét kijött, hogy a férfi a hibás és tök normális, hogy az exe évek után is írogat, néha beközli, hogy szereti és a dugópajtikról mesél.

Ez azért, elmond a válaszolókról is valamit.

2021. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

17-es

Értelek,és valószínű ez így is van. Csak nekem az fáj, hogy anno én húztam ki a gödörből a mély melankóliából, mellettem tudott megint nevetni és boldog lenni,és ami a legfontosabb számom az az, hogy szeretett.

Nos ezért srm értem... Ha annyira szeretett, akkor ennyire eltud múlni minden?

Kicsit furcsának tartom ezt az egészet..Bezzeg akik megcsalják őket fűvel,fával rosszul bánnak velük, az nem gond... Sőt továbbra is millió esélyt kapnak azok a férfiak.

2021. jan. 30. 17:37
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha valaki 6 éven át csak hiteget, nem akar összeköltözni, kapcsolat nem halad semerre, szívesebben megy haza, mint a barátnőjéhez idővel képesek az emberek elhidegülni. Nem hiszem, hogy egyik napról másikra történt az egész, hiszen te is említetted, hogy többször kért költözzetek össze, tölts vele több időt, amire nem voltál hajlandó.
2021. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!