Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek, hogyan lehetne ezt még elmagyarázni, megértetni a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok fáradva. Sok a munkahelyen a meló, sok most a stressz is. Van egy gyerek, az ő dolgai is rám hárulnak. A háztartás természetesen csak az enyém. Sokszor kértem, hogy segítsen, hogy nekem is jusson pihenő. Erre jön a szöveg, hogy nehogy azt gondoljam, hogy... Hogy ő majd mos, mosogat. Hogy a gyerekkel lesz. Hogy ő azt a kis szabadidejét azzal tölti, hogy itthon lesz. Elmondtam már szépen, hangosan, mindenhogy, hogy nem húsz éves vagyok, fáradok. Pihennem kell, kikapcsolódás, hogy én is havonta egy délutánt, vagy legalább 2 órát azzal töltsek, ami nekem jó. Annyi a válasz, hogy oldjam meg, de ő biztos nem marad itthon. Mert minden családban ez van, anyu mindent megcsinál, apu meg pihenget. Mondtam neki, porszívózzon fel, pakolják el együtt a ruhákat, szedjék ki a szárítógépből a ruhát, addig tudok mást csinálni. Hát nehogy én ezt gondoljam, ő pihenni van itthon, dolgozik ő eleget egész héten, jár neki a pihenés. De ugyanúgy én is dolgozok, nekem miért nem jár? És bármennyire is nem hihető, de nem ilyen volt, régen segített. De mióta megvan a gyerek, 11 éve, féltékeny rá.
2021. jan. 31. 08:31
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Vagy felesleges ezen rugóznom, úgysem lesz semmi jobb?
2021. jan. 31. 08:37
 2/57 anonim ***** válasza:
34%

szerintem jó lenne a gyereket lepasszolni, s kettesben tölteni egy hétvégét. Ahol nincsen házimunka, csak ti egymással. Mint egy randi.

Másodikként egy listát elé tenni, hogy mit csinál ő, te, s ami közös ügyetek kellene legyen.

Végül elmondani, hogy nem tudod, miért változott meg, de ha elmondja szívesen végiggondolod, amit felhoz.

Szorítok neked!

44/F

2021. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
99%

Hát pedig állj a sarkadra, egyszerűen ne legyen időd az ő dolgait kimosni, vagy a kedvenc kajáját megvenni, stb. Engedd, hogy kicsit szaladjon a ház, te se csinálj semmit, amíg meg nem nézed azt a filmet, vagy olvasol, vagy, amit szeretsz. 11 éves gyerek elvan már egyedül is, nem kell mellette ülni, foglalkozz magaddal, menj fodrászhoz, vagy bármi. A gyereknek sem jó egy túlterhelt anya. Lázadj, ennyi!

Nem fog megváltozni, hacsak nem szembesül saját magával, neki így baromi kényelmes, majd hülye lesz bármit csinálni, ha te úgyis megteszed helyette. Kicsit értékeld már jobban magad!

2021. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
98%
2-es. Leírta a kérdező, hogy már próbálta szépen is, de el lett utasítva. Itt már csak az segít, ha drasztikusan a képébe nyomjuk sz@ros gatyáját.
2021. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
8%

Ennek a házasságnak annyi. És e miatt te vagy a hibás.


A férfiak 99,9%-a SOHA nem akar gyereket!!!

2021. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
98%

De cuki az első válaszoló:)

Ez az ember (férjed) nem fog megváltozni. Elképedek hogy még együtt vagy vele.. Ha elválnál, miben változna az életed mondd már meg. Ja, hogy boldogabb lennél egyedül vagy valaki mással. De hogy több dolgod nem lesz az is biztos. Max kevesebb, mert a felnőtt gyerekedre nem kell főzni, mosni, utána takarítani, rendet rakni.

2021. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Azt mondja, a házimunka kizárólag a nő dolga.

Kettesben minek elmenni, azért fizetni, hogy máshol aludjunk. Meg ez azt jelentené az ő szemében, így 0-24ben ki sem szállunk az ágyból.

Az a baja, hogy a gyerek elé volt helyezve, míg kicsi volt. Meg hogy nincs szex. Igaz, hulla vagyok, ő nem fürdik meg a meló után, illetve jelenleg eü okok miatt nem lehet szex. De a lényeg, hogy kapjam be neki, hogy ő boldog legyen és ne legyen feszült.

2021. jan. 31. 08:42
 8/57 anonim ***** válasza:
95%
Ne fogadd el a nemleges választ, igenis állj ki magadért! Ha kell, ne mosd ki az ő ruháját, ne készíts neki ételt, ne mosogass el utána, és így tovább. Cselédnek néz, mintha ő felsőbbrendű lenne, sajnos 11 éve rontottad el, amikor hagytad ez kialakuljon, így nagyon nehéz lesz változtatni, de határozottsággal célt érhetsz. Ha nagyon zavar, és így nem tudsz vele együtt élni a válást is felhozhatod, valószínűleg összekapná magát.
2021. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
98%

Egyszerűen költözz el meglepetés szerűen egyik napról a másikra a gyerekkel, és mikor hív mond meg neki, hogy a cseléd elköltözött, ha gondolja szívesen megbeszéled vele.

Ennek így nem lesz jó vége, ki fogsz borulni...

Szex van normális?

2021. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Mondtam neki a válást de ha meg is hatotta, ez kB 2 g hétig tartott. Utána vissza állt minden.

Most elment pecázni, mert ő pihenni akar, meg amúgy is nem volt két hete. És én milyen bunkó vagyok, mert ennek nem tapsolok és nem örülök. Mert nekem igenis örülni kellene ennek. Az hogy közben én belerohadok a melóba, az nem baj. Szerinte nem hétvégén kellene mosni, hanem mondjuk péntek este, mikor hazajövök melóból. Sőt, ha szombaton korán felkelek és korán elmegyek bevásárolni, akkor is marad időm magamra. Mert már 6kor nyit a bolt. De déli 12re ebéd legyen, változatos, finom, frankó alapanyagokból. De ő nem menne el legalább vásárolni. Mert a bevásárlás semmi, főzni semmi, kitalálni sem. És hét közben miért olyan kis semmi kajákat főzök, mert ez nem laktató, az volt a múlt héten.

2021. jan. 31. 08:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!