Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek, hogyan lehetne ezt még elmagyarázni, megértetni a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok fáradva. Sok a munkahelyen a meló, sok most a stressz is. Van egy gyerek, az ő dolgai is rám hárulnak. A háztartás természetesen csak az enyém. Sokszor kértem, hogy segítsen, hogy nekem is jusson pihenő. Erre jön a szöveg, hogy nehogy azt gondoljam, hogy... Hogy ő majd mos, mosogat. Hogy a gyerekkel lesz. Hogy ő azt a kis szabadidejét azzal tölti, hogy itthon lesz. Elmondtam már szépen, hangosan, mindenhogy, hogy nem húsz éves vagyok, fáradok. Pihennem kell, kikapcsolódás, hogy én is havonta egy délutánt, vagy legalább 2 órát azzal töltsek, ami nekem jó. Annyi a válasz, hogy oldjam meg, de ő biztos nem marad itthon. Mert minden családban ez van, anyu mindent megcsinál, apu meg pihenget. Mondtam neki, porszívózzon fel, pakolják el együtt a ruhákat, szedjék ki a szárítógépből a ruhát, addig tudok mást csinálni. Hát nehogy én ezt gondoljam, ő pihenni van itthon, dolgozik ő eleget egész héten, jár neki a pihenés. De ugyanúgy én is dolgozok, nekem miért nem jár? És bármennyire is nem hihető, de nem ilyen volt, régen segített. De mióta megvan a gyerek, 11 éve, féltékeny rá.
2021. jan. 31. 08:31
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

Albérletben lakunk. És a fizujából csak annyit ad haza, ami a rezsire elég.

Mikor már megvolt a gyerek, akkor közölte, hogy ő tulajdonképpen nem is akart gyereket és reménykedett, hogy nem jön össze.

2021. jan. 31. 09:07
 22/57 anonim ***** válasza:
66%
Most ez vagy ordas nagy kamu már megint, vagy ekkora címeres barom vagy tényleg...
2021. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
21%

22.-re.



Áááááááááááááá, ez az! És bezzeg akár mikor leírom, hogy mi férfiak nem akarunk gyereket, akkor jön a lepontozásom, pedig...

2021. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 Noren1989 ***** válasza:
95%

Mondjuk ez esetben húzhatott volna kotont 11éve...


Kérdező, nem lesz jobb a helyzet, akàrmit csinàlsz.

A férjed ezt egy nemkívànt kényszerhelyzetként éli meg, amiért valószínűleg téged hibàztat.

2021. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
35%
én inkább kamura tippelek, néhány nő imád arra nyáladzani, ha férfiakat kell szapulni. Szabályosan erre élveznek olvasás közben.
2021. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
75%

Igazából te vagy az ostoba ebben a történetben.

Szépen összecsomagolsz, amíg ő pecázik, és kiteszed a cuccait az ajtó elé.

Beszélsz a tulajjal, hogy innentől egyedül bérlés a lakást, te laksz ott a gyerekkel kettesben.

Szépen beadod a válást.

Utána ugyanúgy csak te csinálsz mindent, csak fele ennyi lesz a házimunka, és azt főzöl, amit akarsz, az exed meg szépen kipengeti a gyerektartást.

Úgy őszintén, mire vársz? 11 éve várod a csodát, hogy jobb lesz, de hiába. Csak te érzed úgy, hogy nincs lehetőséged kilépni, mert félsz az ismeretlentől. Max az lesz, hogy ő felszed valakit, és odacuccol, aztán válik ő. Te se hiszed, hogy a hideg tóparton tölti az egész hétvégét, ugye?


A light verzió, hogy kiveszel a munkahelyeden két hét szabit. Esetleg ha jó fej a dokid, kimerültségre vagy idegösszeomlásra hivatkozva kiír egy hónapra. Te meg előadod otthon, hogy megoldottad! Mától te csinálod a házimunkát, ő pedig keresi a pénzt, ahogy az általa másolt családokban ez van. Plusz jut időd magadra, hogy ne dobd fel a pacskert 50 évesen.

B verzió: felveszel egy takarítónőt. Aztán amíg ő dolgozik jó pénzért, te fogod a gyereket, és rácsukod az ajtót erre a phaszra.


Szüleiddel mi a helyzet? Milyen a viszony? Náluk se tudjátok meghúzni magatok, amíg lezajlik a válás?


Nagyon gyorsan kezdd el szervezni, hogy tudsz külön menni, mert nem alapozhatsz arra, hogy úgyse akar válni a férjed. Egyszer kiborul a bili, és utcára fog hajítani.

2021. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. 11 éve én vagyok a hülye, mert mindig bevettem, mikor ígért.
2021. jan. 31. 09:31
 28/57 anonim ***** válasza:
15%

29.-re.


Ha nincs hova menned, akkor nyelj! 11 évig kibírtad.

2021. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem kezdjünk el vagy a férfiakat, vagy a nőket rossz színben feltüntetett fiktív sztorikat gyártani. Itt a többség mindent elhisz. Majd ezek után jönnek a sztereotípiák, a férfiak lepontozása, a nők felpontozása. Régi képlet, bevett szokás itt a gyk-n.
2021. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Én nem tüntetés fel rossz színben. Miért tenném?
2021. jan. 31. 09:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!