Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek, hogyan lehetne ezt még elmagyarázni, megértetni a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok fáradva. Sok a munkahelyen a meló, sok most a stressz is. Van egy gyerek, az ő dolgai is rám hárulnak. A háztartás természetesen csak az enyém. Sokszor kértem, hogy segítsen, hogy nekem is jusson pihenő. Erre jön a szöveg, hogy nehogy azt gondoljam, hogy... Hogy ő majd mos, mosogat. Hogy a gyerekkel lesz. Hogy ő azt a kis szabadidejét azzal tölti, hogy itthon lesz. Elmondtam már szépen, hangosan, mindenhogy, hogy nem húsz éves vagyok, fáradok. Pihennem kell, kikapcsolódás, hogy én is havonta egy délutánt, vagy legalább 2 órát azzal töltsek, ami nekem jó. Annyi a válasz, hogy oldjam meg, de ő biztos nem marad itthon. Mert minden családban ez van, anyu mindent megcsinál, apu meg pihenget. Mondtam neki, porszívózzon fel, pakolják el együtt a ruhákat, szedjék ki a szárítógépből a ruhát, addig tudok mást csinálni. Hát nehogy én ezt gondoljam, ő pihenni van itthon, dolgozik ő eleget egész héten, jár neki a pihenés. De ugyanúgy én is dolgozok, nekem miért nem jár? És bármennyire is nem hihető, de nem ilyen volt, régen segített. De mióta megvan a gyerek, 11 éve, féltékeny rá.
2021. jan. 31. 08:31
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalva, nem segít házvezetésben, gyereknevelésben, nem is akarja a gyereket, semmit se tudsz megbeszélni vele, sehova nem akar veled utazni, szexelni sem akar veled csak annyit, hogy időnként orálozz neki, a pénzét rejtélyes módon valami másra költi, csak a rezsibe ad, 0 fokban elmegy "tópartra" egyedül horgászni, amit kérdés nélkül elhiszel neki. Rövid szavakkal évek óta bejárónő, és ingyen prosti vagy, akinek otthon kuss a neve.

Felmerül bennem a kérdés, miért vagy vele?

2021. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj néha kaját csak magatoknak a gyerekkel, a 11 éves se hal bele, ha néha hagyod magában játszani amíg te olvasol vagy bármit csinálsz, sőt megkockáztatom, hogy 1-2 órára akár magára is hagyhatod, nem kell egy ekkora gyereknek már állandó felügyelet.

Amúgy a házimunkába tényleg kár belerokkanni. Hagyd a fenébe, egy porszívózás helyett inkább vegyél egy forró fürdőt. Kaját rendelj, bevásárlás házhozszállítással, a rendrakásban meg gyereked is segíthet, legalább ő ne legyen egy ekkora seggfej felnőttként.

Illetve lázadásból a férjednek SEMMIT nem segítenék. Akkor kap enni, ha főz ő magának (vagy rendel), akkor lesz tiszta ruhája, ha kimossa. Nem gyerek, hogy az anyja helyett is az anyja legyél. Aztán ha ez nem tetszik, akkor tegyen ellene.

2021. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Ezt megszívtad. :( ha tudsz hova menni, lépj!
2021. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz hova menni akkor ennyi. Nyelsz tovább. Aztán majd ő lelép és akkor kénytelen leszel megoldani, mert ha szex sincs akkor nem fog maradni ha lesz jobb.
2021. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
63%
Mindig mondtam én, hogy nem szabad a férfiakat elkényeztetni. Rendszeresen találni kell nekik valami munkát. A te férjednek is az a baja, hogy rohadtul unatkozik.
2021. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

Nem tudok neki munkát találni, mert elmegy inkább itthonról.

A redőny görgője eltört. 3 hónapig kértem, csinálja meg. B nem csinálta, így hívtam embert. Erre megsértődött. És közölte, biztos dugni akartam vele, azért hívtam ide.

2021. jan. 31. 10:21
 37/57 anonim ***** válasza:
90%
37 Igazából már az elejétől kellett volna a munkához szoktatni. Már nem nagyon tehetsz semmit. Amit tudsz tenni, hogy rá nem mosol, neki nem vásárolsz be és nem főzöl. Aztán legalább ezeket kénytelen lesz magának megcsinálni.
2021. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
73%
Hát most őszintén! Jól választottál, a te döntésed volt. Azzal ne gyere hogy hirtelen megváltozott. Mégis mi volt benne a vonzó? Mit csináltatok az ismerkedős időszakban? Komolyan mondom, megáll az eszem amikor ilyen kérdéseket és sztorikat olvasok!
2021. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

Van benned elég bátorság, hogy változtass? Vagy inkább megmutatod a fiadnak/lányodnak, hogy kell egy anyát/nőt semmibe venni?

Te is tudod, hogy itt már nincs miről beszélni, ne legyél gyáva! Ne hidd, hogy a gyereked sérülni fog, ha látja, hogy kiállsz magadért, és boldogulsz, és nem hagyod elnyomni magad.

Hogy mit szólnak a váláshoz mások? Ne foglalkozz vele.

Szüleiddel mi a helyzet?

2021. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
2021. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!