Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek, hogyan lehetne ezt még elmagyarázni, megértetni a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok fáradva. Sok a munkahelyen a meló, sok most a stressz is. Van egy gyerek, az ő dolgai is rám hárulnak. A háztartás természetesen csak az enyém. Sokszor kértem, hogy segítsen, hogy nekem is jusson pihenő. Erre jön a szöveg, hogy nehogy azt gondoljam, hogy... Hogy ő majd mos, mosogat. Hogy a gyerekkel lesz. Hogy ő azt a kis szabadidejét azzal tölti, hogy itthon lesz. Elmondtam már szépen, hangosan, mindenhogy, hogy nem húsz éves vagyok, fáradok. Pihennem kell, kikapcsolódás, hogy én is havonta egy délutánt, vagy legalább 2 órát azzal töltsek, ami nekem jó. Annyi a válasz, hogy oldjam meg, de ő biztos nem marad itthon. Mert minden családban ez van, anyu mindent megcsinál, apu meg pihenget. Mondtam neki, porszívózzon fel, pakolják el együtt a ruhákat, szedjék ki a szárítógépből a ruhát, addig tudok mást csinálni. Hát nehogy én ezt gondoljam, ő pihenni van itthon, dolgozik ő eleget egész héten, jár neki a pihenés. De ugyanúgy én is dolgozok, nekem miért nem jár? És bármennyire is nem hihető, de nem ilyen volt, régen segített. De mióta megvan a gyerek, 11 éve, féltékeny rá.
2021. jan. 31. 08:31
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Nem tudok a szüleimhez költözni, más városban laknak.
2021. jan. 31. 14:52
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

Más városban laknak. Akkor keress albérletet, ne kifogásokat.

Hogy tudsz a gyereked szemébe nézni? Szerinted neki milyen, hogy az anyja egy tehetetlen csicska? Ez lesz a mintája felnőtt korában! Ha lány, akkor majd ő is ilyen helyzetet teremt magának, ahol kihasználják. Ha fiú, akkor meg megtanulja apukától, hogyan kell kihasználni és megalázni a nőket!

Ez mostantól a te felelősséged, mert nem lépsz.

2021. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

És ha más városban laknak, akkor mi van? Jó viszony esetén az se akadály, hogy más kontinensen éltek.

Beszélj velük, őszintén, és kérdezz rá, hogy addig meg tudtok-e ott húzódni, amíg nem találsz albérletet. Keress ott munkát, a gyereknek meg sulit. Aztán ha mindent lefixáltál, csomagolsz és elmész.

Azt derítsd ki, hogy a férjed hol gyűjtögeti a pénzét. Ezt a bíróság is megteheti, mert a házasság alatt nincs különvagyon.


Mennyi a férjed keresete? A gyerektartást ebből számítják. Te kapod onnantól a családit és az adókedvezményt. Ahogy most mindent ki tudsz fizetni, úgy válás után is menni fog. Egy felnőtt emberrel kevesebb lesz.


Keress ügyvédet, és lépj te elsőnek.

Mondjuk ne csodálkozz, ha 11 év alatt a férjed féltette egy lakás árát, és te kerülsz utcára.

2021. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy nem változik, miért is tenné? Te becsicskulsz neki - már 11. éve, te jó Isten -, és ez így is lesz továbbra is. Hiszen, ahelyett, hogy már RÉG elváltál volna tőle, itt nyekeregsz gyakorin, hogy mit tegyél.
2021. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
71%

Mondom, itt is csak a kifogásokat gyártod.


Ha nem vagy hajlandó tenni a sorsod ellen, ne panaszkodj. ;)

2021. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
62%
Én továbbra is fent tartom, hogy kamu. Ekkora balek senki nem lehet, ezen nincs mit beszélni mikor egyértelmű a dolog.
2021. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de az ilyen onkentes cseledeket mint te, nem szoktam sajnalni! Hol az onbecsulesed?


Azert irok par sort, hogy mit tennek:


- huznek a gyerekkel a masik varosba a szuleimhez.

- beadnam a valast.


Van a kevesbe jo vari, de te ugysem vagy tokos az elsohoz, tehat:


- a hazimunkat csak magam es a gyerek utan vegeznem el, tehat a nagyurasagra nem mosok peldaul..

- ebedet foznek, de csak ket fore..amig o el van "pihenni", addig megebedelnek, o pedig egyen margarinos kenyeret..

- a szexet felejtse el, az oralis kielegitesrol pedig ne is almodjon

- elkezdenek eljarni ide-oda, akar a gyerekkel!

- elkezdenek ismerkedni (soha nem keso,).

2021. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!