Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek, hogyan lehetne ezt még elmagyarázni, megértetni a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok fáradva. Sok a munkahelyen a meló, sok most a stressz is. Van egy gyerek, az ő dolgai is rám hárulnak. A háztartás természetesen csak az enyém. Sokszor kértem, hogy segítsen, hogy nekem is jusson pihenő. Erre jön a szöveg, hogy nehogy azt gondoljam, hogy... Hogy ő majd mos, mosogat. Hogy a gyerekkel lesz. Hogy ő azt a kis szabadidejét azzal tölti, hogy itthon lesz. Elmondtam már szépen, hangosan, mindenhogy, hogy nem húsz éves vagyok, fáradok. Pihennem kell, kikapcsolódás, hogy én is havonta egy délutánt, vagy legalább 2 órát azzal töltsek, ami nekem jó. Annyi a válasz, hogy oldjam meg, de ő biztos nem marad itthon. Mert minden családban ez van, anyu mindent megcsinál, apu meg pihenget. Mondtam neki, porszívózzon fel, pakolják el együtt a ruhákat, szedjék ki a szárítógépből a ruhát, addig tudok mást csinálni. Hát nehogy én ezt gondoljam, ő pihenni van itthon, dolgozik ő eleget egész héten, jár neki a pihenés. De ugyanúgy én is dolgozok, nekem miért nem jár? És bármennyire is nem hihető, de nem ilyen volt, régen segített. De mióta megvan a gyerek, 11 éve, féltékeny rá.
2021. jan. 31. 08:31
1 2 3 4 5 6
 11/57 Noren1989 ***** válasza:
20%
Akarta ő a gyereket egyàltalàn?
2021. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
91%
Már nem szeret, ennyi. Belekényelmesedett a kapcsolatba, kijött a valódi énje, ő is egy önző tahó gyökér mint sokan mások mikor már elmúlt a rózsaszín köd, csak elválni tudsz, hatni rá már nem. Ja, és ált. akkor viselkednek ennyire flegmán és lekezelően amikor már van más nő a képben, nem biztos hogy van is valami konkrét, de hogy te már senki nem vagy a szemében az is biztos. Ott vagy neki fixen, nem kell megküzdeni, rád unt. Igazából leírásod alapján nem vesztesz sokat ha ott hagyod. Vagy elsőre költözz külön pár hétre ha meg tudod oldani, aztán hátha magához tér őnagysága. Tudom nem vígasztal, de rengeteg kapcsolatban láttam hasonlót, mikor a kedves szerény pasasból egy flegma bunkó lett a házasság évei alatt.
2021. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

Nem tudok hova költözni.

Nincs normális szex. Én nem kívánom, fáradt is vagyok estére. Most meg eü okok miatt sem lehet.

2021. jan. 31. 08:56
 14/57 anonim ***** válasza:
98%

"Azt mondja, a házimunka kizárólag a nő dolga."

Ja jó! Akkor az ő dolga a penzkeresés! Nyugodtan dobd be, h akkorbte felmondasz, hiszen ha a Nő dolga a házimunka....akkor a férjede a pénzkeresés!

Nagyon sz*r pasinak szültél! Kezdetben is ekkora f*sz volt?

2021. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
84%
Lépj le úgy 1-2 hétre. Nélküle, gyerek nélkül. Nem kell tudnia, hogy hova mész. Majd szépen megoldja, ami a nő dolga a kis elkényelmesedett rohadt hímqrvája.
2021. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
97%

Aki nem ért a szóból, az csak a tettekből fog, ezen gondolkozz el!

Ne csináld a házimunkát, csak ami neked és a gyereknek fontos.

2021. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Nem, kezdetben egy kedves, aranyos, mindenre figyelő pasi volt. Udvarias, kaptam tőle ezt azt, apróságokat.

H jelenleg elnézi, hogy cipelem a szatyrot, ő meg elsétálgat mellettem. A házassági évfordulónk dátumát 15 év alatt sem sikerült megjegyeznie.

2021. jan. 31. 09:00
 18/57 anonim ***** válasza:
82%

El kell húzni, aztán majd azzal a feltétellel visszajössz, ha felemeli a picsáját. Ennél egy szaros albérlet, de még egy anyaotthon is jobb. Nyugodtan használhatod az ő pénzét is a cél érdekében.


Én a helyedben lecsupasztanám a bankszámláját pár millióval vagy párszázezerrel, aztán hadd szóljon.

2021. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 Noren1989 ***** válasza:
20%
Kérdező, lécci vàlaszolj a #11es kérdésemre őszintén!
2021. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
95%
Úgyis be kell jelenteni ma már a navnál a házimunkát meg a gyereknevelést ;)
2021. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!