Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek, hogyan lehetne ezt még elmagyarázni, megértetni a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok fáradva. Sok a munkahelyen a meló, sok most a stressz is. Van egy gyerek, az ő dolgai is rám hárulnak. A háztartás természetesen csak az enyém. Sokszor kértem, hogy segítsen, hogy nekem is jusson pihenő. Erre jön a szöveg, hogy nehogy azt gondoljam, hogy... Hogy ő majd mos, mosogat. Hogy a gyerekkel lesz. Hogy ő azt a kis szabadidejét azzal tölti, hogy itthon lesz. Elmondtam már szépen, hangosan, mindenhogy, hogy nem húsz éves vagyok, fáradok. Pihennem kell, kikapcsolódás, hogy én is havonta egy délutánt, vagy legalább 2 órát azzal töltsek, ami nekem jó. Annyi a válasz, hogy oldjam meg, de ő biztos nem marad itthon. Mert minden családban ez van, anyu mindent megcsinál, apu meg pihenget. Mondtam neki, porszívózzon fel, pakolják el együtt a ruhákat, szedjék ki a szárítógépből a ruhát, addig tudok mást csinálni. Hát nehogy én ezt gondoljam, ő pihenni van itthon, dolgozik ő eleget egész héten, jár neki a pihenés. De ugyanúgy én is dolgozok, nekem miért nem jár? És bármennyire is nem hihető, de nem ilyen volt, régen segített. De mióta megvan a gyerek, 11 éve, féltékeny rá.
2021. jan. 31. 08:31
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem így kezdődik. Ahogy a pszichopata sem azzal kezdi az első randin, hogy pofánveri a nőt.

Az én férjem akarta a gyereket, és lusta sem volt, amíg csak ketten voltunk. Ahogy terhes lettem, és jöttek a nehézségek - hónapokig tartó vészes hányás, nagy has, szülés, kialvatlanság stb. - a férjem úgy lett hónapról hónapra nagyobb gyökér. Több mint egy éve külön élünk, és neki meggyőződése, hogy az egész az én hibám, mert nem becsültem őt eléggé.

Ez egy tévedés, hogy már az elején kiderül, kiből milyen apa/férj lesz. 10-15 év, némi gyereksírás, egy kapuzárási pánik és egy lassan-lassan öregedő feleség épp elég ahhoz, hogy az egykori hősszerelmes érzéketlen tuskóvá váljon...

2021. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
#41 ugyanez volt nálunk is. Mellé jött, hogy kiderült a gyerekről, hogy figyelem zavaros, így több figyelmet igényel. De nálunk is én vagyok a hibás. S mindenki azt mondja, milyen szuper ember, mennyit dolgozik. Csak azt nem látják, hogy autószerelő létére az én autóm áll 1 éve műszaki nélkül, mert nekem minek a kocsi. Őa wcre is azzal jár. Hogy otthon nincs kifestve, mert embert nem hívhatok, ő meg nem csinálja meg. Meg ilyen apróságok.
2021. jan. 31. 12:35
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
A figyelemzavar egyébként nálunk is megvan, aminek a koragyermekkori tünete az alvászavar illetve a rettenetes sírás. Nálunk, azt hiszem, itt kezdtek nagyon tönkremenni a dolgok...
2021. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nálunk is kezdődött veszélyeztetett terhességgel, no szex. Neki persze volt, orál, kézi. Aztán a gyerek nem aludt, állandóan sírt, éjjel rengeteget felkelt. A férjem ezt úgy intézte el, hogy olyan későn jött haza, amilyen későn csak lehetett. Sosem kelt fel a gyerekhez, mert ő dolgozik. Sosem értette, miért vagyok mindig fáradt, mikor én csak játszok a gyerekkel egész nap.
2021. jan. 31. 12:46
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

#44: Ez így nagyon szomorú. De senki se kényszerít, hogy ezt életed végéig tűrd. Ha ezen a ponton beadtad volna a válást, lehet, hogy már 5 éve boldog lennél mással. Olyannal, aki szeret és megbecsül.

Amúgy meg nem a gyereke vagy, hanem a felesége. Hívj szobafestőt, meg vidd el szerelőhöz/műszakira a kocsidat. Nem kell hozzá az írásos engedélye.

Ebből is látszik, hogy ő se tart egyenrangúnak, de te se kezeled úgy magad. Te csinálsz csicskát saját magadból.

Nem baj, várd ki, amíg egyszer úgy megy haza pecázás után, hogy kifogta a Marcsát, ő beköltözik, te meg ki, egy órád van csomagolni és takarodni.

2021. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

Van hova menned? Szülőkhöz?

Bútorok közösek? Ülj le a drágával a horgászás után megbeszélni, hogyan osztjátok el a közösen szerzett javakat.

Meddig alázod még magad? Soha nem jön el a pont jó pillanat, ami alkalmas lesz a költözésre, mindig lesz valami. Mindig.

Mi van a szüleiddel, kérlek meséld el.

De most tényleg, mire vársz? Komolyan kérdezem. Mire?

2021. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
84%
Kár itt tanácsolni bármit, a kérdező csak panaszkodik és gyűjti a hozzászólásokat.
2021. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Nincs igazad utolsó. Azért kérdeztem, hátha olvasok okos ötleteket. Utána mérlegelek, meg beszélek a férjemmel.
2021. jan. 31. 13:33
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Ennel rosszabb dolgod nem lenne egy mohamedan ferj mellett sem, ezt komolyan mondom. Ez a tempo ez kozepkor.
2021. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

#48:

Hogy akarsz "okos" ötleteket gyűjteni, ha olyan alapvető kérdésekre nem felelsz, hogy pl. a szüleidhez tudsz-e menni.

Okos ötleteket jelen állás szerint a válóperes ügyvéd tud adni neked, de ő is csak akkor, ha őt hajlandó vagy tájékoztatni a körülményekről.

2021. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!