Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok (24F) ilyen oldalt kezdene el követni az instagramon?

Figyelt kérdés

[link]


Mint például ez. Ezen kívül erotikus képeket megosztó oldalakat is.


Nem vagyok féltékeny, hiszen ezek átlagos nők átlagos külsővel, nem éppen modellek (annak még jobban örülnék), viszont egyáltalán nem esik jól, hogy azt gondolta, hogy ez belefér, miközben normálisan működő párkapcsolatban él.


Fiúk válasza egyaránt érdekelne, hogy szerintük ez mivel indokolható.


24L



2021. febr. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, mert a fiókját fél éve használta utoljára🤣
2021. febr. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 Tseppkoe ***** válasza:
75%

"Tiszteletlenség"? Ugyan már!

Remélhetőleg kinövöd...

2021. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 Tseppkoe ***** válasza:
25%

Azt, hogy mivel indokokható elég árnyaltan leírták többen...

Nem látom tisztán, hogy tényleg vevő lennél a megnyugvásra.

De lehet, persze...

Sztem próbálj lazulni...

2021. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
88%

Nincs instám, így fogalmam sincs, hogy ha van ott egy ismerősöm, akkor automatikusan látom, hogy ő kiket követ? Vagy ehhez az információhoz más módon jutottál? Ha ez utóbbi történt, akkor nem akarnék veled járni (nő vagyok egyébként, úgyhogy mindegy is).


Elgondolkodnék egy kicsit a következőkön:


Privát tér és szféra a párkapcsolatban.


Gondolatok szabadsága.


Birtoklás, kisajátítás, szimbiózis, fojtogató jelenlét vs. határok tiszteletben tartása.

2021. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mi lenne, de én is bekövettem:)
2021. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna ameddig nézi,nyilván ha megcsal valakivel akkor egyértelmű, hogy zavarna de ez nem igazán ugyanaz 😃
2021. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

Ja és én általában ha úgy adódik a helyzet pl filmben meztelen nő van,én szoktam mondani a pasinak,hogy nézd milyen jól néz ki vagy hasonló.

Nem tesztelésból vagy mittudomen hanem azért mert így gondolom és nem látok azzal semmi problémát ha két fél megnéz más embereket,ha csak megnézi ugyebár

2021. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a csajok sokkal szebbek a modellek nagyrészénél, férfiként úgy gondolom. Messze nem "átlagos".

Nem tudom egyébként, hosszú ideje szingli vagyok, így nézek ilyen oldalakat bőven. De úgy gondolom, ha barátnőm lenne, nem követném többé ezeket.

2021. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
Nalunk nincs gondolatrendorseg.
2021. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
Jó oldal, kösz a linket.
2021. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!