Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok (24F) ilyen oldalt kezdene el követni az instagramon?

Figyelt kérdés

[link]


Mint például ez. Ezen kívül erotikus képeket megosztó oldalakat is.


Nem vagyok féltékeny, hiszen ezek átlagos nők átlagos külsővel, nem éppen modellek (annak még jobban örülnék), viszont egyáltalán nem esik jól, hogy azt gondolta, hogy ez belefér, miközben normálisan működő párkapcsolatban él.


Fiúk válasza egyaránt érdekelne, hogy szerintük ez mivel indokolható.


24L



2021. febr. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim válasza:
72%
A férfiak nem le vannak maradva ezen a téren, hanem a legtöbb nő képzel sokat magáról(köszi a kivételnek) egy normális nő elfogadja ha egy férfi nőket nézeget. Én is egy párkapcsolatban élek, a barátnőm követ ilyen accokat, én is, nincs semmi para. Túlreagálod...
2021. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nem képzelek sokat magamról. Csak azt képzelem el, hogy ha valaki szeret egy nőt, akkor nem érzi szükségét annak, hogy naponta más idegen nők segge tűnjön fel a hírfolyamában, mert tiszteli a párját azzal, hogy nem mutat ilyen nyílt érdeklődést mások iránt.
2021. febr. 18. 10:41
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

Túlzásba viszed kérdező, tiszteli a párját azzal, hogy nem ír rájuk...


Neked bezzeg gondolom jól esik, ha idegen pasik belájkolják az instád/faced?


Még a leghűségesebb barátnőknél is szokott lenni több kis szívecske, amiket nem tiltanak le. Mert olyan aranyos a srác, úgyse akarsz tőle, semmit, szívecskezen, ugye?

2021. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Az hogy az én képeimre ki reagál, annak semmi köze a feltett kérdésemhez, mert az arra érkező reakciókat nem én befolyásolom. Nem összehasonlítható azzal (szerintem) hogy valaki a párkapcsolata ellenére szándékosan, saját akaratából más nőkben gyönyörködjön.
2021. febr. 18. 12:51
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
LOl. Ő nem nézegethet vadidegen csajokat, akikkel ireális, hogy bármi történjen, de te rád nyomulhatnak az ismerőseid, ami realisában eredményez féltékenységet, megcsalást. Te nem tiszteled a párodat, tűröd, hogy beszuperlájkolósszivecskekkel nyomuljanak rád. Hogy ne befolyásolhatnád. Aki ilyet tesz letiltod. Persze azt nem kell.... mert jót tesz az egódnak. Nyilván hülyeség is lenne, ahogy az is, amin pörögsz napok óta.
2021. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:

Pontosabban 3 hete és már a szakítás járt a fejemben emiatt. :( a fiúknak fogalmuk nincs arról, hogy milyen rosszat tehet ez a cselekedet a barátnőjükkel.


Egyébként, minden fiút nem tilthatok le aki reagál egy fényképemre úgy, hogy csak ismerősök / barátok vagyunk.


Ő is tudja hogy megbízhat bennem és meg sem fordulna a megcsalás gondolata a fejemben és én is tudom, hogy nem csalna meg. Nem is emiatt aggasztanak a seggvillantós fesztiválos lányok / meztelen fotókat posztoló Instagram oldalak. Hanem a tudat miatt, hogy neki ez tetszik és szívesen nézi, miközben ott vagyok neki én és tudhatná hogy ez nekem nem tetszik.

2021. febr. 18. 13:31
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem csalna meg. Te nem miatta, hanem a saját tudatod miatt akarsz szakítani. Gratulálok.


Nem minden pasiról van szó, hanem a haszonleső nyálcsorgatókról. Tehát a barátokat, akik csorgatják a nyálukat nem tilthatod le, de ő nézzen vadidegen csajokat....


Vagy ha ő lájkolna be ismerős csajokat szívecskével az se lenne okés. De te elfogadod.


Látom nem érted a különbséget. Ha egy amarikai filmszínészbe lenne szerelmes a barátnőm letojnám, mert ez csak egy irreális hülyeség. Ha az ismerősébe, akkor mehetne.... érted a különbséget?


Szerinted nincsenek olyan pasik, amelyeknek nem tetszik, hogy a barátnőjükre a csajuk ismerősei, kollégái, régi osztálytársai stb stb stb csorgatják a nyálukat? S beszivecskézik, mintha a barátnőjük lenne? Ezt ráadásul minden kivülló álló is látja. Ez nem megalázó? Szerinted mi járhat a pasi tudatában ilyenkor? A pasik tudata nem számít?


Nem méred ugyanúgy a dolgokat.

2021. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
74%
Hozzáfűzném én soha nem lájoltam meg követtem ilyen szexista oldalakat, de az egész közösségi média nem érdekel, szánalomra méltónak tartom azt is ha egyesek mindenféle szexista vagy szex képeket osztogatnak meg stb.... de pl van olyan sorozat amit részben egy olyan csaj miatt nézek, aki nagyon bejön, s a barátnőmnek ezzel semmi gondja nincsen, együtt néztük a sorit, mert ennyire azért nem önbizalomhiányos hogy vadidegen csajokra legyen féltékeny.
2021. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
48%

Na most az is milyen amikor a nőnek kint vannak a mellei a combjai mini ruhákban járkál miközben ugyan úgy van barátja... szerintem ez ugyan az az eset de ha te pont olyan lany vagy aki nem olyan ruhákban van hogy kint van a dekoltázs combok fenék forma stb(de kötve hiszem...)

De ha mégis akkor beszélgess el erről a parodrol hogy ez teged zavar... ha viszont olyan vagy akkor nincs jogod

2021. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
48%
És most nem a képeken látható villantásról beszélek hanem ami az utcán van../
2021. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!