Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak èn gondolok hetero nőkènt arra, hogy jobb lenne az èletem fèrfiak nélkül?

Figyelt kérdés

Volt már pár kapcsolatom és jelenleg is 5.ève vagyok a párommal. Egyre inkább kiábrándulok az egèsz párkapcsolatosdiból és arra gondolok,milyen lenne az èletem ha egyedül lennèk. Megkímèlnèm magam a sok fejfájástól, vitáktól, attól, hogy nem úgy bánunk egymással, ahogy akarja a másik és mindig feljon 1-1 problèma. Nem is beszèlve a megcsalásról, átverèsről, elválástól 10-20 èv után, mert manapság már ez a megszokott.

Èlnèk egyedül a lakásomban,ahogy èn akarok, vagy egy barátnőmmel, velük kikapcsolódnèk, nyaralnèk élnèm az èletem, ha szerelni kell szerelőt hívok, ha hiányom van arra is csak kapnèk valakit... S nyugodt èletem lenne. Mert tudom,hogy nem ver át senki, nem nèznek más nőre mellettem stb stb és a többi ami mèg egy monogám kapcsolatban feljön.

Esküszöm, már a leszbikusság is eszembe jutott, mert a nők jobban megèrtik egymást 😂😂

Manapság meg már a gyerek témát is meglehet oldani... Szóval miért bajlódjak egy fèrfivel egész életemben?

25n


2021. febr. 12. 01:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
61%

Én 19 éves fiú vagyok és pont ugyan így érzek a nőkkel kapcsolatban.


Én megérteném, nem hagyják, nem szeretnék vitatkozni, ők igen. Én nem akarom őket megcsalni, ők már már elvárják. Hiányzik nekik a szex, nekem nem.


Szóval szerintem hagyd békén a férfiakat, mindenkinek jobb lesz így.

2021. febr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Én mindig is hittem az èletre szóló, őszinte tiszta kapcsolatban. Hogy majd èn ès a szerelmem èletünk vègèig együtt jóban rosszban... Így is álltam hozzá. A legjobbat próbáltam nyújtani, nem nèztem más fèrfira a páromon kívül, családot akartam, nyugodt èletet, főztem ,mostam dolgoztam és odaadó voltam , az 5 èv alatt egyszer sem haragudott rám a párom, egy panasz nem hagyta el a száját. Annyira vágytam ,hogy viszont szeressen őszintén, másokat kizárva és a cèljainkra figyelve. Mit kapok? Bántást, komolytalankodást, nők bambulását, nem elköteleződèst, cèltalanságot, egy helyben állást. Mi èrtelme?
2021. febr. 12. 01:33
 3/45 A kérdező kommentje:

Kezdjem újra,hogy pár èv után másra vágyjon az is? 5 èvente cserèljek èlettársat és aztán eltelik az èlet?

Idősebbek, ti hogy látjátok ezt?

2021. febr. 12. 01:37
 4/45 anonim ***** válasza:
68%

Hát én is kb ezt kapom a kapcsolatban. Ígérgetés, együtt tervezés fejben, meg nagy szerelem. Aztán az ígéretekből semmi nem lesz, a terv megvan de tenni csak én teszek érte. S akkor csodálkozik, hogy megreked a kapcsolatunk egy szinten, ha ő semmit nem tesz a nagy ígéreteken kívül érte.


Na bocsi, csak a kérdésed hatására kijött belőlem. Szóval szerintem is elég értelmetlen sok esetben ez a párkapcsolatosdi. Egyedül úgy osztom be az időm ahogy szeretném, tervezhetek és csak rajtam múlik, hogy előrébb jutok-e.

24F

2021. febr. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
22%
Nana. Nem csalunk. Férfiak nélkül a szerelést is csajok oldják meg, meg csajokkal dugasd magad.
2021. febr. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
74%

Annyira ugyanezt érzem 😂

Nekem is van 3 éve barátom, de rengetegszer azt érzem, hogy minek ez?


Hülye viták, agyalasok is csak kikeszitenek. Annyival egyszerűbb lenne, de azért magány se annyira okee. 👀

2021. febr. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
29%

Azt, hogy miért vérzik ezer sebből a gondolatmeneted, inkább nem részletezném. De tudod, ha te ennyire férfigyűlölő vagy, akkor mi a fenéért is vagy párkapcsolatban? Ja, mert igazából saját magaddal, a szánalmas életeddel, meg a párkapcsolati inkompetenciáddal van a probléma, csak ugye sokkal vidámabb dolog zsigerből pármilliárd embert gyűlölni, mint beismerni azt, hogy te vagy az, akinek nem megy sem az együttélés, sem a kommunikáció, és képtelen vagy ép kapcsolatot ápolni bármilyen kicsit is értelmes emberi lénnyel.

De felmerül a kérdés, hogy akkor miért nem vagy szingli? Senki nem fogott pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig neked kapcsolatban kell lenned. Vagy miért nem barátnőd van akkor? Ja, hogy mert ezek az opciók csak addig kecsegtetőek, ameddig másokat kell becsmérelni?

Nézz magadba egy kicsit! Milyen ember vagy te? Egy szánalmas, beképzelt, aljas kis rüfke, aki a saját társág is képes hátba szúrni. Nem, nem "a férfiakkal" van a baj, drágaság!

2021. febr. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg arra nem gondoltatok, hogy talán normális társat kéne találni? Nem olyat, akivel csak felszínes vonzalom miatt vagytok együtt, hanem olyat, aki valódi társ. Olyat, akivel értékrendet és érzéseket tekintve is passzoltok. Akkor nincs megcsalás, játszmázás, meg hülye viták állandóan.
2021. febr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
1%

Igazad lehet.

Általában mindig a nőknek van igaza,ha esetleg nem teljesen és te ezt a tudatára adod akkor vagy ott hagy szó nélkül,esetleg le ordít majd érzelmileg zsarol is,jobbik esetben hozzád vág valamit.


Tényleg vicces.

22F

2021. febr. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Köszi a leszólást is!:))

Nem is tudom ki szúrt hátba jobban kit az èn esetemben, de nem fogok magyarázkodni.

Nem gyűlölök èn senkit. Egyszerűen volt egy gyengèbb pillanatom, és ez a sok gondolat keringett a fejemben miután szépen átvert a párom, akivel 5 ève vagyok együtt és akivel köszönjük, de tudtuk kommunikálni és gyönyörű kapcsolatnak indult,tartott amíg nem jelentek meg a ribik ès kezdett el figyelmet fordítani nekik. Miért nem vagyok szingli? Hát nem tudom, az kellett volna lennem, csak èn buta hittem mèg az őszinte kapcsolatokban, hogy majd azt kaphatom amit èn is adok.. de hát majd az leszek, nemsokára szerintem. :)

2021. febr. 12. 03:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!